Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Pravidlá fóra: Toto fórum slúži výhradne na uvádzanie vašich osobných rekordov. Pre každý cvik prosím založiť novú tému, aby to bolo pekne prehľadné ...
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#5434
baterka napísal:
aNs_ napísal: sme to do... xD ale uz iba k teme :)
Takže koniec našej debaty k tomuto. :a8
a to tych 37 kg mas maximalku alebo ju das viac krat?:)

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od baterka
#5439
aNs_ napísal: a to tych 37 kg mas maximalku alebo ju das viac krat?:)
:a28 ...Maximálka. Aj keď neviem, či je to 37 alebo 40 kg :a24 Podľa tyče: jeden profesor (ktorý ju vraj aj vážil) hovorí, že má 25 kg a druhý si stojí za svojím, že je to olympijská tyč, že má 22 kg. Jednoducho som mala na nej naložených 15 kg. A radšej poviem, že tlačím menej, akoby som mala preháňať :a26
Užívateľov profilový obrázok
Od mello
#5648
Moje maxká
BP: 130
DL: 180
SQ: 155

veľmi slabé no nikdy som sa nezameriaval extra na silu.....mám geneticky zlé kĺby skoro ako starý človek a pri každom aj malom pridaní cítim veľkú záťaž a ak pridávam bezhlavo pomaly sa začnem rozpadávať :( či už sú to pretrvávajúce problémy s kolenami alebo ramená bedrový klb zápästie atd
no samozrejme sú to len výhovorky ktoré neospravedlňujú slabé výkony :a11 :a13
#5651
mello napísal:Moje maxká
BP: 130
DL: 180
SQ: 155

veľmi slabé no nikdy som sa nezameriaval extra na silu.....mám geneticky zlé kĺby skoro ako starý človek a pri každom aj malom pridaní cítim veľkú záťaž a ak pridávam bezhlavo pomaly sa začnem rozpadávať :( či už sú to pretrvávajúce problémy s kolenami alebo ramená bedrový klb zápästie atd
no samozrejme sú to len výhovorky ktoré neospravedlňujú slabé výkony :a11 :a13
co by za to niektorí dali ... :a25 na to ze si taký somalec ako furt vypravas :a15


zevraj rozpadavat :a11 :a11 :a11

akoze nezavidim tvoje zdravotne problemy , ale od rozpadnutia mas este daleko. daj na moje rady , rob nieco s tým kým je este sanca s tým nieco urobit a na buduci rok mas sutaz istu ... :a35
Užívateľov profilový obrázok
Od Zemák
#7487
takže nejaké nové max.-ká

BP - 135kg
SQ - 190kg - 200-ka už čaká :a11
DL - 200kg - aj tu to pôjde hore
BW - 94 :a119 :a119 :a119 :a119 :a119

- keď budem robiť max.-ká, spravím aj videá ... športu zdar priatelia
#7488
Zemák napísal:takže nejaké nové max.-ká

BP - 135kg
SQ - 190kg - 200-ka už čaká :a11
DL - 200kg - aj tu to pôjde hore
BW - 94 :a119 :a119 :a119 :a119 :a119

- keď budem robiť max.-ká, spravím aj videá ... športu zdar priatelia
tak nech ti to pekne setko rastie :a15
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#7553
tak dam aj ja nieco. dnes som si spravil osobaky na nohach. drepy 190kg 2x10 a skusil som aj kolko dam maximalne a to bolo 270kg 1x :a35
BP som este neskusal ale to asi ani nebudem, ruky mam slabe ako caj :a15
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#7634
diky. cakal som ze dam trocha viac lebo ked som hraval futbal tak som dal cez 300kg, ale som rad, ze po 6 rokoch absolutneho opovrhovania akymkolvek sportom som dal aspon tolko :a32
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#7647
myslim ze sa to vola leg press ked je chrbat oprety a nohy tlacia smerom hore. ale dobre sa to cvici aj opacne kde mas tiez chrbat oprety len nezdvihas nohy hore, ale v pohybe je telo smerom hore. to sa asi vola hack squad (ale neviem naisto, to som len na nete nasiel).
#7648
whoo napísal:myslim ze sa to vola leg press ked je chrbat oprety a nohy tlacia smerom hore. ale dobre sa to cvici aj opacne kde mas tiez chrbat oprety len nezdvihas nohy hore, ale v pohybe je telo smerom hore. to sa asi vola hack squad (ale neviem naisto, to som len na nete nasiel).

no pockaj teda , teraz som uz z toho blbec :a25

tie vykony co si pisal boli teda drepy s cinkou alebo legpress ? lebo mi tie výkony na drep nejake podozrive :a11

tak iba teda aby nedoslo k omylu :a11
#7653
whoo napísal:no dobre teda, zasa som o nieco mudrejsi :a11 v utorok skusim teda drepy kolko dam potom napisem :D
vidis , na tomto fore sa dozvies aj veci , ktore si nevedl ze nevies :a11
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#7654
to je dobre, nabuduce budem vediet a nebudem aspon trepat dve na tri :a9
inak, rataju sa aj drepy s cinkou ktora je upevnena v kolaniciach? len kvoli stabilite lebo neviem ako by som drzal stabilitu s vacsou vahou s klasickou tycou na chrbate.
#7655
whoo napísal:to je dobre, nabuduce budem vediet a nebudem aspon trepat dve na tri :a9
inak, rataju sa aj drepy s cinkou ktora je upevnena v kolaniciach? len kvoli stabilite lebo neviem ako by som drzal stabilitu s vacsou vahou s klasickou tycou na chrbate.
ano rataju , ale daj tam poznamocku :a11 ze si mal cinku v "kolajniciach " :a11
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#7660
papagiorgo napísal:
whoo napísal:to je dobre, nabuduce budem vediet a nebudem aspon trepat dve na tri :a9
inak, rataju sa aj drepy s cinkou ktora je upevnena v kolaniciach? len kvoli stabilite lebo neviem ako by som drzal stabilitu s vacsou vahou s klasickou tycou na chrbate.
ano rataju , ale daj tam poznamocku :a11 ze si mal cinku v "kolajniciach " :a11
okey teda, v podstate je to rovnake ako klasika drepy len nie je treba drzat stabilitu :)
uz budem pisat podrobne. a to VČ je co? velka cinka? alebo?
#7664
whoo napísal:
papagiorgo napísal:
whoo napísal:to je dobre, nabuduce budem vediet a nebudem aspon trepat dve na tri :a9
inak, rataju sa aj drepy s cinkou ktora je upevnena v kolaniciach? len kvoli stabilite lebo neviem ako by som drzal stabilitu s vacsou vahou s klasickou tycou na chrbate.
ano rataju , ale daj tam poznamocku :a11 ze si mal cinku v "kolajniciach " :a11
okey teda, v podstate je to rovnake ako klasika drepy len nie je treba drzat stabilitu :)
uz budem pisat podrobne. a to VČ je co? velka cinka? alebo?
ver tomu ze ta stabilita ti odpocita peknych par kg :)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 9
Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

If you're in search of effective medication for er[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]