Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Pravidlá fóra: Toto fórum slúži výhradne na uvádzanie vašich osobných rekordov. Pre každý cvik prosím založiť novú tému, aby to bolo pekne prehľadné ...
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#5404
baterka napísal:
aNs_ napísal: pripajam sa ... nespravis movie? ako klikujes dakujem :)

Ako ho poznám, tak to bude tak, ako som napísala :a28
urcite ... ved to je blbost ...

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#5490
vladis napísal:rekord nejakych 54 za pol minuty (poctivych )
toto mi pride tiez dost nerealne ale nwm comu hovoris poctivo...
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#5495
vladis napísal:rekord nejakych 54 za pol minuty (poctivych )
daj video , ako vyzera tych vyse 50 poctivých za pol minuty podla teba , bo aj mna by to zaujimalo :a28
Užívateľov profilový obrázok
Od vladis
#5497
poctivych som myslel hrudou k zemi ... to bolo raz asi pred 2 rokmi ... potom sa mi uz podarilo maximalne len 49 ... teraz neviem ci vobec zrobim 40
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#5498
vladis napísal:poctivych som myslel hrudou k zemi ... to bolo raz asi pred 2 rokmi ... potom sa mi uz podarilo maximalne len 49 ... teraz neviem ci vobec zrobim 40
ved skus to natocit na video a potom zhodnotime :a11
Užívateľov profilový obrázok
Od vladis
#5523
ked budes robit pravidelne tak sa to bude zlepsovat :)
.
.
.
no dnes som urobil videjko a som mal 44 za pol minuty ... lenze som mal tielko taze nevidno dobre... urobim este jedno videjko a dam tu na zhodnotenie :) :) :)
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#5525
len uzivatel Inv1s zabudol dopisat ze mal zlomenu ruku....prednedavnom mu davali dole sadru a to sa odrzkadlilo na jeh vykone si myslim...
Užívateľov profilový obrázok
Od iNv1s
#5531
aNs_ napísal:len uzivatel Inv1s zabudol dopisat ze mal zlomenu ruku....prednedavnom mu davali dole sadru a to sa odrzkadlilo na jeh vykone si myslim...
tak tak dnes uz som kliky robil znova a vypotil som zo seba 30 klikov ,dal by som aj viac mozno 35 ale pes ma otravoval z loptou a oblizoval mi ksicht :a28
Užívateľov profilový obrázok
Od iNv1s
#5532
aNs_ napísal:
baterka napísal:
aNs_ napísal: pripajam sa ... nespravis movie? ako klikujes dakujem :)

Ako ho poznám, tak to bude tak, ako som napísala :a28
urcite ... ved to je blbost ...
mozno ma velke bruchoa ma ho po zem tak len pocita:D
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#5533
iNv1s napísal:
aNs_ napísal:
baterka napísal:
aNs_ napísal: pripajam sa ... nespravis movie? ako klikujes dakujem :)

Ako ho poznám, tak to bude tak, ako som napísala :a28
urcite ... ved to je blbost ...
mozno ma velke bruchoa ma ho po zem tak len pocita:D
ved mozno uvidime video :a11
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#5565
iNv1s napísal:
papagiorgo napísal:ved mozno uvidime video :a11
este ze je tam to mozno :a15
nadej zomiera posledna xD
Užívateľov profilový obrázok
Od vladis
#5583
inak raz som pozeral v telke zapisy do guiness book of records a tam bol prave ze najviac klikov za minutu a dal 180 :) :) ... ale ako s klikom sa to velmi nedalo porovnat :)
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#5585
vladis napísal:inak raz som pozeral v telke zapisy do guiness book of records a tam bol prave ze najviac klikov za minutu a dal 180 :) :) ... ale ako s klikom sa to velmi nedalo porovnat :)
a kedy bude to tvoje videjko ?
Užívateľov profilový obrázok
Od baterka
#5588
Ja, že si idem vyskúšať, koľko dám. Čas som ani nestopovala... :a11 Dala som 10 x :a62 (a vyzerala som nejako podobne, hh)...Ale musíme zohľadniť aj to, že som prišla z posilky pred dvoma hodinami a mala som: hrudník, biceps, brucho. Budem sa snažiť zlepšovať :a15
Užívateľov profilový obrázok
Od vladis
#5590
papagiorgo napísal:
vladis napísal:inak raz som pozeral v telke zapisy do guiness book of records a tam bol prave ze najviac klikov za minutu a dal 180 :) :) ... ale ako s klikom sa to velmi nedalo porovnat :)
a kedy bude to tvoje videjko ?
tak momentalne mam svalovku asi na cele telo kedze som bol 2 tyzdne chory tak do tyzdna sa posnazim :)
Užívateľov profilový obrázok
Od iNv1s
#5591
vladis napísal:
papagiorgo napísal:
vladis napísal:inak raz som pozeral v telke zapisy do guiness book of records a tam bol prave ze najviac klikov za minutu a dal 180 :) :) ... ale ako s klikom sa to velmi nedalo porovnat :)
a kedy bude to tvoje videjko ?
tak momentalne mam svalovku asi na cele telo kedze som bol 2 tyzdne chory tak do tyzdna sa posnazim :)
to rozhybes :a18 TOTO JE HARDCORE! :a3
Užívateľov profilový obrázok
Od iNv1s
#5592
baterka napísal:Ja, že si idem vyskúšať, koľko dám. Čas som ani nestopovala... :a11 Dala som 10 x :a62 (a vyzerala som nejako podobne, hh)...Ale musíme zohľadniť aj to, že som prišla z posilky pred dvoma hodinami a mala som: hrudník, biceps, brucho. Budem sa snažiť zlepšovať :a15
na babu si dala aj tak pekne :a16
Užívateľov profilový obrázok
Od baterka
#5596
iNv1s napísal:
baterka napísal:Ja, že si idem vyskúšať, koľko dám. Čas som ani nestopovala... :a11 Dala som 10 x :a62 (a vyzerala som nejako podobne, hh)...Ale musíme zohľadniť aj to, že som prišla z posilky pred dvoma hodinami a mala som: hrudník, biceps, brucho. Budem sa snažiť zlepšovať :a15
na babu si dala aj tak pekne :a16
Ale kdeže...viac musím dať, 10x je málo aj na babu... :a28

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]

It's generally recommended to avoid drinking alcoh[…]

Hydroxychloroquine is a medication that is commonl[…]

For optimal absorption and effectiveness, it's gen[…]