Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Založte si svoju tému a v krátkosti sa nám predstavte. Ako dlho cvičíte, aké sú vaše miery, maximálky a pod...
Užívateľov profilový obrázok
Od smouki
#11864
Ahoj jsem Vojta.
V první řádě bych chtěl říct, že doufám že nevadí, že nejsem Slovák, ikdyž bydlím asi 15 km od Slovenských hranic :a21 S pravidelným cvičením jsem začal na začátku roku 2011, takže cvičím zhruba 7 měsíců. za tu dobu jsem přibral 5 kilo na současných 75 kg. měřím něco málo přes 180 cm, bicák 33cm a hrudník 100cm. Svoji maximálku na benči jsem nezkoušel ale v objemovém tréningu zvedám 40 kilo na 12 opakování. Na toto forum jsem narazil, když jsem hledal právě takové forum, kde se dostanu k informacím a radám, tohle forum mi padlo do oka nejvíc.

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#11865
smouki napísal:Ahoj jsem Vojta.
V první řádě bych chtěl říct, že doufám že nevadí, že nejsem Slovák, ikdyž bydlím asi 15 km od Slovenských hranic :a21 S pravidelným cvičením jsem začal na začátku roku 2011, takže cvičím zhruba 7 měsíců. za tu dobu jsem přibral 5 kilo na současných 75 kg. měřím něco málo přes 180 cm, bicák 33cm a hrudník 100cm. Svoji maximálku na benči jsem nezkoušel ale v objemovém tréningu zvedám 40 kilo na 12 opakování. Na toto forum jsem narazil, když jsem hledal právě takové forum, kde se dostanu k informacím a radám, tohle forum mi padlo do oka nejvíc.
nevadi ze si neni slovák :a25

:a198
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#11894
Ahooooj.Tesi ma ze aj Cesky bratia sem budu chodit. :a22
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#11911
Pre mna za mna, keby si bol aj Talian :a11

VITAJ, sme radi, z kazdeho noveho cloveka na fore. :a22
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]