Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Pravidlá fóra: Toto fórum slúži výhradne na uvádzanie vašich osobných rekordov. Pre každý cvik prosím založiť novú tému, aby to bolo pekne prehľadné ...

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#8346
vcera som skusal banch: 87,5kg... uboha vaha, ale cvicim 2-3 mesiace tak dufam ze sa to zlepsi neskor. a to nezerem ani ziadenu suplementku, ani protak... zajtra mam nohy tak skusim max drep a uvidime. posledne som daval 110kg 6x takze snad dam aspon 160kg. potom dam info. budete zavidiet :a9
#8352
whoo napísal:vcera som skusal banch: 87,5kg... uboha vaha, ale cvicim 2-3 mesiace tak dufam ze sa to zlepsi neskor. a to nezerem ani ziadenu suplementku, ani protak... zajtra mam nohy tak skusim max drep a uvidime. posledne som daval 110kg 6x takze snad dam aspon 160kg. potom dam info. budete zavidiet :a9
len ku tvojej poznamke "nezerem ziadny suplement ani protak" tak protak je tiez suplement a na sile by ti nepridal :) a ak mas dobru stravu a cvicis 2,3 mesiace nevidim ani ziaden vyznam aby si nieco bral :) musi ti to ist samo odseba :))
Užívateľov profilový obrázok
Od 0uje3e3
#8382
15r. -75kg, 185cm
5 mesiacov cičenia z toho som mesiac necvičil kôli operácií :D
bez suplementov

Bench: 70kg
Drep nerobim koli zraneniu ale robim(Leggpress: 340kg)
Mrtvola- neskušal som :a10
Naposledy upravil/-a 0uje3e3 v 11 Jan 2011, 19:11, upravené celkom 1 krát.
Užívateľov profilový obrázok
Od 0uje3e3
#8522
mello napísal:budem síce OT no nedá mi neopýtať sa o aké zranenie ide ked nedrepuješ

Ide o poškodený meniskus a roztrhnutý predný skrížený väz
Užívateľov profilový obrázok
Od Maxton
#8611
drep 260kg
tlak 150kg
mr.tah 220kg

vsetko s dresmi, vaha 83.8kg, vek 19
#8616
papagiorgo napísal:
Maxton napísal:drep 260kg
tlak 150kg
mr.tah 220kg

vsetko s dresmi, vaha 83.8kg, vek 19
si powerlifter , takze ty chodis s dresom aj spavat :a24 ale aj tak :a6 :a6 :a6
to je jedno ... a maxton bez dresu nevies ?
#8618
aNs_ napísal:
papagiorgo napísal:
Maxton napísal:drep 260kg
tlak 150kg
mr.tah 220kg

vsetko s dresmi, vaha 83.8kg, vek 19
si powerlifter , takze ty chodis s dresom aj spavat :a24 ale aj tak :a6 :a6 :a6
to je jedno ... a maxton bez dresu nevies ?
u neho to velký rozdiel do minusu nebude :a22
Užívateľov profilový obrázok
Od Maxton
#8620
papagiorgo napísal:
aNs_ napísal: to je jedno ... a maxton bez dresu nevies ?
u neho to velký rozdiel do minusu nebude :a22
no mrtvola 200kg, tlaky som spravil 2x120 a na drepy sa uz obliekam pri 110 do dresu takze toto vobec neviem :-D
#8621
Maxton napísal:
papagiorgo napísal:
aNs_ napísal: to je jedno ... a maxton bez dresu nevies ?
u neho to velký rozdiel do minusu nebude :a22
no mrtvola 200kg, tlaky som spravil 2x120 a na drepy sa uz obliekam pri 110 do dresu takze toto vobec neviem :-D
takze bude nieco na tom pravdy ze s dresom uz aj spavas :a4
#8923
dneska drep 270x4krat len bandaze a opasok,ale chcem,kupit lepsie bandaze neake lifterske asi najskor nech to ide konecne hore moja vaha 103kg,takze maxton porad neake
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#8924
paradny vykon :a22
inak, s drepmi by som potreboval trocha poradit. cvicim serie so stovkov uplne v pohode tak som skusal minule maximalku a uz pri 120kg ma "lamalo" v chrbte. normalne som sa bal s tym ist az uplne k zemi lebo by mi asi krize vyskocili (aj ked stehna by zvladli podstatne vacsiu vahu). mas nejaku fintu na taketo velke vahy? ja to cvicim s cinkou na ramenach resp na trapezoch s chodidlamy na zemi. mozno s podopretymi patami by to islo lepsie...
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#8933
nitrix1986 napísal:ja cvicim bez podlozenia,poriadny hruvy liftersky opasok a bandaze,a ked mas slaby stred treba cvicit mrtvolu
no tu mrtvolu by som mal zacat. sa na to chystam uz neviem ako dlho len vzdy ked pridem do posilky sa na to vykaslem :a11 ale mal som dost problemov s krizamy tak som nechcel riskovat ze sa mi zasa "rozhadzu". tak zacnem s lahsimi vahami. diky za radu
Užívateľov profilový obrázok
Od mello
#8952
pokiaľ sa dá tak by som určite na DL nekašľal
problémy si mohol mať ale pokiaľ budeš robiť správne techniku pri DL tak ti nič nehrozí :a22
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#8954
no hej v piatok mam chrbat tak hned zacnem. len sam neviem aku techniku mam pouzivat. kamarat cvici DL klasicky, pokrcene kolena zadok pri zemy takze ide aj nohami do toho. ja myslim ze na chrbat mi bude lepsie s vystretymi nohami. alebo sa mylim?
#8955
takto by malo vyzerat prehnutie chrbta a pokrcene kolena myslim si ze tu to mas pekne ukazane
Prílohy
deadlift-benefits1.png
deadlift-benefits1.png (158.19 KiB) 7087 zobrazení
Deadlift.jpg
Deadlift.jpg (66.46 KiB) 7087 zobrazení
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]