Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Vaše obľúbené kapely a hudobné štýly, ktoré počúvate pri tréningu alebo len tak.
#18022
Rozmyslali ste nad tym, ze preco nas hudba motivuje k nejakym vykonom?

Myslite si, ze ked si pustite do sluchatok v posilke svoju motivacnu hudbu, tak podate lepsie vykony?

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#18033
viem ze som niekde citla nejaku studiu ze pri nejakej tej motivacnej hudbe dokaze clovek podat vyssi vykon ako bez tej hudby ale ja osobne som nikdy nic take nezaznamenal...
#18075
Ja som nikdy nevenoval nejaku specialnu pozornost hudbe v posilke pri cviceni. Ale niektora hudba vo mne dokaze nastartovat urcitu agresiu a tym sa dokazem vyhecovat k lepsiemu vykonu. Ale inak to nikdy nemalo ziadny vplyv na vysledky.
Užívateľov profilový obrázok
Od Tazzman
#18546
Určite tam je rozdiel, keď hrá rádio a keď zapne niekto Limp Bizkit...pri tých s prepáčením sra*kách z rádia sa nedá poriadne cvičiť a ešte keď Ega opakujú každých pol hodiny...čosi strašné...v posilke má byť hudba, ktorá vie poriadne nabudiť, mne sa pri takej cvičí oveľa lepšie a trúfnem si na viac.
#18588
veronika.stey napísal:Já jsem take lina si stahovat CD.. teda jako jednotlive... Takze doporucuji si stahnout hodinovku
z youtube.

Napr: :a45 TU.

Pro ty, kteri nevedi, jak se muzika z youtube da stahnout na PC... napiste, poradim vam!

Upravil: vlastomenn
A toto je hudba, ktoru mas rada pri posilnovani?
Užívateľov profilový obrázok
Od Deny95
#20340
ja skor počúvam Rammstein, Marilyn Manson, The Prodigy, AC DC, Bullet for my valentine, Escape the fate, Kali, bacil&rakby, rytmus proste niečo čo dokáže poriadne vyhecovať alebo keď niesom úplne vo svojej koži tak je dobré si pozrieť aj nejaké tie motivačné videa a vyhecovať sa pri nich :D :D alebo bojové filmy napr. never back down :D :D
Užívateľov profilový obrázok
Od risofk
#20345
Vinchenzo napísal:Akú hudbu najradsej pocuvate v posilnovni?My s chalanmi vacsinou pocuvame Rammstein,Landu a Skinheadske... ;)
Ramstain je velmi dobra hudba v posilke , ja i kabat pocuvam
a i plno ineho podla nalady
Užívateľov profilový obrázok
Od deliqvent
#21190
Hudba je ďalším z faktorov ovplyvňujúcich psychický aj fyzický stav športovca.
Je dokázané, že človek vníma hudbu ako vibrácie nielen sluchom ale aj ostatnou
plochou tela. Vibrácie potom ovplyvňujú činnosť mozgových hemisfér aj
jednotlivých orgánov. V závislosti na frekvencii je možné ovplyvniť hladinu
cukru v krvi, peristaltiku, srdečnú frekvenciu, objem a rýchlosť krvného riečišťa,
hodnoty krvného tlaku, a ďalšie ukazatele. Pokusmi bolo dokázané, že nevhodne
zvolený rytmus skladby môže znížiť svalovú silu až o dve tretiny
. Inak
povedané, správne zvolenou hudbou môže pozitívne ovplyvniť nielen priebeh a
rýchlosť regenerácie ale dokonca umožňuje zvýšiť aj kvalitu športového výkonu.


Úryvok z:
MASARYKOVA UNIVERZITA
Fakulta sportovních studií
Užívateľov profilový obrázok
Od deliqvent
#21191
Mne hudba pri cvičení tiež pomáha, je to dosť aj o psychike a vždy, aj keď som si myslel, že trénujem najtvrdšie, ako dokážem som zistil, že to pravda nie je :a15

Tuto by som si dovolil svoj obľúbený playlist motivačnej hudby do posilky, ktorý som aj uploadol, ak by si ho chcel niekto stiahnuť :a43

1. Fort Minor- Remember the name
2. The Red Jumpsuit Apparatus - False Pretense
3. Cypress Hill- Rock Superstar
4. Soulfly- Beautifull people
5. Roy Jones Jr´- Cant be touched
6. 50 Cent- Ready for War
7. 300-Violin-Orchestra-Jorge-Quintero
8. Blue-Stahli- The Pure and the Tainted
9. Clint Mansell- Requiem for a Dream
10. Hollywood undead- undead
11. Indy a Wich- Hádej kdo
12. Merilin Manson- This is a new shit
13. Nelly- Heart of a champion
14. Oh!- Union Turnpike
15. Skillet- Monster
16. Tantric- Down & Out Directors Cut
17. The Chemical Brothers- Galvanize
18. Throw it up 300 Violin Orchestra remix


Link na stiahnutie

http://www.ulozisko.sk/591424/MOTIVACNI_SOUHRN.rar
Užívateľov profilový obrázok
Od Tazzman
#21505
Neviem, ci som to tu uz spominal, ale tie uspavanky (tzv. epic music) mi v posilke vobec nerezu...fakt ma len uspavaju...neviem ci som to uz prepocuval, ale vobec ma to nedokaze motivovat (pri tom som to skoro vobec nepocuval)...

Chcel by som s vami zdielat este 1 pesnicku...toto ked si pustim pred treningom, cvici sa mi MEGA! V posilke tu pesnicku nemam, ale urcite ju tam raz dam...som zvedavy co to so mnou spravi pocas treningu :D
Užívateľov profilový obrázok
Od proxi
#22770
Tazzman napísal:Neviem, ci som to tu uz spominal, ale tie uspavanky (tzv. epic music) mi v posilke vobec nerezu...fakt ma len uspavaju...neviem ci som to uz prepocuval, ale vobec ma to nedokaze motivovat (pri tom som to skoro vobec nepocuval)...

Chcel by som s vami zdielat este 1 pesnicku...toto ked si pustim pred treningom, cvici sa mi MEGA! V posilke tu pesnicku nemam, ale urcite ju tam raz dam...som zvedavy co to so mnou spravi pocas treningu :D
wtf, ako to mám stiahnúť, taká pecka a ja to nikde nestiahnem :a39
Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

If you're in search of effective medication for er[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]