Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Vinchenzo
#1862
Na tuto temu som uz robil diskusie v inych forach ale nikto nevedel povedat presne.Pocul som uz, ze to neni moc dobre pretoze po orgazme ti klesne hladina testaku a potom aj menej vladzes v posilke.Na druhu strane zase som cital aj ze sa ti pritom zvysuje testak tak teda neviem.Co hovorite na to vy?

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#1863
Ja osobne ti tiez nedam kvalifikovanu odpoved,ale co som pocul od chalanov,nemaju dobre skusenosti so sexom pred treningom,alebo tesne po treningu,co je aj logicke,kedze poriadny sex ti zoberie min. Tolko energie ako poriadny trening.ja som nikdy nepraktizoval sex tesne pred alebo po treningu,lebo by som asi nevladal bud sexovat alebo cvicit.ja som si zvykol tak,ze cvicim vecinou poobede,dam si vlaznu sprchu,nieco do seba napcham ,trocha zalahnem a vecer si zasexujem.takto som si zvykol a ani zena sa nikdy nestazouala.samozrejme ze podla unavy niekedy po treningu idem skapat,zalahnem a serem na cely sex.ale spat k tvojej otazke: ja sa priklanam k tej prvej moznosti,ale zaroven si nemyslim,ze by mal sex nejaky extra vplyv na rast svalov.ja sexujem pravidelne kazdy vecer a nikdy som nepostrehol,ze by to malo nejaky vplyv na rast.asi som ta neuspokojil odpovedou,ale co uz,nie som ziadny odborny sexuolog,ber to iba ako moj nazor
Užívateľov profilový obrázok
Od Vinchenzo
#1869
Sak samozrejme ze nie pred treningom alebo tesne po ale vecer az si osprchovany a nazraty....tak to robim... ;-)
Užívateľov profilový obrázok
Od dandy010
#2670
Tak toto musim komentovat mam odskusane ze ked idem na nejaku sutaz (trojboj) a par dni predtym nic nieje (sex) :a9 tak mam potom ovela lepsie vysledky :a10 overene MNOU :)))
Užívateľov profilový obrázok
Od Frankey
#2989
dandy010 napísal:Tak toto musim komentovat mam odskusane ze ked idem na nejaku sutaz (trojboj) a par dni predtym nic nieje (sex) :a9 tak mam potom ovela lepsie vysledky :a10 overene MNOU :)))
vidiš, možno keby si ešte vôbec nesexoval by si bol Majster Šampiónov :a27
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#5119
sex nema ziadny vplyv na rast svalov
pri sexe sa minie vela energie, klesne hladina testosteronu, preto sa muzom po sexe chce spat, alebo resp. sa im uz nic nechce, len lezat a oddychovat, prirodzena reakcia na zataz

mozem byt ustaty jak svina ale na sex mam chut aj tak
Užívateľov profilový obrázok
Od majklnight
#15837
Vinchenzo napísal:Na tuto temu som uz robil diskusie v inych forach ale nikto nevedel povedat presne.Pocul som uz, ze to neni moc dobre pretoze po orgazme ti klesne hladina testaku a potom aj menej vladzes v posilke.Na druhu strane zase som cital aj ze sa ti pritom zvysuje testak tak teda neviem.Co hovorite na to vy?
na exploleri ras robili pokus s boxerom zmerali mu hladinu tst a silu uderu pred a po sexe a po mal visiu hladinu tst a silnejsi uder
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#15839
majklnight napísal:
Vinchenzo napísal:Na tuto temu som uz robil diskusie v inych forach ale nikto nevedel povedat presne.Pocul som uz, ze to neni moc dobre pretoze po orgazme ti klesne hladina testaku a potom aj menej vladzes v posilke.Na druhu strane zase som cital aj ze sa ti pritom zvysuje testak tak teda neviem.Co hovorite na to vy?
na exploleri ras robili pokus s boxerom zmerali mu hladinu tst a silu uderu pred a po sexe a po mal visiu hladinu tst a silnejsi uder
Sex je blahodarny celkovo na organizmus Sex – najlepší liek
Užívateľov profilový obrázok
Od Miki33
#21484
Mal by som sa vyhybat sexu hned po treningu? :a15 alebo to je v pohode :a15 ? .. Raz som skusal pred treningom ale uz nikdy viac :D cely trening stal za hovno
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#21488
Miki33 napísal:Mal by som sa vyhybat sexu hned po treningu? :a15 alebo to je v pohode :a15 ? .. Raz som skusal pred treningom ale uz nikdy viac :D cely trening stal za hovno
Trtkaj kedy chceš čo to má spoločné s tréningom.
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#21490
Miki33 napísal:Mal by som sa vyhybat sexu hned po treningu? :a15 alebo to je v pohode :a15 ? .. Raz som skusal pred treningom ale uz nikdy viac :D cely trening stal za hovno
Pri sexe samozrejme, ako pri hocjakej inej fyzickej aktivite ide energia prec, lenze ked to vies, tak potom mozes spravnym stravovanim regeneraciou, predist stavom, ked po sexe ides cvicit. A este jedna dolezita vec, kedze spermie plavaju v testosterone, tak sex pred treningom nie je zrovna vhodny, pretoze minuty testosteron sa snazi telo doplnit tam kde chyba najviac, do gul. Potom pri treningu chyba potrebna agresivita a samozrejme aj energia. Ale toto su take zanedbatelne veci, ktore do cvicenia s cinkami moc nezasahuju.
Da sa to prirovnat tomu, ako keby si si dal pred treningom kardio. Preto sa kardio prevazne zaraduje na koniec treningu. Takze trtkat az po treningu :a26
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#21491
silvo napísal:
Miki33 napísal:Mal by som sa vyhybat sexu hned po treningu? :a15 alebo to je v pohode :a15 ? .. Raz som skusal pred treningom ale uz nikdy viac :D cely trening stal za hovno
Trtkaj kedy chceš čo to má spoločné s tréningom.
Lenze Ty si uz zabudol, ze jak sa trtkalo zamlady :a15 , ked da 5cisiel za sebou, potom ide cvicit, to sa mu necuduj, ze je jak handra :a11

If you're in search of effective medication for er[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]