Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Pravidlá fóra: Toto fórum slúži výhradne na uvádzanie vašich osobných rekordov. Pre každý cvik prosím založiť novú tému, aby to bolo pekne prehľadné ...
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#7667
no takze dnes so mal nohy a skusal som klasicke drepy s VČ. serie som robil s 90kg cinkou na trapezoch, ale tak to robit nemozem lebo mam uz dlho problemy s krizamy. takze to bol dost bolestivy cvik. ale ked som si cinku dal dopredu na ramena tak to islo aj so 110kg serie. lenze si musim na to zvyknut lebo sa mi stale zosmykovala ta cinka z ramien.
Inak je to perfektny cvik, kaslem na cely leg press :a15

Reklama

Reklama

#7668
whoo napísal:no takze dnes so mal nohy a skusal som klasicke drepy s VČ. serie som robil s 90kg cinkou na trapezoch, ale tak to robit nemozem lebo mam uz dlho problemy s krizamy. takze to bol dost bolestivy cvik. ale ked som si cinku dal dopredu na ramena tak to islo aj so 110kg serie. lenze si musim na to zvyknut lebo sa mi stale zosmykovala ta cinka z ramien.
Inak je to perfektny cvik, kaslem na cely leg press :a15
noo skoro si prisiel na cvik zvany drep :a34
#7672
whoo napísal:noo ved niekde sa musim naucit nazvy cvikov takzee :a15
mne tie čelné drepy vôbec nejdu ...cítim sa pri nich strašne neistý ...možno by som ich robil keby máme v posilke ten stroj čo má tie vodiace kolajničky heh inak mám pred tým cviok dosť rešpekt radšej robím klasické drepy s činkou na trapézoch :a16
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#7673
milankos512 napísal:
whoo napísal:noo ved niekde sa musim naucit nazvy cvikov takzee :a15
mne tie čelné drepy vôbec nejdu ...cítim sa pri nich strašne neistý ...možno by som ich robil keby máme v posilke ten stroj čo má tie vodiace kolajničky heh inak mám pred tým cviok dosť rešpekt radšej robím klasické drepy s činkou na trapézoch :a16
ja sa zasa citim neisty s cinkou na trapezoch. sa bojim ze mi rupnu tie krize :a19
inak ten stroj sa vola smith, vcera som to cital v muscle & fitness :)
#7690
whoo napísal:
milankos512 napísal:
whoo napísal:noo ved niekde sa musim naucit nazvy cvikov takzee :a15
mne tie čelné drepy vôbec nejdu ...cítim sa pri nich strašne neistý ...možno by som ich robil keby máme v posilke ten stroj čo má tie vodiace kolajničky heh inak mám pred tým cviok dosť rešpekt radšej robím klasické drepy s činkou na trapézoch :a16
ja sa zasa citim neisty s cinkou na trapezoch. sa bojim ze mi rupnu tie krize :a19
inak ten stroj sa vola smith, vcera som to cital v muscle & fitness :)
no nebol som si istý ako sa to volá tak som nechcel trepnuť blbosť :a11 ....hehe musle and fiction :a25 ten časopis sa mi zhnusil :a11 furt do kola skroo to isté len inak napísané ...tie isté cviky len je iná foto poprípade zmenia stroj na ktorom to bolo pevádzané a čím dalej tým viac oblbujúcch reklám ..a zase dali vyžšiu cenu takže už je premňa ten časák nezaujímavý a radšej prídem sem a pokecám s reálnimi ľudmi alebo si prečítam niekoho osobné skusenosti.
Užívateľov profilový obrázok
Od mello
#7701
hned mi bolo jasné že to nebudú drepy ked si tak rozprával o tom :a11
čo sa týka bolestí tak určite konzultuj techniku a prevedenie cviku kým nebude neskoro :a37

a drep určite nie je to isté ako drep na multipresse a pod.....jediný výkon ktorý ti niekto uzná je riadny drep bez ničoho :a15 :a16
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#7705
no este sa v tom az tak nevyznam tak sa ospravedlnujem za chybu ;)
no na drepoch asi moc nevymyslim, bud budem mat cinku na trapezoch s bolestou krizov alebo pojdem s cinkou v predu a budem trenovat stabilitu :a44
no mne sa pozdava jedine ta druha varianta.
alebo poradte ako sa to da este cvicit dobre?
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#7725
no zial idem to bez opasku. este som nemal nejaky problem pri cviceni tak som nemal dovod kupovat ho. a o tom hrbeni, ja sa pri tom nehrbim len proste cinka ta tlaci do istej polohy, tomu nezabranis.
#7726
whoo napísal:no zial idem to bez opasku. este som nemal nejaky problem pri cviceni tak som nemal dovod kupovat ho. a o tom hrbeni, ja sa pri tom nehrbim len proste cinka ta tlaci do istej polohy, tomu nezabranis.
este si nemal problem pri cviceni ... tak ver ze bez opasku ho zachvilku mat budes ....
#7921
Klaci napísal:Zdarec... zatial benchpress je 106 kg 3 x bez pomoci, Drep 140 kg, mrtvy ťah 155 vyššie to skusať sa nechystam... "zatial" :a28
pri tvojej vahe a tom ze necvicis ani rok ... :a33
#7999
budem asi trocha OT... cvicim asi 2 roky..aktivne 1,5 a chcem skusat maximalky...a nwm akym spôsobom postupovať aku rozcvičku a tak..stačia mi 2 rozcvičovacie serie s malou váhou a tak skúšať? alebo? nemam v tom vôbec jasno a chcel by som z toho dostat co najviac..
#8000
BikerBoy(11) napísal:budem asi trocha OT... cvicim asi 2 roky..aktivne 1,5 a chcem skusat maximalky...a nwm akym spôsobom postupovať aku rozcvičku a tak..stačia mi 2 rozcvičovacie serie s malou váhou a tak skúšať? alebo? nemam v tom vôbec jasno a chcel by som z toho dostat co najviac..
staci ti uplne jednoduche rozcvicenie,bezne ako sa rozcvicujes , aby si bol "zahriaty" , sposob si urci sam :a11

napr. u zhybov to mas jednoduche . robis 1 seriu kým vladzes :a11
u benchu si urci svoju vychodiu vahu a postupne zvysuj , napr. o 5 kil , ked das , pridaj si zase az kým nedas max :a11
Užívateľov profilový obrázok
Od mello
#8149
ked maximálku tak poriadnu rozcvičku
+ zahrievacie série
+ série s malou váhou
a tie s memnšími váhami môžeš ísť napr po 6 a potom po 3 opakovania
napr ak idem skúšať 145 na BP
tak idem 15x50 10x75kg 6x100kg 6x125kg 3x130kg a potom 1x145kg
naprílad
#8288
BikerBoy(11) napísal:Tak skúsil som...trocha sklamaný ale čo už to bude asi ovplyvnené včerajškom... takže Bench press 87kg 2xsom to dvihol, vážim 68kg a meriam 170cm
neni to zle , neb nic :a11 uz to pojde iba hore :a25 klesatz to uz nebude :a11
#8300
pri vahe 103kg, to bol polovicny drep 285 hlboky 255,mrtvola najslabsia 235 a tlak narovnej cinke 190 na stroji 210,ale uz cvicim len tlaky jednorucky hore hlavou tie neake 75tky
#8301
nitrix1986 napísal:pri vahe 103kg, to bol polovicny drep 285 hlboky 255,mrtvola najslabsia 235 a tlak narovnej cinke 190 na stroji 210,ale uz cvicim len tlaky jednorucky hore hlavou tie neake 75tky
velmi slusne výkony :a6 :a6 :a6
#8315
nitrix1986 napísal:pri vahe 103kg, to bol polovicny drep 285 hlboky 255,mrtvola najslabsia 235 a tlak narovnej cinke 190 na stroji 210,ale uz cvicim len tlaky jednorucky hore hlavou tie neake 75tky
tak to uz ano...
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 9

If you're in search of effective medication for er[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]