Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

slovensko žije hokejom !!!
Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji 2011 Bratislava / Košice

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#10025
stacho.marek napísal:Ahojte všetci čo myslíte bude to dnes jednoznačný priebeh stretnutia alebo budeme moc trápiť nemcov ako trápili včera Lotyši Čechov.....

VYHRÁME?????
ked ti mam uprimne povedat , len aby nemci nepotrapili nas , nie mi ich . so slovincami mali nasi velke problemy , tak tazko povedat ... ale snad vyhrame o ten jeden gol :a11
Od milankos512
#10052
papagiorgo napísal:
stacho.marek napísal:Ahojte všetci čo myslíte bude to dnes jednoznačný priebeh stretnutia alebo budeme moc trápiť nemcov ako trápili včera Lotyši Čechov.....

VYHRÁME?????
ked ti mam uprimne povedat , len aby nemci nepotrapili nas , nie mi ich . so slovincami mali nasi velke problemy , tak tazko povedat ... ale snad vyhrame o ten jeden gol :a11
pripájam sa ...Nemci vydusili aj Rusov a to už je čo povedať ..takže ktovie no ..ale je známe že naši vedia hrať celkom obstojne a kvalitne aj so silnými súpermi ...a zase pri slabších týmoch ideme vždy "na istotu" a potom len len že vyhráme :a11 takže ja tipujem že to bude veľmi náročný zápas ...a ak vyhráme tak samozrejme bude to skvelé ..ale ak prehráme tak si myslím že to nebude žiadna hanba ...Nemci majú kvalitný tým viac menej vždy
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#10053
milankos512 napísal: pripájam sa ...Nemci vydusili aj Rusov a to už je čo povedať ..takže ktovie no ..ale je známe že naši vedia hrať celkom obstojne a kvalitne aj so silnými súpermi ...a zase pri slabších týmoch ideme vždy "na istotu" a potom len len že vyhráme :a11 takže ja tipujem že to bude veľmi náročný zápas ...a ak vyhráme tak samozrejme bude to skvelé ..ale ak prehráme tak si myslím že to nebude žiadna hanba ...Nemci majú kvalitný tým viac menej vždy
rusov som tipoval na jednoznycných favoritov na vitazov skupiny , ale ked pustili perie s nemcami ... tazko povedat ... ak podaju nemci taký vykon aj v dalsich dvoch zapasoch skupiny , su vitazi a nikto im to nemoze zobrat ani sa cudovat . dufam ze sa to ale nestane , aspon nie v nasom zapase :a15
Od milankos512
#10058
papagiorgo napísal:
milankos512 napísal: pripájam sa ...Nemci vydusili aj Rusov a to už je čo povedať ..takže ktovie no ..ale je známe že naši vedia hrať celkom obstojne a kvalitne aj so silnými súpermi ...a zase pri slabších týmoch ideme vždy "na istotu" a potom len len že vyhráme :a11 takže ja tipujem že to bude veľmi náročný zápas ...a ak vyhráme tak samozrejme bude to skvelé ..ale ak prehráme tak si myslím že to nebude žiadna hanba ...Nemci majú kvalitný tým viac menej vždy
rusov som tipoval na jednoznycných favoritov na vitazov skupiny , ale ked pustili perie s nemcami ... tazko povedat ... ak podaju nemci taký vykon aj v dalsich dvoch zapasoch skupiny , su vitazi a nikto im to nemoze zobrat ani sa cudovat . dufam ze sa to ale nestane , aspon nie v nasom zapase :a15
no to dúfam aj ja :a11 lebo to by nebolo bohvie čo
#10421
takže Fínsko si z našich majstrovstiev vyhokejkovalo a vystrieľalo ten najcennejší kov ...gratulujem a želám im to ..tiež sa im na MS nejak nedarí a Čechom som to nejak neprial lebo ako vždy zase by sa hrdili čo si doniesli zo Slovenska ..už aj teraz isto budú voláke pekné články koli tomu bronzu ...ale som rád že im zrazili hrebienok Švédi to ma potešilo :a11

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]

It's generally recommended to avoid drinking alcoh[…]

Hydroxychloroquine is a medication that is commonl[…]

For optimal absorption and effectiveness, it's gen[…]