Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od mello
#6792
BikerBoy(11) napísal:podľa mna je suťaž o najvačši biceps tak trochu somarinka...lebo niekto ma dlšie ruky niekto kratšie(je vyžší, nižší) a tým už nema šancu. Malo by to byť radšej tak že kto za určitý čas naberie viac(zvýši sa mu obvod napr. bicepsu) poslali by sa foto k prihlaseniu a potom na koniec dalsia z ktorej by sa odčítalo koľko daný súťažiaci nabral na bicepse napr za 2 mesiace...
každá súťaž niekoho zvýhodňuje a niekoho nie
ku tvojmu návrhu - dal by sa veľmi ľahko obehnúť - prvú fotku dám poriadne nenapnutý nenapumpovaný bicák a druhú dám napumpovanú ako šlak a je to
čiže treba premýšľať aj takto :a21

Reklama

Reklama

#6795
BikerBoy(11) napísal:aha :a7 to ma nenapadlo..sorry... ale niečo take by trebalo vymyslet aby mali ľudia aj motiváciu v cvičení...ale mate pravdu..da sa to ľahko oblbnut..tak nic..sory chlopi
prave preto treba najst take riesenia , aby co najmenej sutaz zvyhodnovala resp. vobec neznevýhodnovala niekoho :a43

co myslim ze v minulej sutazi sa mi podarilo , te da mam na mysli sutaz hadanka :a43
#6830
papagiorgo napísal:
BikerBoy(11) napísal:aha :a7 to ma nenapadlo..sorry... ale niečo take by trebalo vymyslet aby mali ľudia aj motiváciu v cvičení...ale mate pravdu..da sa to ľahko oblbnut..tak nic..sory chlopi
prave preto treba najst take riesenia , aby co najmenej sutaz zvyhodnovala resp. vobec neznevýhodnovala niekoho :a43

co myslim ze v minulej sutazi sa mi podarilo , te da mam na mysli sutaz hadanka :a43
jj súťaž hádanka bola super aj ked veru napínavá ako guma na trenkách :a25 holavne teda posledné dni :a26 ...a niečo dalšie veru no...čo ja viem ...možno niečo s tlakom na lavičke .či ? :a11 len by to muselo byť asi vekovo ..alebo váhovo rozdelené
#6836
milankos512 napísal:
papagiorgo napísal:
BikerBoy(11) napísal:aha :a7 to ma nenapadlo..sorry... ale niečo take by trebalo vymyslet aby mali ľudia aj motiváciu v cvičení...ale mate pravdu..da sa to ľahko oblbnut..tak nic..sory chlopi
prave preto treba najst take riesenia , aby co najmenej sutaz zvyhodnovala resp. vobec neznevýhodnovala niekoho :a43

co myslim ze v minulej sutazi sa mi podarilo , te da mam na mysli sutaz hadanka :a43
jj súťaž hádanka bola super aj ked veru napínavá ako guma na trenkách :a25 holavne teda posledné dni :a26 ...a niečo dalšie veru no...čo ja viem ...možno niečo s tlakom na lavičke .či ? :a11 len by to muselo byť asi vekovo ..alebo váhovo rozdelené
a to je tiez blbost ktosi moze napisat ze tlakuje 80 aj ked to da na video nieje problem to oklamat a nakonec bude tlacit 50...
#7670
zhybovač napísal:blizia sa vianoce :a11 takze by ste mohli urobit nejaku vianocnu sutaz :a16 inak ja by som navrhoval nejaku vedomostnu sutaz :a25 aby mali sancu vsetci
precitaj si toto :a11

:a158
mello napísal:najprv treba poriadne rozbehnúť forum až potom sa bude uvažovať o dalších súťažiach
mello moj nazor vyjadril uplne presne . treba si uvedomit , ze kým sa tu nerozbehne aktivita , mne ako adminovi sa neoplati investovat do dalsich cien . neni to mala polozka a nemozem si dovolit robit sutaz pre 10 kusov aktivnych uzivatelov . to by nebola sutaz ale iba odovzdanie cien :a11

mal som v plane velmi zaujimavu vianocnu sutaz o myslim velmi zaujimave ceny / radovo v stovkach eur / , ale jednoducho neni zatial pre koho . mne ide iba o jedine , aby toto forum ozilo a myslim ze nechcem tak vela . zakladom rozbehnutia takehoto fora je caste prispievanie co najvecsieho poctu uzivatelov aby bolo stale a stale o com diskutovat . toto forum je sice najmensie , ale rozhodne najpriatelskejsie a najvytuningovanejsie co sa týka dizajnu , funkcii a vyhod ktore tu uzivatelia maju . nemienim si prispevky kupovat ako to robia ine werby , bud sa tu uzivatelom paci alebo nie , bez ich pomoci sa takýto wb neda rozbehnut .

bude aktivita a zaujem o toto forum , budu aj dalsie zaujimave sutaze a rozne jedinenecne vyhody ...

ked ja ako admin uvidim , ze sa tu ludom paci a budu aktivni , velmi rad pre nich budem robit rozne vyhody a sutaze ...
#7876
papagiorgo napísal:
mello moj nazor vyjadril uplne presne . treba si uvedomit , ze kým sa tu nerozbehne aktivita , mne ako adminovi sa neoplati investovat do dalsich cien . neni to mala polozka a nemozem si dovolit robit sutaz pre 10 kusov aktivnych uzivatelov . to by nebola sutaz ale iba odovzdanie cien :a11

mal som v plane velmi zaujimavu vianocnu sutaz o myslim velmi zaujimave ceny / radovo v stovkach eur / , ale jednoducho neni zatial pre koho . mne ide iba o jedine , aby toto forum ozilo a myslim ze nechcem tak vela . zakladom rozbehnutia takehoto fora je caste prispievanie co najvecsieho poctu uzivatelov aby bolo stale a stale o com diskutovat . toto forum je sice najmensie , ale rozhodne najpriatelskejsie a najvytuningovanejsie co sa týka dizajnu , funkcii a vyhod ktore tu uzivatelia maju . nemienim si prispevky kupovat ako to robia ine werby , bud sa tu uzivatelom paci alebo nie , bez ich pomoci sa takýto wb neda rozbehnut .

bude aktivita a zaujem o toto forum , budu aj dalsie zaujimave sutaze a rozne jedinenecne vyhody ...

ked ja ako admin uvidim , ze sa tu ludom paci a budu aktivni , velmi rad pre nich budem robit rozne vyhody a sutaze ...
samozrejme tento postoj teba admina uplne chapem . na jednom nemenovanom fore akurat prebieha akcia , ze jeden z ludi ktorý da 25 prispevkov moze vyhrat 25 euro , ale z mojich skusenosti zo zahranicných for na to iba doplati , odovzda prachy a viac sa tam výherca neukaze . :a25
#7877
zhybovač napísal:
papagiorgo napísal:
mello moj nazor vyjadril uplne presne . treba si uvedomit , ze kým sa tu nerozbehne aktivita , mne ako adminovi sa neoplati investovat do dalsich cien . neni to mala polozka a nemozem si dovolit robit sutaz pre 10 kusov aktivnych uzivatelov . to by nebola sutaz ale iba odovzdanie cien :a11

mal som v plane velmi zaujimavu vianocnu sutaz o myslim velmi zaujimave ceny / radovo v stovkach eur / , ale jednoducho neni zatial pre koho . mne ide iba o jedine , aby toto forum ozilo a myslim ze nechcem tak vela . zakladom rozbehnutia takehoto fora je caste prispievanie co najvecsieho poctu uzivatelov aby bolo stale a stale o com diskutovat . toto forum je sice najmensie , ale rozhodne najpriatelskejsie a najvytuningovanejsie co sa týka dizajnu , funkcii a vyhod ktore tu uzivatelia maju . nemienim si prispevky kupovat ako to robia ine werby , bud sa tu uzivatelom paci alebo nie , bez ich pomoci sa takýto wb neda rozbehnut .

bude aktivita a zaujem o toto forum , budu aj dalsie zaujimave sutaze a rozne jedinenecne vyhody ...

ked ja ako admin uvidim , ze sa tu ludom paci a budu aktivni , velmi rad pre nich budem robit rozne vyhody a sutaze ...
samozrejme tento postoj teba admina uplne chapem . na jednom nemenovanom fore akurat prebieha akcia , ze jeden z ludi ktorý da 25 prispevkov moze vyhrat 25 euro , ale z mojich skusenosti zo zahranicných for na to iba doplati , odovzda prachy a viac sa tam výherca neukaze . :a25

presne na to som narazal :a42 uz tu aj ja mam jednu podobnu skusenost . dvaja uzivatelia dostali listky na colemana , hadzali prispevky jak diví , a ked dostali zadarmo listky , viac sa tu neukazali :a39 . to je to riziko takýchto kupovani prispevkov , takto sa prejavili , ze tu pisali iba kvoli odmene . viac takuto chybu neurobim . neni to spravna cesta k zvasovaniu aktivity . ze su ludia neni aktivny , hovori o tom , ze sa im forum nepaci , v ziadnom pripade nebudem forum viest tým smerom ze si budem prispevky nahanat kupovanim . mal som tu v plane jeden velmi zaujimavý projekt , bohuzial vsak strasne financne narocný :a39 . poziadal som uzivatelov o financnu podporu formou sukromnej spravy , avsak aj tato ziadost sa nestretla s moc velkým zaujmom , aj napriek tomu ze to uzivatela nestoji ani cent . takto som sa presvedcil , ze ludom moc na tomto webe nezalezi , takze sutaze a podobne veci by boli pre mna strasne nevyhodne . takze asi takto sa ma situacia . ak sa zvysi aktivita , velmi rad budem pokracovat aj v sutaziach , ale to mozu ovplyvnit iba uzivatelia :a14
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]