Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Založte si svoju tému a v krátkosti sa nám predstavte. Ako dlho cvičíte, aké sú vaše miery, maximálky a pod...
Užívateľov profilový obrázok
Od veronickaPO
#2937
Ahojte, volám sa Veronika mám 21r a venujem sa súťažne armwrestlingu -pretláčanie rukou , tento šport robim len 2 a pol roka. Som v klube AWK Prešov. Cvičiť som začala približne ked si ešte dobré pamatam tak od 14r . Viac info o mne a o tomto športe sa možete dozvedieť aj na našej stránke klubu http://www.awkpresov.blog.cz , alebo samozrejme sa ma možete aj tu niečo opýtať :) rada vám odpoviem :)

tu su nejake moje videá zo sutazi ( JA SOM V ZLTOM TRICKU ,blond vlasy )

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=xBWEPEdkiEg[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=6r8an3Yi ... re=related[/youtube]
Naposledy upravil/-a veronickaPO v 10 Apr 2010, 14:13, upravené celkom 1 krát.

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#2938
:a197
som rad ze aj zeny sa tu z casu nacas objavia :a4

tak sa tzu cit prijemne a verim ze aj ty z casu na cas napises nieco zaujimave zo zakulisia tvojho oblubeneho sportu ... mohla by si hodit aj nejake tvoje videa , pripadne napisat nejake tvoje uspechy ktore si dosiahla :a25
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#2947
veronickaPO napísal:dakujem :) hore som vam prilozila 2 videa
ak sa nenahnevas , upravil som ich ako priamy nahlad :a10
Užívateľov profilový obrázok
Od veronickaPO
#2948
papagiorgo napísal:
veronickaPO napísal:dakujem :) hore som vam prilozila 2 videa
ak sa nenahnevas , upravil som ich ako priamy nahlad :a10

ok v pohode :)
Užívateľov profilový obrázok
Od mello
#2949
vitaj veronička medzi nami.....dúfam že aspoň raz za čas nás tu navštíviš a spríjemníš čas nejakým príspevkom :a22 :a22
Užívateľov profilový obrázok
Od veronickaPO
#2950
mello napísal:vitaj veronička medzi nami.....dúfam že aspoň raz za čas nás tu navštíviš a spríjemníš čas nejakým príspevkom :a22 :a22
dakujem..no budem sa snazit..inac pozeram ze si z chata gymu ..pozdravuj Pipaca :)
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#2951
to prve video od 2min 10s ... to bol suboj na zivot a na smrt :) kraaasa :) :a34 :a34
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#2953
mozes mi prezradit preco si sa vlastne rozhodla pre tento vyslovne chlapský sport ??? teda ak sa to da sportom nazvat :a11
Užívateľov profilový obrázok
Od veronickaPO
#2954
aNs_ napísal:to prve video od 2min 10s ... to bol suboj na zivot a na smrt :) kraaasa :) :a34 :a34

to bol strasny zapas ..a tazky , a moja ruka no myslela som v tedy po tom zapase ze som uz skoncila ..taka bolest ale nakoniec sa to dalo do poriadku a vyslo z toho 1.miesto :)
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#2956
tak to gratulujem ! :a6 a myslim ze ste mali uz spojene ruky a aj tak sa vam to vyvliekalo ci??... ale keby som hentak vytocil ruku je ponej...
Užívateľov profilový obrázok
Od veronickaPO
#2959
papagiorgo napísal:mozes mi prezradit preco si sa vlastne rozhodla pre tento vyslovne chlapský sport ??? teda ak sa to da sportom nazvat :a11
preco som sa rozhodla? to este ked som chodila na strednu skolu ,prisiel za mnou telocvikar a z nicoho nic idem na sutaz , prisla som vyhrala som a tak som sa rozhodla ze ok skusim sa tomu venovat co to spravi... zacala som cvicit cviky ktore su urcene na pretlacanie , isla som na dalsie sutaze ..vyhrala som no a musim povedat ze cim dalej tym viac ma to bavi :) vies keby ze som nemala ziadne uspechy tak asi ma to uz nebavi. a myslim ze nie je to az tak chlapsky sport..chlapsky sport je tzv.krcmove pretlacanie ktore so sportovym pretlacanim-armwrestlingom nema az tak vela spolocneho , a napriklad na majstrovstvach sveta v kategorii do 60kg bolo skoro 30 zien co si myslim ze je dost, a to su este aj kategorie do 50kg,55,60,65,70,75 atd a v kazdej kategorii bolo dost zien . a mimochodom bol si uz niekedy aspon pozriet na taku sutaz ? lebo pises ze sa to neda nazvat sportom , s tym nesuhlasim lebo kazdy si mysli ze prides pretlacis a ides prec..ale ta priprava pred sutazou, treningy atd to uz nikto nevidi !
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#2960
veronickaPO napísal:ale ta priprava pred sutazou, treningy atd to uz nikto nevidi !
to mi je jasne , mozno prave preto mam na to taký pohlad :a11
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#2997
Veronika ďakujeme Ti za kvalitu a hodnotu príspevkov.
Radi tu uvidíme všetkých Tvojich priateľov a tešíme sa na ďalšie Tvoje príspevky.
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#3794
dandy010 napísal:Ahoj Nika si zadana ? :D:D:D
co si snou chces dat paku??? :a5
Užívateľov profilový obrázok
Od Mates
#3866
je super že majú o tieto športy záujem aj dámy a vedia pomôcť a poradiť sa s nami rovnako účinne ako páni


:a203
Užívateľov profilový obrázok
Od dandy010
#4005
papagiorgo napísal:
dandy010 napísal:Ahoj Nika si zadana ? :D:D:D
co si snou chces dat paku??? :a5
Samozrejme :) skusil by som :)
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#4022
dandy010 napísal:
papagiorgo napísal:
dandy010 napísal:Ahoj Nika si zadana ? :D:D:D
co si snou chces dat paku??? :a5
Samozrejme :) skusil by som :)

tak ked budes mat moznost natoc video :a11 urcite by chceli viacerí vidiet ako to dopadlo :a15
Užívateľov profilový obrázok
Od dandy010
#4430
aNs_ napísal:teraz nwm komu mam drzat palce xD
Ja by som to s Nikou vybavil na remizu :)
What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]

It's generally recommended to avoid drinking alcoh[…]

Hydroxychloroquine is a medication that is commonl[…]