Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#2726
v tejto teme mate priestor na vase navrhy , coho alebo akých cvikov by sa mala týkat prva zo serie sutazi ...

mate moznost sa realizovat , cakam na vase navrhy

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Maxton
#2742
vzdy to zavisi od ludi ci nebudu podvadzat,(ked bude treba nalozit nejake vahy), ale na druhej strane cviky s vlastnou vahou idu lepsie chudsim ludom, tam ma napadla napr. hrazda, bradla, a s naradim mozno tlaky, na pocet opakovani ( nalozena by bola polovicka, pripadne vlastna vaha )
#2755
Maxton napísal:vzdy to zavisi od ludi ci nebudu podvadzat
pravidla sa urobia tak , aby sa moznost podvodu co najviac minimalizovala , a samozrejme ked pokus o podvod zistime , okamzite uzivatel dostane ban , ak by aj vyhral nejaku cenu dostane trt makový ... nebudem tolerovat podvodnikov , ktorí sa chcu obohatit na ukor poctivých uzivatelov , ktorí sa seriozne zapoja do sutaze ... :a10
Užívateľov profilový obrázok
Od Mates
#2777
podla mna 50 kilovy vychudnuty tipek da v pohode na bradlach hocikolko... takze ani to by nebolo podla mna fer oproti 100 kilovemu borcovi...
dobre su take ze bench s 50% vahy... na pocet opakovani ale aj to by malo byt rozdelene do kategorii podla mna lebo rozdiel je zase 50 kilovy tipek by tak tlacil 25kg a 100kilovy borec 50 a to je tiez rozidiel... a dost velky... neviem ako to poriesis ale dufam ze to bude fer
#2778
Mates napísal:podla mna 50 kilovy vychudnuty tipek da v pohode na bradlach hocikolko... takze ani to by nebolo podla mna fer oproti 100 kilovemu borcovi...
dobre su take ze bench s 50% vahy... na pocet opakovani ale aj to by malo byt rozdelene do kategorii podla mna lebo rozdiel je zase 50 kilovy tipek by tak tlacil 25kg a 100kilovy borec 50 a to je tiez rozidiel... a dost velky... neviem ako to poriesis ale dufam ze to bude fer

fer na sto percent to nebude nikdy ale spolu so svojimi moderatormi to zvazime na zaklade vasich navrhov , aby to bolo co najferovejsie ...
Užívateľov profilový obrázok
Od kexo1
#2783
podla mna by bolo najlepsie dat nejake hlasovanie aj ked ja by som bol urcite za silove discipliny ako napr. bench 1op. to by nemal byt problem vyhrat ale tak ked si zoberem taku hrazdu tak tam neviem ci sa vobec vytiahnem viac nez 20X pri mojej vahe 105kg
#2785
kexo1 napísal:podla mna by bolo najlepsie dat nejake hlasovanie aj ked ja by som bol urcite za silove discipliny ako napr. bench 1op. to by nemal byt problem vyhrat ale tak ked si zoberem taku hrazdu tak tam neviem ci sa vobec vytiahnem viac nez 20X pri mojej vahe 105kg
ved prave preto chcem vediet vase nazory , aby sme nasli nejaký co najviac ferový suboj ...

ale ked vas napadne nejaký iný typ sutaze , napr. vedomostna alebo ina , kludne sem s nimi ... cim viac navrhov , tým lepsie sa najde kompropmis
Užívateľov profilový obrázok
Od Mates
#2802
no s tim jednym opakovanim je to tiez otazne lebo taky borec co posiluje 10 rokov iste vytlaci viac ako taky co zacina a ma 60kil....
zaujimalo by ma co myslis pod tym ze vedomostne?? v kazdom pripade zapojim sa nech to bude cokolvek... :a33

nejaký kviz vedomostný alebo nieco podobne ...
#2805
Mozme skusit tie silove discipliny priklad Tlak, Mrtvy tah , Drep nieco ztoho mozme urobit sutuat nejake vahovky v tlaku alebo mrtvom tahu suhlasim stym hlasovanim aby ludia zahlasovali napisem adminovi a nejako sa dohodneme :)
#2816
bude to meset byt zdokumentovane napr na videu , ale aj tam budu muset byt urcite opatrenia , aby sa minimalizovala moznost podvodu ...
teda ak pojde o nejaký typ " cviciacej sutaze " alůe mozno to bude vedomostna alebo inak pisomna sutaz , alebo nejaka foto sutaz ... preto ocakavam vase navrhy , mozno niekto pride s niecim zaujimavým , co iných ani len nenapadne ... v kazdom pripade neni iste , ze to bude nejaka " cviciaca" sutaz , moznosti je kopec ...

kazdopadne to bude sutaz zamerana na tematiku cvicenia a kulturistiky ...
#2824
dandy010 napísal:Kazdy sutaziaci bude mat na sebe webcameru ktora musi mat vysoke rozlisenie :D a tak Admin to bude sledovat na nete :) nie nie ja len srandujem :)

to ze ako sa co bude dokumentovat , sa bude riesit podla typu sutaze :a24
Užívateľov profilový obrázok
Od Mates
#2827
mohol by byt aj niaky ty vedomostneho testu ako hovoris,.... napriklad otazky typu: Kto sa stal Mr. Olympia v roku 1986? alebo kolkonasobny Mr. Olympia bol Dorian Yates? alebo Aky je svetovy rekord v tlaku na lavičke? (odchylka 10kg).... ja by som vymyslel otazky :a15 :a43
#2837
Návrh súťaže:
Navrhujem aby cenu vyhral ten registrovaný užívateľ, ktorý privedie na fórum najviac nových užívateľov.
Každý nový užívateľ fóra pri registrácii uvedie nick už existujúceho užívateľa.
Súťaž môže trvať mesiac od jej vyhlásenia.
Môžu sa jej zúčastniť len tí, ktorý sa zaregistrujú do vyhlásenia súťaže.
Po ukončení súťaže sa zrátajú nový užívatelia a uvidíme, koho nick bude spomenutý najviac.

Jednoduché a ľahko overiteľné. Neviem, či sa tu dá nejako podvádzať.

Iste, že sa dá. Mohlo by sa stať, že sa budem registrovať pod rôznymi menami, niekoľkokrát.
Každý nový užívateľ bude musieť byť fanúšikom fóra na Facebooku a v profile bude musieť mať fotku.
#2838
FitPotreby.sk napísal:Návrh súťaže:
Navrhujem aby cenu vyhral ten registrovaný užívateľ, ktorý privedie na fórum najviac nových užívateľov.
Každý nový užívateľ fóra pri registrácii uvedie nick už existujúceho užívateľa.
Súťaž môže trvať mesiac od jej vyhlásenia.
Môžu sa jej zúčastniť len tí, ktorý sa zaregistrujú do vyhlásenia súťaže.
Po ukončení súťaže sa zrátajú nový užívatelia a uvidíme, koho nick bude spomenutý najviac.

Jednoduché a ľahko overiteľné. Neviem, či sa tu dá nejako podvádzať.

Iste, že sa dá. Mohlo by sa stať, že sa budem registrovať pod rôznymi menami, niekoľkokrát.
Každý nový užívateľ bude musieť byť fanúšikom fóra na Facebooku a v profile bude musieť mať fotku.

aj toto je zaujimavý navrh , nejakým takýmto sposobopm urobit prvu sutaz ... bolo by to efektivne aj pre rozvoj fora a zaroven by niekto ziskal zaujimavu cenu takmer bez namahy , a to nepisem ze tento navrh podal sponzor sutaze , ale pride mi to ako zaujimavý napad ...
FitPotreby.sk napísal:
Iste, že sa dá. Mohlo by sa stať, že sa budem registrovať pod rôznymi menami, niekoľkokrát.
Jednoduché a ľahko overiteľné. Neviem, či sa tu dá nejako podvádzať.
neda , duplicitna registracia sa da velmi lahko overit a odhalit / a navyse pri registracii uzivatel berie na vedomie pravidla fora , v ktorých sa hovorí ze duplicitna registracia je vaznym porusenim pravidiel fora ...
FitPotreby.sk napísal: Každý nový užívateľ bude musieť byť fanúšikom fóra na Facebooku a v profile bude musieť mať fotku.
v tomto vidim urcite uskalie , nakolko na facebboku nema ucet kazdý z uzivatelov ...

v kazdom pripade KONECNE ROZHODNUTIE je na manazmente fora /admin+moderatori/ , takze este stale mate moznost podavat vase navrhy , v ziadnom pripade este nieje o pravidlach sutaze rozhodnute ani z daleka ....

na zaklade vasich navrhov ked uznam ze je ten spravny cas , ukoncim podavanie navrhov a potom zasadne rada :a11 manazmentu fora , aby pravidla doladila a nasla kompromis medzi navrhmi s ohladom na co najvecsiu ferovost a co najmensiu moznost pokusov o podvod ...
#6785
podľa mna je suťaž o najvačši biceps tak trochu somarinka...lebo niekto ma dlšie ruky niekto kratšie(je vyžší, nižší) a tým už nema šancu. Malo by to byť radšej tak že kto za určitý čas naberie viac(zvýši sa mu obvod napr. bicepsu) poslali by sa foto k prihlaseniu a potom na koniec dalsia z ktorej by sa odčítalo koľko daný súťažiaci nabral na bicepse napr za 2 mesiace...
#6786
BikerBoy(11) napísal:podľa mna je suťaž o najvačši biceps tak trochu somarinka...lebo niekto ma dlšie ruky niekto kratšie(je vyžší, nižší) a tým už nema šancu. Malo by to byť radšej tak že kto za určitý čas naberie viac(zvýši sa mu obvod napr. bicepsu) poslali by sa foto k prihlaseniu a potom na koniec dalsia z ktorej by sa odčítalo koľko daný súťažiaci nabral na bicepse napr za 2 mesiace...
to je totalna kravina...
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]