Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Ukončené !!!

Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#8763
Najúspešnejší podľa počtu bodov :
1 . cena

rotoped :

berusenka6


2 .cena :

stepper :

Gruber22

opasok + trhacky + protein 600 g + protein 600 g

Maxton
Ostatné ceny - žrebovanie zo všetkých účastníkov !!! :
3.cena :

šejker + protein 6oo g / 60% /+ protein 500 g / 82 % /


Whoo

4.cena :

šejker + protein 500 g / 82% /

invis

5.cena :

protein 600 g / 60% / + proteín 600 g / 60 % /


DIDO

6.cena :

protein 600 g / 60% /

Wiktor00

************************************************************************

celkový počet zapojených : 43
zapojení moderatori : 3
zapojení Vip : 0
zapojení osobní tréneri : 1

************************************************************************

V prvom rade vám všetkým chcem poďakovať za to , že ste sa zapojili v takom veľkom počte , vobec som to neočakával . Otázky boli zvolené tak , aby sme zabrali čo najviac oblastí kulturistiky a cvičenia , niektoré otázky sa dali zodpovedať s použitím logickeho myslenia, iné ste vedeli hned z hlavy a taktiež boli otazky, pri ktorých ste odpovede museli hľadať na internete . Ulohou tohto kvízu bolo aj to , aby ste sa pri hladaní po nete niečo nové zaujímavé naučili . Pri otázkach si myslim , že mali rovnaké šance aj začiatočnici , nakolko vo vysledkoch boli veľmi malé rozdiely čo sa týka bodov , rozhodoval kazdý jeden bodík . Čo sa týka výhercov , výhry boli odovzdané presne podľa pravidiel kvízu .

Prvá cena : / plný počet bodov -dosiahol iba jeden užívateľ ,resp. užívateľka /
Druhá cena : / dvaja užívatelia dosiahli rovnaký počet / - z tohoto dovodu sme sa rozhodli pridať daľšiu druhú cenu
Tretia - šiesta cena : / tieto 4 ceny boli vyžrebované zo všetkých zapojených uživatelov !!! /

Kedže sa zapojilo veľa užívateľov , vyhrať nemohol každý . Verím že aj napriek tomu že sa na vás v tejto súťaži neusmialo šťastzie , zachováte nášmu webu priazen , budete nás navstevovať a prispievať do fora ... Takéto súťaže a rozne výhody ktoré vám na tomto webe ponukame robime totiž iba pre vás , našich užívatelov
SRDEčNE BLAHOžELáME VýHERCOM
a ostatným prajeme viac šťastia v niektorej z našich daľších súťaží ...
akekolvek nazory k cenam , vyhercom ako aj podakovania sponzorovi suťaže http://www.fitpotreby.sk mozete písať v tejto teme ...

ps : vsetci vyhercovia budu o svojej výhre informovaní sukromnou spravou ! taktiez vsetkých vyhercov poprosím , aby mi zaslali sukromnou spravou

meno a priezvisko
presnu adresu vratane smeroveho čísla
telefonny kontakt - pre rychlejsiu komunikaciu

dakujem ...

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Maxton
#8785
kedze som nieco vyhral tak som rad :a8 , blahozelam ostatnym vyhercom, dakujem hlavne papagiorgo-vi a sponzorovi fitpotreby.sk za to, ze spravili taku skvelu sutaz.... urcite toto forum budem navstevovat castejsie .... (nie koli sutaziam :a21 )
#8786
Maxton napísal:kedze som nieco vyhral tak som rad :a8 , blahozelam ostatnym vyhercom, dakujem hlavne papagiorgo-vi a sponzorovi fitpotreby.sk za to, ze spravili taku skvelu sutaz.... urcite toto forum budem navstevovat castejsie .... (nie koli sutaziam :a21 )
mne nemusis dakovat :a21 ja na tvojej vyhre nemam absolutne ziadnu zasluhu , podakuj hlavne svojmu stastiu . samozrejme aj sponzorma velku zasluhu , kedze sa ti rozhodol venovat dalsiu cenu , co nebola v plane , a to iba preto , ze si mal rovnaký pocet bodov s gruber22 , obidvaja ste skoncili na druhom mieste . nebyt stedrosti a ochoty sponzora www.fitpotreby.sk , postupil by si do maleho zrebovania spolocne s gruber22 o stepper , ale bolo by to riziko toho ze bud vyhras stepper alebo vobec nic. verim ze sme pre teba ako powerliftera "vyskladali" cenu takpovediac na mieru powerliftera .

uži si zasluzene ceny a nech ti sluzia ... este raz gratulujem :a28
Užívateľov profilový obrázok
Od Maxton
#8788
papagiorgo napísal:
Maxton napísal:kedze som nieco vyhral tak som rad :a8 , blahozelam ostatnym vyhercom, dakujem hlavne papagiorgo-vi a sponzorovi fitpotreby.sk za to, ze spravili taku skvelu sutaz.... urcite toto forum budem navstevovat castejsie .... (nie koli sutaziam :a21 )
mne nemusis dakovat :a21 ja na tvojej vyhre nemam absolutne ziadnu zasluhu , podakuj hlavne svojmu stastiu . samozrejme aj sponzorma velku zasluhu , kedze sa ti rozhodol venovat dalsiu cenu , co nebola v plane , a to iba preto , ze si mal rovnaký pocet bodov s gruber22 , obidvaja ste skoncili na druhom mieste . nebyt stedrosti a ochoty sponzora http://www.fitpotreby.sk , postupil by si do maleho zrebovania spolocne s gruber22 o stepper , ale bolo by to riziko toho ze bud vyhras stepper alebo vobec nic. verim ze sme pre teba ako powerliftera "vyskladali" cenu takpovediac na mieru powerliftera .

uži si zasluzene ceny a nech ti sluzia ... este raz gratulujem :a28
co tam po stepperu, ja som happy z trhaciek ! :-)
#8791
wiktor00 napísal:Ja tiež ďakujem celému fóru že vlastne existuje sponzorovi taktiež ďakujem a všetkým výhercom gratulujem :a22
uži si to ... :a11 mas sice iba posledne miesto , ale treba podakovat stastiu , ze zo 40 ludi ktorí boli v zrebovani si chytil jednu zo styroch zrebovaných cien . :a14
#8793
papagiorgo napísal:
wiktor00 napísal:Ja tiež ďakujem celému fóru že vlastne existuje sponzorovi taktiež ďakujem a všetkým výhercom gratulujem :a22
uži si to ... :a11 mas sice iba posledne miesto , ale treba podakovat stastiu , ze zo 40 ludi ktorí boli v zrebovani si chytil jednu zo styroch zrebovaných cien . :a14
ďakujem šťastiu...a ja som mal takú predtuchu...ešte sa mi aj snívalo o proteíne jak si ho dávkujem :D
#8801
Všetkým výhercom blahoželáme!
Škoda, že nemôžete všetci byť výhercami vecných cien. Ale myslím, že ste všetci vyhrali, keď ste sa zaregistrovali na tomto fóre.

Boli by sme veľmi šťastný ak by sa toto fórum stalo jedným z najnavštevovanejších na sieti. Ale hlavne aby bolo slušné, priateľské a aby ste si tu navzájom pomáhali, odovzdávali skúsenosti, ale nie kvôli súťažiam, ale kvôli dobrému pocitu. Vtedy toto celé bude mať zmysel.

Ďakujem Vám všetkým a pritiahnite sem, čo najviac svojich priateľov.
#8806
pripájam sa ku gratuláciám aj ja viem asi ako sa cítia výhercovia ...lebo nie tak dávno v historicky prvej súťaži som vyhral opasok takže tá radosť je bohovská takže Vám všetkým čo ste vyhrali srdečne gratulujem a ceny užite v zdravý :a6 :a4 :a4 :a4
#8808
Je mi cťou,že sa mi ako nováčikovi na tomto fóre podarilo získať 1.miesto v tejto skvelej súťaži a v tvrdej konkurencii :a27
Ďakujem všetkým čo sa podielali na tejto súťaži a samozrejme,že gratulujem aj ostatným výhercom. :a4
#8817
Všetkým výherocom srdečne gratulujem a dúfam, že na fóre zotrvajú a budú sa ďalej aktívne zapájať ! :a34
Prílohy
Aplaus_dir.gif
Aplaus_dir.gif (4.51 KiB) 4618 zobrazení
#8866
nitrix1986 napísal:
berusenka6 napísal:
nitrix1986 napísal:gratulujem a najme slecne :a21
a pani ďakuje :a15
tak panicku by som si dal radsej jak slecnu :a21
no ale totooooooooo..... čo sa tu človek nedozvie :a5 :a38
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#8870
berusenka6 napísal:
nitrix1986 napísal:
berusenka6 napísal:
nitrix1986 napísal:gratulujem a najme slecne :a21
a pani ďakuje :a15
tak panicku by som si dal radsej jak slecnu :a21
no ale totooooooooo..... čo sa tu človek nedozvie :a5 :a38
preto je toto velmi dobre forum lebo sa tu clovek dozvie vselico :a11
#8902
whoo napísal:
berusenka6 napísal:
nitrix1986 napísal:
berusenka6 napísal:
nitrix1986 napísal:gratulujem a najme slecne :a21
a pani ďakuje :a15
tak panicku by som si dal radsej jak slecnu :a21
no ale totooooooooo..... čo sa tu človek nedozvie :a5 :a38
preto je toto velmi dobre forum lebo sa tu clovek dozvie vselico :a11
veru veru :a22
#8915
poprosim vsetkých vyhercov , aby mi nevypisovali denne rp , kedy konecne dostanu ceny , nic tým neurýchlite . je mi jasne ze sa neviete dockat , ale treba si uvedomit , ze fitpotreby.sk je podnikatel , ktorý je rozlietaný , a ma aj ovela dolezitejsie problemy , ktore musi riesit . kazdý sa cien docka, nebude to tak dlho trvat a ceny vam budu dorucene v najblizzsich dnoch , o ceny nepridete , co mozu potvrdit aj vyhercovia minulých sutazi .

akonahle budu ceny odoslane , a zanechali ste mi v kontaktoch aj mobil , kazdemu z vas budem osobne volat a informovat o odoslani cien . dakujem za pochopenie :a10
What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]

It's generally recommended to avoid drinking alcoh[…]

Hydroxychloroquine is a medication that is commonl[…]