Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Založte si svoju tému a v krátkosti sa nám predstavte. Ako dlho cvičíte, aké sú vaše miery, maximálky a pod...
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#10875
Ahojte.Takze mam 34 rokov odtrenovane 15 rokov aktivne plus nejaka mensia pauza z toho 2 sutaze plus jedna silova a dve exhibicie.Nedavno som zas zacal trenovat pred dvoma mesiacmi po 2 rocnej pauze.Momentalne moja vaha 84,5kg/171cm kedysi 87-89.Zacinal som ako mlade ucho v B.Bystrici v klube Iskra Smrecina potom som odysiel a si tak v roku 1994 k J.Bednarcikovi a P.Grolmusovi (Palo uz neni medzi nami)ktori ma vala naucili a som v tomto obore sebestacny.Mojim sparingom bol Laco Kindernay ktori tam tiez prisiel nejak v tom case.Teraz byvam v Martine asi tak 4 roky od r.2007.Tu som obcas zasiel za Svetozarom Pavlikom ak poznate byvaleho reprezentacneho trenera.V kratkosti asi tolko.

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#10876
vlastomenn napísal:Ahojte.Takze mam 34 rokov odtrenovane 15 rokov aktivne plus nejaka mensia pauza z toho 2 sutaze plus jedna silova a dve exhibicie.Nedavno som zas zacal trenovat pred dvoma mesiacmi po 2 rocnej pauze.Momentalne moja vaha 84,5kg/171cm kedysi 87-89.Zacinal som ako mlade ucho v B.Bystrici v klube Iskra Smrecina potom som odysiel a si tak v roku 1994 k J.Bednarcikovi a P.Grolmusovi (Palo uz neni medzi nami)ktori ma vala naucili a som v tomto obore sebestacny.Mojim sparingom bol Laco Kindernay ktori tam tiez prisiel nejak v tom case.Teraz byvam v Martine asi tak 4 roky od r.2007.Tu som obcas zasiel za Svetozarom Pavlikom ak poznate byvaleho reprezentacneho trenera.V kratkosti asi tolko.
:a198 verim ze budes velkým prinosom pre toto forum a svoje dlhorocne skusenosti budes odovzdavat aj menej skuseným chalanom :a11
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#11507
vlastomenn napísal:Ahojte.Takze mam 34 rokov
už si zase o rok starší :a15 všetko najlepšie

Obrázok
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#11514
Dakujem ste si spomenuli na stareho somara :a15 .To som robil cez vikend gulas na chate a prvy krat v zivote som si nevypil kedze nieco na sebe skusam a opica by to narusila. :a142
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#11517
Pripajam sa ku gratulaciam, vsetko najlepsie prajem! a pekne ze si si nevypil to ja by som pri gulas party nevydrzal si nedat :)
Od milankos512
#11520
vlastomenn napísal:Dakujem chlapi :a35
tak dúfam že experiment sa vidarí bez ujmy na zdraví ...kua ešte sa to aj rýmuje :a11

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]

It's generally recommended to avoid drinking alcoh[…]

Hydroxychloroquine is a medication that is commonl[…]

For optimal absorption and effectiveness, it's gen[…]