Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Založte si svoju tému a v krátkosti sa nám predstavte. Ako dlho cvičíte, aké sú vaše miery, maximálky a pod...
Užívateľov profilový obrázok
Od Freedom
#9970
Vsetkych srdecne zdravim rad by som sa vam predstavil.

Cvicim priblizne 4-5 r. a mam skusenosti z oblasti kulturistiky a stravovania,viem poradit v obidvoch smeroch

Moje miery su:vyska 182cm,vaha 82kg (momentalne som v objemovo risovacej faze)

Som vyznavacom Hardcore treningov,idem cvicit naplno a s radostou (ked viem ze sa mi nechce radsej tam ani nejdem,lebo viem ze to nema zmysel)

Som zastancom nazoru,ze spravna zivotosprava,spanok a pravidelne cvicenie vas privedie jak k dusevnemu uspokojeniu tak aj tomu vasmu vysnivanemu fyzickemu,teda z ektomorfa na mezomorfa alebo aj endomorfa hlavne zalezi na tom aby ste sa vy sami citili najlepsie (teda nie kvoli velkym rukam a hrudniku),kvoli kockam :-) a v nutornemu uspokojeniu

V mojom pripade sa da tazko hovorit o maximalkach kedze idem vzdy Hardcore,ale postupom casu sa predstavym aj v tomto smere

Freedom

Co sa tyka cvicenia som velky pedant teda moje treningy maju pravidelnost a vsetko co k tomu patri napr. u mna je zaklad velmi kvalitna rozcvicka max.sustredenost a kontrakcia

Kedze som zacinajucim moderatorom tohto fora bol by som rad hlavne zacinajucim cvicencom aby sa mi nebali napisat a opytat sa cohokolvek co sa tyka cvicenia a stravy,budem dufat ze budem ako pre zaciatocnikov tak aj pre toto forum uzitocny.

Kedze v mojich skusenostiach moze byt aj medzera,staci sa zaregistrovat prebehnut forum kde je vela uzitocnych a skusenejsich ludi zaoberajucich sa tematikou ako je kulturistika a spravna zivotosprava.
Prílohy
P5190265.JPG
P5190265.JPG (51.72 KiB) 2049 zobrazení
P5170247.JPG
P5170247.JPG (96.6 KiB) 2049 zobrazení
croop.jpg
croop.jpg (70.43 KiB) 2049 zobrazení
Freedom chrbat.jpg
Freedom chrbat.jpg (48.58 KiB) 2158 zobrazení

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#9971
Vitaj u nas teda :a20
taka otazka hned na zaciatok preco myslis ze sa neda hovorit o maximalkach ked cvicis hardcore? raz za cas si mozes skusit kolko das aj ked stale ides hardcore, ci?
Užívateľov profilový obrázok
Od Freedom
#9975
Dostal si ma :a4 ,tak sa teda opravim,

kedze cvicim Hardcore tak moje maximalky su maximalne teda primerane mojej vahe v danom obdobi.V roku par tyzdnou moje telo dostava odpocinok to znamena ubytok vahy cize aj kondicie a sily,som v objemovo risovacej faze,chcel som tym povedat ze moje telo par tyzdnov odpocivalo a momentalne naberam na kondicii a sile takze moje maximalky su kazdy tyzden lepsie a lepsie,preto tazko hovorit o vahach,opakovaniach alebo seriach v sucasnosti.

Dufam ze nemas pedstavu pod pojmom Hardcore to aby 82 kg normalny borec zdvihal 160 kg na benchpress z jednoruckami na sikmej lavicke ze? :a46 :a32

Dost zalezi od vela okolnosti a faktorov jako dlho borec cvici ci pravidelne ci strieda svoj trening ci sa mu dari v pokrokoch alebo stagnuje zalezi aj na vahe a agresii daneho borca ci si nieco predtym dal :a15 atd atd

Ale slubujem ze niake tie moje maximalky ked nabehnem do fitka sem dam
Užívateľov profilový obrázok
Od Freedom
#9978
milankos512 napísal:Vitaj medzi nami :a6 dúfam že sa tu budeš cítiť ako doma :a10
Vdaka budem sa snazit a dufat ze budem oporou pre zacinajucich borcov a budem vediet poradit v smeroch akych som uviedol
Od milankos512
#9979
Freedom napísal:
milankos512 napísal:Vitaj medzi nami :a6 dúfam že sa tu budeš cítiť ako doma :a10
Vdaka budem sa snazit a dufat ze budem oporou pre zacinajucich borcov a budem vediet poradit v smeroch akych som uviedol
verím tomu že áno inak by si ťa náš BOSS nevybral za moderátora :a22
Užívateľov profilový obrázok
Od Freedom
#9998
FitPotreby.sk napísal:Aj sa pripajam a vitam noveho moderatora. Dakujeme za doveru a podporu.
Vdaka
Užívateľov profilový obrázok
Od stacho.marek
#10021
Ahoj pozrel som si tvoje foto je to celkom v pohode.
Cvičenie je jedno či cvičíš Hardcore alebo nejak inak, ale záleží na tom či cvičíš správne a aká je tvoja životospráva aby si mohol napredovať....
Užívateľov profilový obrázok
Od Freedom
#10065
stacho.marek napísal:Ahoj pozrel som si tvoje foto je to celkom v pohode.
Cvičenie je jedno či cvičíš Hardcore alebo nejak inak, ale záleží na tom či cvičíš správne a aká je tvoja životospráva aby si mohol napredovať....
Vdaka no ved jasne hlavne je to individualne a kazdy by mal najst sam seba co mu vyhovuje
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#10066
Freedom napísal:
stacho.marek napísal:Ahoj pozrel som si tvoje foto je to celkom v pohode.
Cvičenie je jedno či cvičíš Hardcore alebo nejak inak, ale záleží na tom či cvičíš správne a aká je tvoja životospráva aby si mohol napredovať....
Vdaka no ved jasne hlavne je to individualne a kazdy by mal najst sam seba co mu vyhovuje
neni ani tak dolezite aku ma kto postavu , dolezite je co ma v hlave :a25 niekedy je profík viac sprostý ako ten , co tu postavu moc nema , dolezite su vedomosti a skusenosti , kazdý ma totiž ine priority .

nechcem sa týmto nikoho dotknut , chcem len povedat , ze postava este nezarucuje aj skusenosti ...

moderatorov ani odborných poradcov nevyberam podla postavy ... mam uplne ine kriteria :a22
Užívateľov profilový obrázok
Od Freedom
#10067
papagiorgo napísal:
Freedom napísal:
stacho.marek napísal:Ahoj pozrel som si tvoje foto je to celkom v pohode.
Cvičenie je jedno či cvičíš Hardcore alebo nejak inak, ale záleží na tom či cvičíš správne a aká je tvoja životospráva aby si mohol napredovať....
Vdaka no ved jasne hlavne je to individualne a kazdy by mal najst sam seba co mu vyhovuje
neni ani tak dolezite aku ma kto postavu , dolezite je co ma v hlave :a25 niekedy je profík viac sprostý ako ten , co tu postavu moc nema , dolezite su vedomosti a skusenosti , kazdý ma totiž ine priority .

nechcem sa týmto nikoho dotknut , chcem len povedat , ze postava este nezarucuje aj skusenosti ...

moderatorov ani odborných poradcov nevyberam podla postavy ... mam uplne ine kriteria :a22
Ved ja som nic nepovedal :a21
Užívateľov profilový obrázok
Od stacho.marek
#10112
Freedom napísal:
stacho.marek napísal:Ahoj pozrel som si tvoje foto je to celkom v pohode.
Cvičenie je jedno či cvičíš Hardcore alebo nejak inak, ale záleží na tom či cvičíš správne a aká je tvoja životospráva aby si mohol napredovať....
Vdaka no ved jasne hlavne je to individualne a kazdy by mal najst sam seba co mu vyhovuje

Ano je to tak každému čo vyhovuje...

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]

It's generally recommended to avoid drinking alcoh[…]

Hydroxychloroquine is a medication that is commonl[…]

For optimal absorption and effectiveness, it's gen[…]