Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Pravidlá fóra: Toto fórum slúži výhradne na uvádzanie vašich osobných rekordov. Pre každý cvik prosím založiť novú tému, aby to bolo pekne prehľadné ...
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#5814
moj osobny rekord uz ani nwm jedine pred cvicenim si spravim vzdy apson 10-20 klikov pri rozcvicovani...

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od P4TR3Sss
#5815
75 za 50 sekund teraz som si stopoval :) nie uplnych lebo to sa neda dole uplne to by spomalovalo takze asi 0,5 cm mam ramena nad uroven lakte a dviham sa aby boli ruky vystrete normalne maxko dam hned za sebou poriadnych 90
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#5817
B4DB( )Y napísal:75 za 50 sekund teraz som si stopoval :) nie uplnych lebo to sa neda dole uplne to by spomalovalo takze asi 0,5 cm mam ramena nad uroven lakte a dviham sa aby boli ruky vystrete normalne maxko dam hned za sebou poriadnych 90
napisat je pekne ked to vies odstopovat tak to musis vediet aj natocit dik... :a62
Užívateľov profilový obrázok
Od P4TR3Sss
#5823
aNs_ napísal:
B4DB( )Y napísal:75 za 50 sekund teraz som si stopoval :) nie uplnych lebo to sa neda dole uplne to by spomalovalo takze asi 0,5 cm mam ramena nad uroven lakte a dviham sa aby boli ruky vystrete normalne maxko dam hned za sebou poriadnych 90
napisat je pekne ked to vies odstopovat tak to musis vediet aj natocit dik... :a62
teraz chces tie rychle ci tych 90 :D
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#5825
B4DB( )Y napísal:
aNs_ napísal:
B4DB( )Y napísal:75 za 50 sekund teraz som si stopoval :) nie uplnych lebo to sa neda dole uplne to by spomalovalo takze asi 0,5 cm mam ramena nad uroven lakte a dviham sa aby boli ruky vystrete normalne maxko dam hned za sebou poriadnych 90
napisat je pekne ked to vies odstopovat tak to musis vediet aj natocit dik... :a62
teraz chces tie rychle ci tych 90 :D
mozes aj aj nezabije ta to :)
Užívateľov profilový obrázok
Od P4TR3Sss
#5832
ok ptm dam link nwm ci dnes lebo za 5 min frcim na chatu .. a to uz nestihnem musim zbalit veci . tak na dnes Čus kulťoši lifteri a iný "hmyz" (bez uražky)
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#5836
B4DB( )Y napísal:ok ptm dam link nwm ci dnes lebo za 5 min frcim na chatu .. a to uz nestihnem musim zbalit veci . tak na dnes Čus kulťoši lifteri a iný "hmyz" (bez uražky)
tak my to hadam vydrzime
Užívateľov profilový obrázok
Od P4TR3Sss
#5882
aNs_ napísal:
B4DB( )Y napísal:ok ptm dam link nwm ci dnes lebo za 5 min frcim na chatu .. a to uz nestihnem musim zbalit veci . tak na dnes Čus kulťoši lifteri a iný "hmyz" (bez uražky)
tak my to hadam vydrzime
tu mas tie kliky :D vyzera to cudne :a11 ale tak dajme tomu ze som sa nesnazil
tu je link .. 80 klikov za 46 sekund :a10
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#5888
P4TR3Sss napísal:
aNs_ napísal:
B4DB( )Y napísal:ok ptm dam link nwm ci dnes lebo za 5 min frcim na chatu .. a to uz nestihnem musim zbalit veci . tak na dnes Čus kulťoši lifteri a iný "hmyz" (bez uražky)
tak my to hadam vydrzime
tu mas tie kliky :D vyzera to cudne :a11 ale tak dajme tomu ze som sa nesnazil
tu je link .. 80 klikov za 46 sekund :a10
su to take polovicne kliky , ale ked prizmurime vsetky 4 oči , no povedzme :a25

a teraz este natoc perfektne kliky , pomaly ale perfektne / jeb na cas :a25 / kolko bude max :a15
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#5890
uz som to ja smatlak otvoril no kamo ... 4 oci som zazmuril a fut to nepomaha to bolo pohupovanie na rukach sry ale to sa na kliky ani nepodobalo....
Užívateľov profilový obrázok
Od P4TR3Sss
#5938
papagiorgo napísal:
P4TR3Sss napísal:
aNs_ napísal:
B4DB( )Y napísal:ok ptm dam link nwm ci dnes lebo za 5 min frcim na chatu .. a to uz nestihnem musim zbalit veci . tak na dnes Čus kulťoši lifteri a iný "hmyz" (bez uražky)
tak my to hadam vydrzime
tu mas tie kliky :D vyzera to cudne :a11 ale tak dajme tomu ze som sa nesnazil
tu je link .. 80 klikov za 46 sekund :a10
su to take polovicne kliky , ale ked prizmurime vsetky 4 oči , no povedzme :a25

a teraz este natoc perfektne kliky , pomaly ale perfektne / jeb na cas :a25 / kolko bude max :a15
ok bude to 80 -90 ti poviem vopred natocim samozrejme ale po tomto piatku a este dnes co sa chysta party tak t ocvhilku potrva kym zregenerujem .. :DD
Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

If you're in search of effective medication for er[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]