Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od paprdee
#20040
Vladimír Gašparík
V dnečnom článku si predstavíme mladého začínajúceho kulturistu menom Vladimír Gašparík
Meno a priezvisko : Vladimír Gašparík
Dátum narodenia : 6.12.1994
Bydlisko : Bošany
Klub za ktorý súťažím : Bodyline
Súťažná federácia : SAKFST
Môj osobný tréner : bez trénera
Moje oblubene fitko :
Doteraz absolvované súťaže :
  • Veľká cena DUBNICE 2012 – 9. miesto
Výška : 182 cm
Hmotnosť mimosúťažná : 90 kg
Hmotnosť súťažná : 75 kg
Obľúbené jedlá a nápoje : Losos + ryža, Citrónová voda
Obľúbená tréningová hudba : Two step from hell
Miery : Biceps:40 cm, Hrudník:116 cm, lýtko:39 cm
stehno:60 cm, Pás:85 cm
Osobné rekordy : Drep 1x 240kg, benchpress 1x 191 kg, deadlift 1x 180 kg
Zamestnanie : Technika a prevádzka dopravy
Záľuby : Všetky športy ...
Cvičiť som začal : 2009
Súťažiť som začal : 2012
Sponzora : hľadám
Kontakt :
Moje športové plány do budúcnosti : Dostať sa až tam, kam to len pôjde !
Môj životný príbeh :
Narodil som sa v malej dedinke menom BOŠANY, kde žijem aj dnes.
Ako malý chlapec som začal hrávať rôzne športy.. Fubal,tenis, basketbal,pinpong,beh......
Ostal som pri futbale do 13 rokov a jednho dňa cez prázdniny mi otec ukázal jeho starú posilovňu, no spočiatku mi to bolo smiešne a trápne že prečo práve ja mám robiť zo seba šaša a zdvýhať činku z bodu A do bodu B no ako šli roky zistil som že kulturistika niele len o zdvýhaní činiek z bodu A do bodu B je to šport mysle ! Netrvalo dlho a začal som sa vŕtať aj v strave, skúšal som rôzne diety či už objemové alebo rysovacie, no vždy to skončilo nezdarom. Sadol som si začal veľa veľa čítať študovať a zistil som svoje nedostatky ktoré bolí dosť velké ! Začal som sa aktívne venovať strave pretože dom bez tehál nepostavíte ! ! ! Po 4 rokoch driny mi raz jeden kamarát povedal že či nechcem skúsiť súťaž, dosť dlho mi to vŕtalo v hlave až som sa do toho pustil, zahájil som prípravu na dubnicu kde som mal 17 rokov 183 cm a 73 kg :) súťažil som už medzi juniormi. Tá súťaž bola pre mna tou najväčšou a najlepšou fackou ktorú som mohol dosť ! Od 1.12.2012 som vedel kam smerovať kde sa zlepšovať ako to má vyzerať vo finálnej fáze ! Zahájil som Objemovu prípravu kde sa mi podarilo nabrať zhruba 6 kg svaloviny a od apríla som v diete prakticky až do teraz :)
Nechcem od sponzora nič zadarmo ! :) platí tzv 2W win and win čiže sponzor musí ťažiť a musím ťažiť z toho aj ja :-) pripravenný makať na 200% a odhodlaný splniť všetko do bodky ! NEVER GIVE UP JUST KEEP GOING ! :) Chcem len vedieť čoho som schopný a kolko krát sa dokážem zdvyhnuť po každom páde, pretože SVET PATRÍ TÝM, ČO SA NEPO**RÚ !

Reklama

Reklama

PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]