Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Vaše obľúbené kapely a hudobné štýly, ktoré počúvate pri tréningu alebo len tak.
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#4352
iNv1s napísal::D:D najprv si ho obdivoval a teraz uz by si len nitrixi a ine sneho odsipaval:D
jakto xDD ved jemu prudi v zilach nitrix xDD ake pekne namotavaky aby to ludia kupovali :a5

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Zemák
#4526
Pri tréningu vždy niečo tvrdšie ako Rammstein, Kabát, niektoré pesničky od Linkin park, Disturbed ... niektoré trošku metalové, ale to len fakt minimum. Naposledy ma oslovilo pár pesničiek od Krucipusk
Užívateľov profilový obrázok
Od Pipač
#4527
počkaj, ked pridem z TT :) dame spoločný trening.. mám perfektne songy, určite budeš kopírovat :)

a aby som nebol OT :)

Ramstein, Krucipusk, Kabát... niektoré pesničky pouzité Zhasni.m vo svojich videach (mudvaine dig...) v poslednom čase stále pritvrdujem vo výbere hudby :)
Užívateľov profilový obrázok
Od Kokos27
#5041
Ja mam rad nieco rychle a tvrde....Napr.:Hatebreed,ale aj Rammstein alebo nieco na sposob Juno reactor-Navras..... :a26
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#5117
Kokos27 napísal:Ja mam rad nieco rychle a tvrde....Napr.:Hatebreed,ale aj Rammstein alebo nieco na sposob Juno reactor-Navras..... :a26
hm z toho poznam akurat tych nemcov xDD
Užívateľov profilový obrázok
Od Luther
#5161
podľa mňa naj hudba do posilky je určite gitarová hudba , dokáže vyburcovať ... napr. nejakú numetal , metal , rock , hatecore :) doporučujem Raised Fist , Mohipit , Brainwash :)
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#5165
Luther napísal:podľa mňa naj hudba do posilky je určite gitarová hudba , dokáže vyburcovať ... napr. nejakú numetal , metal , rock , hatecore :) doporučujem Raised Fist , Mohipit , Brainwash :)
ale nevies co je dobre xDD :a123
Užívateľov profilový obrázok
Od namestnik
#5355
Užívateľov profilový obrázok
Od baterka
#5360
Tak v školskej posilke profesor vždy zapne rádio, tak naladím Europu 2. Ale keď idem do školskej posilky len s kamarátmi...tak nie je šanca, aby hralo niečo iné ako moje vlastnoručne kúpené a donesené CD, na ktorom je HARDSTYLE :a22
Užívateľov profilový obrázok
Od baterka
#5368
namestnik napísal:podla mna hra skor reage ako hardstyle
Netrep :a28 Jedna pesnička sa nepočíta, to je len kompromis. Inak hrá HARDSTYLE :a12
Užívateľov profilový obrázok
Od baterka
#5399
aNs_ napísal:VY NEVIETE CO JE DOBRE "!! xD
Ja áno. Jedine HARDSTYLE :a21
Od milankos512
#6684
mello napísal:
iNv1s napísal:neznasam to by som radsej odisiel z posilovne ako pocuvat metlakoviny
na tréningu JEDINE tvrdá hudba :a43 :a43 :a43 :a43 :a43
tak tak mello pripájam sa heh
Od Guli
#10326
wiktor00 napísal:Techno hardstyle rockove ale najlepšie sadne v posilke pesničky od starej skupiny Orlík...:D
ty vole Láďo :a22 :a22 :a22
Užívateľov profilový obrázok
Od aporko
#10327
wiktor00 napísal:Techno hardstyle rockove ale najlepšie sadne v posilke pesničky od starej skupiny Orlík...:D
orlik ? :D no tak to si zabil...ale aj doj--l :D to by som tam asi umrel...v posilke nedokazem pocuvat nic slovenske ani ceske... to mega rozptiluje...

PS: ten ramstein, disturbed a hardstyle je super.... ale uz utoci aj HARDBASS :D :a41

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]

It's generally recommended to avoid drinking alcoh[…]

Hydroxychloroquine is a medication that is commonl[…]

For optimal absorption and effectiveness, it's gen[…]