Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Pravidlá fóra: Toto fórum slúži výhradne na uvádzanie vašich osobných rekordov. Pre každý cvik prosím založiť novú tému, aby to bolo pekne prehľadné ...

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#9716
wiktor00 napísal:predvčerom som skúsil bench a jedno opakovanie som dal z 113,4 kg :a11 som skoro praskol ale dal som to a teším sa na ďalšie maximálky... :a4
ci pana, parada :a33
a to si daval normalne tyc na prsia a hore uplne bez pomoci?
#9722
whoo napísal:
wiktor00 napísal:predvčerom som skúsil bench a jedno opakovanie som dal z 113,4 kg :a11 som skoro praskol ale dal som to a teším sa na ďalšie maximálky... :a4
ci pana, parada :a33
a to si daval normalne tyc na prsia a hore uplne bez pomoci?
no sak jasne ze na prsia kde inde :a11 a hej bez pomoci :a11
#9728
wiktor00 napísal:
whoo napísal:
wiktor00 napísal:predvčerom som skúsil bench a jedno opakovanie som dal z 113,4 kg :a11 som skoro praskol ale dal som to a teším sa na ďalšie maximálky... :a4
ci pana, parada :a33
a to si daval normalne tyc na prsia a hore uplne bez pomoci?
no sak jasne ze na prsia kde inde :a11 a hej bez pomoci :a11
Ty sa nejak nezdas, sak tusim si pred nedavnom s cvicenim zacal a az tu struhas taketo vahy, vyborne, len tak dalej :a22
#9737
FitPotreby.sk napísal:
wiktor00 napísal:
whoo napísal:
wiktor00 napísal:predvčerom som skúsil bench a jedno opakovanie som dal z 113,4 kg :a11 som skoro praskol ale dal som to a teším sa na ďalšie maximálky... :a4
ci pana, parada :a33
a to si daval normalne tyc na prsia a hore uplne bez pomoci?
no sak jasne ze na prsia kde inde :a11 a hej bez pomoci :a11
Ty sa nejak nezdas, sak tusim si pred nedavnom s cvicenim zacal a az tu struhas taketo vahy, vyborne, len tak dalej :a22
no tak nedávno no...ako s ato vezme :a11 cvičil som aj pred tým ale teraz od októbra pravidelne a vyšiel som riadne hore so silou čo o objeme nemôžem povedať :a7 niekedy v posilke nechápu ako taká palica ako ja može take zdvíhať :a37 minulý rok som dal max 47 kg :D a tento je to už 113,4 ale to som fakt vtedy vládal tuším že z 97 kg som spravil 7 alebo 8 opakovaní v ten deň a cítil som energiu tak som skúsil maximálku...a z mojou váhou som už vyšiel za rok okolo 15-16 kg hore :a41 ale stále to nie je vidieť...kamarát my múdro povedal..nie je dôležité koľko tlakuješ...ale jak vyzeráš že na koľko tlakuješ... :a11
Užívateľov profilový obrázok
Od thomas
#9959
FitPotreby.sk napísal:
wiktor00 napísal:
whoo napísal:
wiktor00 napísal:predvčerom som skúsil bench a jedno opakovanie som dal z 113,4 kg :a11 som skoro praskol ale dal som to a teším sa na ďalšie maximálky... :a4
ci pana, parada :a33
a to si daval normalne tyc na prsia a hore uplne bez pomoci?
no sak jasne ze na prsia kde inde :a11 a hej bez pomoci :a11
Ty sa nejak nezdas, sak tusim si pred nedavnom s cvicenim zacal a az tu struhas taketo vahy, vyborne, len tak dalej :a22
jen tak dále!
no pain no gain!
#10476
moje osobaky:

Podotykam maximalky nerobim:!!! Nie som lifter ale bodybuilder

Benchpress: 140kg-6op
Mrtvy tah: 210kg - 8op ( 4tyzden diety )
Drepy: 300kg-12op ( 4tyzden diety :))) )
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#10863
moje kedysi max asi 2-3 roky do zadu:
tlak 180
drep 200+rezerva (nechcel som si daco odsrat a mam vyrastky na krizoch)
tlak spoza hlavy v sede 95kg 6 opak
trening noh na legprese zaveracne serie medzi 400-500kg-6 opak

toto vsetko pri vyske 171cm a vahe medzi 85-87kg

niesom poverlifter
Od joker28
#10989
dnes som vyskusal BP a 120kg išlo takmer bez problemov pri BW 89,5kg .....je to dobry pocit trochu šplhúť, ale ešte je predomnou dlha cesta za spokojnosťou :a42
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#10990
joker28 napísal:dnes som vyskusal BP a 120kg išlo takmer bez problemov pri BW 89,5kg .....je to dobry pocit trochu šplhúť, ale ešte je predomnou dlha cesta za spokojnosťou :a42
To chce cas a cim viac svalovej hmoty budes mat tym budes silnejsi a opacne.
#11421
bench zatial 180 ale pracuje sa na tom
dead lift 260 ale pracuje sa na 300ke
drepy tak to neviem pred rokom som dal 225 ale odvtedy som ich necvicil ale znova zacinam
military press 170kg toto ma najviac tesi
co take este leg press 600kg 25krat plny rozsah pohybu
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#11422
roman2910 napísal:bench zatial 180 ale pracuje sa na tom
dead lift 260 ale pracuje sa na 300ke
drepy tak to neviem pred rokom som dal 225 ale odvtedy som ich necvicil ale znova zacinam
military press 170kg toto ma najviac tesi
co take este leg press 600kg 25krat plny rozsah pohybu
fuha, pekne vykony! co beres? :a11 ten military press mas lepsi ako niektory liftery :a22 ja by som bol rad keby som dal polovicu z toho...
#11425
whoo napísal:
roman2910 napísal:bench zatial 180 ale pracuje sa na tom
dead lift 260 ale pracuje sa na 300ke
drepy tak to neviem pred rokom som dal 225 ale odvtedy som ich necvicil ale znova zacinam
military press 170kg toto ma najviac tesi
co take este leg press 600kg 25krat plny rozsah pohybu
fuha, pekne vykony! co beres? :a11 ten military press mas lepsi ako niektory liftery :a22 ja by som bol rad keby som dal polovicu z toho...
ale nic extra vzdy som viac inklinoval k silovym treningom ..a teraz by som to chcel vyuzit trocha a este sa zlepsovat pripadne skusit par okresnych trojbojov ale hlavne by som chcel skusit amaterske strongman sutaze...a tie vykony su take ze nikdy som na ne netrenoval len som skusil co to da a myslim ze ked nahodim dobry silovy trening bude to super hlavne ten deadlift 300 na to si brusim zuby
#11558
roman2910 napísal:
whoo napísal:
roman2910 napísal:bench zatial 180 ale pracuje sa na tom
dead lift 260 ale pracuje sa na 300ke
drepy tak to neviem pred rokom som dal 225 ale odvtedy som ich necvicil ale znova zacinam
military press 170kg toto ma najviac tesi
co take este leg press 600kg 25krat plny rozsah pohybu
fuha, pekne vykony! co beres? :a11 ten military press mas lepsi ako niektory liftery :a22 ja by som bol rad keby som dal polovicu z toho...
ale nic extra vzdy som viac inklinoval k silovym treningom ..a teraz by som to chcel vyuzit trocha a este sa zlepsovat pripadne skusit par okresnych trojbojov ale hlavne by som chcel skusit amaterske strongman sutaze...a tie vykony su take ze nikdy som na ne netrenoval len som skusil co to da a myslim ze ked nahodim dobry silovy trening bude to super hlavne ten deadlift 300 na to si brusim zuby
pekne pekne na tvoj vek ako fakt závidenia hodné výkony ....klobúk dolu pred tebou :a6
Užívateľov profilový obrázok
Od IvanP
#12190
ja mam 15 rokov 65 KG a na tlaky som dal max 80 KG na mrtvy tah 115 KG a na drep som neskušal ale serie som robil zo 60 KG tak neviem :D zatial som spokojny :)
#13733
Ja trenujem poctivo asi 9 mesiacov a sila pomaly pribuda. Nieje to nic moc ale pri mojej vyske a vahe ocakavam v buducnosti ovela viac. BP 120, Drep okolo 100 ( nozky mam jak stiglic :a17 ) a MT tiez okolo 100.
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

If you're in search of effective medication for er[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]