Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všetko o účinkoch anabolík na ľudský organizmus, konkrétne druhy anabolických steroidov.
TOTO FÓRUM MÁ VÝHRADNE INFORMATÍVNY A OSVETOVÝ CHARAKTER! V ŽIADNOM PRÍPADE NIKOHO NENAVÁDZAME NA UŽÍVANIE STEROIDOV.
Pravidlá fóra: Anabolické steroidy sú lieky. Anabolické steroidy, anaboliká, steroidy, neužívajte pokiaľ na to nemáte naozaj dobrý dôvod. Anabolické látky neužívajte pokiaľ vám ich nepredpíše lekár. Ich užívaním bez predpisu ohrozujete svoje zdravie a život. Vždy zvažujte, či je zdravie prednejšie ako pár kíl svalovej hmoty navyše! Ktorú po ich vysadení aj tak stratíte. Zdravie vám ale už nikto nevráti!
Užívateľov profilový obrázok
Od garonko
#28484
Čaute chcem sa opytat ci mozem kombinovat stanozol a methanom? ak ano v akej davke... momentalne berem stanozol 30mg denne a chcem napojit k tomu methan a rozmyslal som nad davkou 40mg denne ale neviem, nevyznam sa az tak tak necham poradit od vas skusenejsich borcov diky :a2

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Peter Varga
#28513
Velmi rad by som poradil ale poznam len clembuterol , ten by si mohol skombinovat s usa spalovacom je to tak trocha extrem BLACK MAMBA , je to tiez TABU , ja si to objednavam na anglicej stranke bezpecne dietlabs eu , je tam postovne 5€ ale pride mi to stlae na cas . Ten clembuterol je venovo dostupny a hlavne mam s nim osobne skusenosti .. ked ho kombinujem s Black mambou tak je to extrem , spalujes len tuk a svalstvo ti nabera ked zamakas je to zaurak toto ... len treba stale vynechat pauzu nesmeis to prehnat .. ja som prave vysadil , mam dole 14 kg a som momentalne ako Robocop :) novelovu cenu by som dal ludom co to vynasli , a pozatvaral by som ludi co to zakazali ! Pre nich to je len business ale nam beznym ludom nedopraju dobrej veci .. len aby sme od nich vsetko kupovali .. ja na stranke dietlabs eu nikdy nemam problem stale co si objednam na cas prislo , a hlavne mam odskusane ze vsetko pekne funguje :) takze odporucam zazrak s UK 🤪
Užívateľov profilový obrázok
Od Vittorio
#28557
Caute mal by som jednu otazku aplikoval som sustanon 250mg injekcne asi 6ampul do ramien a do zadku po 2dnoch mi miesto aplikacie opuchlo ocervenalo a dost to svrbelo asi po 2tyzdnoch to zmizlo.Od coho to moze byt?

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]

It's generally recommended to avoid drinking alcoh[…]

Hydroxychloroquine is a medication that is commonl[…]

For optimal absorption and effectiveness, it's gen[…]