Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všeobecné témy o doplnkoch výživy.
Proteiny, gainery, aminokyselniy, kreatín, NO produkty, spaľovače tuku, stimulanty, kĺbová výživa, vitamíny a podobne.
Užívateľov profilový obrázok
Od Amory
#22285
Zdravím
Chci se zeptat jestli by jste mi mohli někdo poskytnou nějaké info ohledně vitamínu B12
( četl jsem hodně na netu ale jde mi spíše o rady a hlavně zkušenosti s tímto vitamínem )

Je mi 20 let závodně plavu taky chodím ven pravidelně běhat, dále pravidelně navštěvuji fitko a tělocvičnu kde makám s vlastní vahou.

A proto se chci zeptat zdali je vitamín B12 vhodný pro zlepšení mé celkové výkonnosti.

Jestli ano taky by mě dále zajímalo jaké množství užívat a jak často- nitrožilně (mam namysli nějakou "kůru").



Asi to do této diskuze nepatří tak se předem omlouvám. A popřípadě děkuji za vaše rady a poznatky.

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#22294
B12-ky sa často spájali s posilňovaním, ale to je podľa mňa skôr mýtus, než pravda. Má to význam predovšetkým pre ľudí, ktorí rastú a ešte sa vyvíjajú a v puberte, dostatočný prísun B12 by mal mať za následok lepšiu, dostatočnú a zdravšiu tvorbu červených krviniek. Tým pádom ide všetko lepšie, priberanie, cvičenie atď. Pomáha to samozrejme aj pri regenerácii, ktorá je veľmi dôležitá pri cvičení.

Niekde som našiel, že doporučená denná dávka je 2,4mikrogramu ale ževraj sa nič nestane aj keď si človek dá 100mikrogramov denne.
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]