Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Pravidlá fóra: Toto fórum slúži výhradne na uvádzanie vašich osobných rekordov. Pre každý cvik prosím založiť novú tému, aby to bolo pekne prehľadné ...
Užívateľov profilový obrázok
Od DIDO
#2893
Mates napísal:hmm no tak ten american toho by som si pozrel :D ale tak mam 16 rokov a dam 130 drep.... zatial lebo tazke vahy na drepy davam mozno mesiac... dovtedy som trenoval len 60 kilo a menej v tom bola chyba a DIDO jedna vec... neviem ci som robil nieco zle ale s timi sirokymi drepmy som si dneska brutalne natiahol hamstring..... a inac ta vasa posilka v giraltovciach to je niaka cudna nie?? take obluky su tam :a24 nemate nieco ako fotogaleriu?

no tak tie drepy tam dajaku velku vahu ist raw to je dost o hubu ja vsetky vacsie vahy idem z dresom a ta posilka no bude sa stahovat a je dost na kkt ale furt lespsie ako nic a ku tym fotkam najdes na http://www.pwlgiraltovce.estranky.sk/

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Mates
#2896
a co povies na pas a bandaze?? mam si kupit? nme sa zda ze by sa zisli... :a11 a tak od kolko kil ist s pasom pripadne bandaze a dres?? dneska toto bola iba rozcvicka ze 70kg 10krat ale natiahlo mi to nohu trener vravel ze som sa zle rozcvicil co je dost mozne
Užívateľov profilový obrázok
Od DIDO
#2907
Mates napísal:a co povies na pas a bandaze?? mam si kupit? nme sa zda ze by sa zisli... :a11 a tak od kolko kil ist s pasom pripadne bandaze a dres?? dneska toto bola iba rozcvicka ze 70kg 10krat ale natiahlo mi to nohu trener vravel ze som sa zle rozcvicil co je dost mozne

no rozcvicit sa musis poriadne to hej a a opasok isto by sa zisiel neskor aj bandaze a teraz cvicm asi tak ze sa rozcvicim dam 60 kg potom na 90uz dres aj opasok a zvysujem vahu az po pracovnu seriu a bandaze od 150 davam asi
Užívateľov profilový obrázok
Od Maxton
#3346
dnes nove maximum na mrtvy tah, 200kg... BW 84kg
#3798
Mates napísal:mohol by sa spraviť potom niaky report zo súťaže spolu s fotkami tabuľakmi víťatov a pod.
dandy nam slubil video , takze uvidime ten jeho rekord :a5
Užívateľov profilový obrázok
Od Zemák
#5007
BP - 125
SQ - 185
DL - 195
BW - 85
Užívateľov profilový obrázok
Od Zemák
#5036
aNs_ napísal:
Zemák napísal:BP - 125
SQ - 185
DL - 195
BW - 85
pocuj zemak ty si v kolkych rokoch zacal cvicit ??...13,12?
v 13 som začal klikovať a po 5 mesiacoch ma začal učiť brácho techniku všetkých cvikov, začal som normálne cvičiť okrem drepov a mŕtvych ťahov ... tie som začal cvičiť presne v 14-tich
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9
Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]

It's generally recommended to avoid drinking alcoh[…]