Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od roman2910
#6379
napiste ake je vase oblubene jedlo..moje je kuracia kapsa plnena zeleninou odkedy sa denne stravujem v restike :a11 mnam

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#6380
roman2910 napísal:napiste ake je vase oblubene jedlo..moje je kuracia kapsa plnena zeleninou odkedy sa denne stravujem v restike :a11 mnam
a sa s nou napchavas kazdý den ? aby si nezacal za chvilu skakat :a11
Užívateľov profilový obrázok
Od roman2910
#6383
papagiorgo napísal:
roman2910 napísal:napiste ake je vase oblubene jedlo..moje je kuracia kapsa plnena zeleninou odkedy sa denne stravujem v restike :a11 mnam
a sa s nou napchavas kazdý den ? aby si nezacal za chvilu skakat :a11

hh nie tak vzdy je daco ine vzdy kura alebo hovadzie ale vzdy na iny sposob to je super potom vam dam recepty :a11
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#6385
roman2910 napísal:
papagiorgo napísal:
roman2910 napísal:napiste ake je vase oblubene jedlo..moje je kuracia kapsa plnena zeleninou odkedy sa denne stravujem v restike :a11 mnam
a sa s nou napchavas kazdý den ? aby si nezacal za chvilu skakat :a11

hh nie tak vzdy je daco ine vzdy kura alebo hovadzie ale vzdy na iny sposob to je super potom vam dam recepty :a11
mna uci mama upravovat to jedlo :) uz mi to docela ide a nemam problem si sam nieco spravit :)
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#6387
samozrejme ze aj u mna ta ryza s kuracinou na rozne sposoby , ale zeleninu moc nemusim , takze nejake extremne davkjy zeleninny :a28 a zboznujem madarský gulas s knedlou ked idem niekam do restiky nahodou :a11 , vseobecne gulase kotlikove alebo hocijake ine . kedysi som si robieval kuraci gulas / lebo na bravcovinu neboli love :a11 / , ale uz som sa ho prezral :a25 samozrejme neda sa furt napchavat ryzou , takze aj cestoviny alebo krumple :a10 a aby som nezabudol divinu zboznujem :a28
Užívateľov profilový obrázok
Od iNv1s
#6391
palacinky , ako tu bolo spomenute madarsky gulas s knedlou nebicko v papuli,kuracina s ryzou, hranolky so syrom, vysmazany karfiol...
lol ja by som tu zapisal aj stranu :a15
s polievok mam napr. rad karfiolovu, kapusnicu ...
etc.
Užívateľov profilový obrázok
Od Zemák
#6403
Ja bez mäsa neprežijem dlho. Pred súťažou keď mám cukrovačku, tak už na druhý deň podvečer mi začína šibať z ryže a mám nehoráznu chuť na mäso.

Ako tu už spomínali ryža s kuracinou je najlepšia + nejakú mini omáčku k tomu a zeleninu.

Z tých ,,zákázaných,, jedál mám jednoznačne najradšej zemiakové placky
Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]

It's generally recommended to avoid drinking alcoh[…]