Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Vaše obľúbené kapely a hudobné štýly, ktoré počúvate pri tréningu alebo len tak.
Užívateľov profilový obrázok
Od Vinchenzo
#90
Akú hudbu najradsej pocuvate v posilnovni?My s chalanmi vacsinou pocuvame Rammstein,Landu a Skinheadske... ;)

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#96
Stevo napísal:ja tiez take nieco ako ty ale ja pocuvam aj neaky ten hard metal ci ako sa to vola ;)
ja tiez vecsinou radio : viva , fun ... 8-)
Užívateľov profilový obrázok
Od topic
#528
Dobrá hudba je třeba Era nebo Ret hot chilli peppers nebo jak se to píše :D je hodně motivační...a soundtracky jsou dobrý.poslední mohykán a starej dobrej Rocky
Užívateľov profilový obrázok
Od Like_Dorian
#545
topic napísal:Dobrá hudba je třeba Era nebo Ret hot chilli peppers nebo jak se to píše :D je hodně motivační...a soundtracky jsou dobrý.poslední mohykán a starej dobrej Rocky
Rocky musi byt na trening ako stvoreny...
Užívateľov profilový obrázok
Od Marcell
#664
No mne najčastejšie frčí pesnička od Guano Apes - Open your eyes a tiež Disturbed konkretne album The sickness
Užívateľov profilový obrázok
Od Like_Dorian
#682
Marcell napísal:No mne najčastejšie frčí pesnička od Guano Apes - Open your eyes a tiež Disturbed konkretne album The sickness
ten je pop....naj hity moje su shout, fear......
Užívateľov profilový obrázok
Od Marcell
#812
Like_Dorian napísal:
Marcell napísal:No mne najčastejšie frčí pesnička od Guano Apes - Open your eyes a tiež Disturbed konkretne album The sickness
ten je pop....naj hity moje su shout, fear......
shout je aj moja naj pesnicka z toho albumu ale aj enemy je dobra
Užívateľov profilový obrázok
Od Like_Dorian
#814
Marcell napísal:
Like_Dorian napísal:
Marcell napísal:No mne najčastejšie frčí pesnička od Guano Apes - Open your eyes a tiež Disturbed konkretne album The sickness
ten je pop....naj hity moje su shout, fear......
shout je aj moja naj pesnicka z toho albumu ale aj enemy je dobra
jj suhlasim
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#835
palmexman napísal:inak paka ty co pocuvas okrem radia slovensko :mrgreen:
radio slovensko ? to je co ? :mrgreen: vsetky mozne fm radia , ale nejaký vyhradený styl nemam :D
Užívateľov profilový obrázok
Od Vinchenzo
#840
starápáka napísal:
Rogi111 napísal:JA počuvam co donese Vinchenzo :) :)
vy sa poznate osobne ? :mrgreen:
Jasne...ja cvicievam so Stevom a obcas s Rogi111 ;)
Užívateľov profilový obrázok
Od morpheusx
#1987
Ja som do tohto tyzdna pocuval osuchane a stereotypne radio expres... Ale doma som nasiel nejake CD so starsimi hitmi rok 2008 a je tam hlavne metal, hip-hop... Super hudba na odpalovak v posilke... :twisted: pri takej dobrej hudbicke ide aj cvicenie rezkejsie... niekedy ma to dokonca roztancuje a rozspieva.... :8: :8: :8: :1:2: :1:2: :1:2:
Užívateľov profilový obrázok
Od Marcell
#2213
Nj nasiel som super songy do posilky... Skuste Guano Apes... perfektne burcovaky maju... :1:0: :7: :15:

If you're in search of effective medication for er[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]