Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Nenašli ste žiadny priestor, do ktorého zapadá vaša otázka?
Záchrana, tu môžete debatovať o čomkoľvek, čo vám leží na srdci. Skrátka o živote.
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#70
kto je vas kulturisticky idol alebo vzor ? co sa vam na nom paci ?

mojim najoblubenejsim borcom je jednoznacne alves troy . je to typek s podla mna skvelou symetriou celej postavy
.

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od wilder
#118
Marko Savolainen, spoznal som nedávno ale je to strašný týpek aj keď nohy by mu pristali väčšie

Obrázok

+ všetci borci zo starej školy
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#121
toto je jedna z mala jeho najkrajsich a najkvalitnejsich fotiek , co som mal moznost vidiet ;)

a s tými nohami suhlasim , k takým paprciam tie nohy moc nesedia , aj ked mi tie ruky pripadaju ako taký mierny photoshop , ale mozno sa mýlim :D
Užívateľov profilový obrázok
Od Stevo
#126
takze moj idol je jednoznacne victor martinez ..myslim ze aj buduci Mrs. Olympia ak ho dexter neprednehne ;)

Obrázok
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#127
Stevo napísal:takze moj idol je jednoznacne victor martinez ..myslim ze aj buduci Mrs. Olympia ak ho dexter neprednehne ;)
martinez je tiez jedným y mojich oblubencov , ale myslim ze dexter ho urcite predbehne :evil:
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#132
Stevo napísal:mimochodom,mam neake filmy o colemanovi ..ak chcete mozem to upnut a hodit sem odkazy na stiahnutie ;)
kludne zaloz nejaku temu, kde sa budu uploaudovat na rozne kulturisticke filmy ...
Užívateľov profilový obrázok
Od Vinchenzo
#137
Stevo napísal:mimochodom,mam neake filmy o colemanovi ..ak chcete mozem to upnut a hodit sem odkazy na stiahnutie ;)
Hah nechval sa sa s filmami odomna :D
Užívateľov profilový obrázok
Od Stevo
#155
Vinchenzo napísal:
Stevo napísal:mimochodom,mam neake filmy o colemanovi ..ak chcete mozem to upnut a hodit sem odkazy na stiahnutie ;)
Hah nechval sa sa s filmami odomna :D
ja sa nechvalim..ale ked sme uz pri colemanovi tak ma to napadlo..
Užívateľov profilový obrázok
Od Vinchenzo
#170
Mojim idolom je jednoznacne ARNIE ako ste si vsimli ze ho mam ako Avatar :)
Prílohy
anie.jpg
anie.jpg (44.16 KiB) 1941 zobrazení
Naposledy upravil/-a Vinchenzo v 14 Feb 2009, 15:49, upravené celkom 1 krát.
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#268
dorian napísal:mojim idolom a vzorom je DORIAN YATES je to sila co dokazal aj napriek jeho situacii v minulosti
to je ale prekvapenie :D vzhladom k tvojmu nicku :D
Užívateľov profilový obrázok
Od Like_Dorian
#289
Ja som velky fanda Doriana Yatesa....ako tu pritomny kolega....Jeho muskulatúra bola fascinujúca, priam neuveritelna....prosim newiete niekto jeho životopis, resp. nejake zaujimavosti z jeho života pls ak hej tak to sem šupnite.Dik
Užívateľov profilový obrázok
Od Like_Dorian
#304
dorian napísal:mojim idolom a vzorom je DORIAN YATES je to sila co dokazal aj napriek jeho situacii v minulosti
ty vole ty si s nim stretol osobne??? sa mas kkso....aky si mal z neho pocit??
Užívateľov profilový obrázok
Od dorian
#306
cau
stretol som sa s nim uz dva krat a aj tento rok by som sa mal. ak mi to okolnosti dovolia :P a pocit uplne normalny asi taky ako ked som sa vyfotil s CUTLEROM,COLEMANOM,HEALTOM WOLFOM,RUHLOM A dalsimi.
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#308
dorian napísal:cau
stretol som sa s nim uz dva krat a aj tento rok by som sa mal. ak mi to okolnosti dovolia :P a pocit uplne normalny asi taky ako ked som sa vyfotil s CUTLEROM,COLEMANOM,HEALTOM WOLFOM,RUHLOM A dalsimi.
a kde su fotky? :D
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#309
dorian napísal:cau
stretol som sa s nim uz dva krat a aj tento rok by som sa mal. ak mi to okolnosti dovolia :P a pocit uplne normalny asi taky ako ked som sa vyfotil s CUTLEROM,COLEMANOM,HEALTOM WOLFOM,RUHLOM A dalsimi.
Užívateľov profilový obrázok
Od dorian
#316
ten obrazok mi nejde otvorit kua :twisted: :roll: a napis s kim chces vidiet foto vsetkych sem dat tak neviem neviem ako dlho by som sa s tim serinkal
Užívateľov profilový obrázok
Od Like_Dorian
#319
dorian napísal:cau
stretol som sa s nim uz dva krat a aj tento rok by som sa mal. ak mi to okolnosti dovolia :P a pocit uplne normalny asi taky ako ked som sa vyfotil s CUTLEROM,COLEMANOM,HEALTOM WOLFOM,RUHLOM A dalsimi.
:shock: :o :o :o :cry: :shock: .............sakra chlape ty si stastny clovek....kde si sa s nimi stretol v USA???
Užívateľov profilový obrázok
Od dorian
#326
nie nie v NEMECKOM ESSENE kde sa kazdorocne kona najvatsia(v europe) vystava fitness a kulturistickych potrieb
Užívateľov profilový obrázok
Od dorian
#343
Dennis Wolf
Ronnie Rockel
Timea Majorova
Brandon "PRODIGY" Curry
Markus Rühl
Francis Benfatto
Chris Cormier
Mariusz Pudzianowski
to su mena niektorych ludi ktory tam maju byt tento rok ;)
What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]

It's generally recommended to avoid drinking alcoh[…]

Hydroxychloroquine is a medication that is commonl[…]