Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od roman2910
#25785
Kto by mi vedel poradiť so zostavovaním uceleného tréningového plánu, určeného pre čo najlepší výkon v disciplínach fyzických previerok. Potrebujem zosúladiť disciplíny ako benchpress, zhyby, sed-ľahy na čas, beh 12 min., šprinty na 100m a skok do diaľky. Mám na to cca 2-3 mesiace, som pokročilý cvičenec cvičím cca 10 rokov a behávam 3 krát do týždňa po 5km. Rád by som v každej z týchto disciplín vyťažil maximum ale nechcem len tak na sucho skúšať zhyby, brušáky atď. proste aby to bol ucelený tréning napr. 3x v týždni a aby som sa z týždna na týždeň zlepšoval. Viete mi v tomto poradiť? Aký tréning by bol vhodný? Vopred ďakujem za reakcie. :a13

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Progress Culture
#25920
roman2910 napísal:Kto by mi vedel poradiť so zostavovaním uceleného tréningového plánu, určeného pre čo najlepší výkon v disciplínach fyzických previerok. Potrebujem zosúladiť disciplíny ako benchpress, zhyby, sed-ľahy na čas, beh 12 min., šprinty na 100m a skok do diaľky. Mám na to cca 2-3 mesiace, som pokročilý cvičenec cvičím cca 10 rokov a behávam 3 krát do týždňa po 5km. Rád by som v každej z týchto disciplín vyťažil maximum ale nechcem len tak na sucho skúšať zhyby, brušáky atď. proste aby to bol ucelený tréning napr. 3x v týždni a aby som sa z týždna na týždeň zlepšoval. Viete mi v tomto poradiť? Aký tréning by bol vhodný? Vopred ďakujem za reakcie. :a13
Napíš mi na FB (Progress Culture) a môžeme sa o tom pobaviť detailnejšie.
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#25928
roman2910 napísal:Kto by mi vedel poradiť so zostavovaním uceleného tréningového plánu, určeného pre čo najlepší výkon v disciplínach fyzických previerok. Potrebujem zosúladiť disciplíny ako benchpress, zhyby, sed-ľahy na čas, beh 12 min., šprinty na 100m a skok do diaľky. Mám na to cca 2-3 mesiace, som pokročilý cvičenec cvičím cca 10 rokov a behávam 3 krát do týždňa po 5km. Rád by som v každej z týchto disciplín vyťažil maximum ale nechcem len tak na sucho skúšať zhyby, brušáky atď. proste aby to bol ucelený tréning napr. 3x v týždni a aby som sa z týždna na týždeň zlepšoval. Viete mi v tomto poradiť? Aký tréning by bol vhodný? Vopred ďakujem za reakcie. :a13
to su previerky k policajtom
budes ich robit kazdy rok ak ta vezmu
v tvojom veku to nie je nic narocne, ak zacnes pravidelne behavat a dostanes aku taku vytrvalost, tak to zvladnes aj z jednu ruku v zadku
a vsetky tieto discipliny zlepsis jedine tak, ze ich budes stale opakovat dokola a systematicky
Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

If you're in search of effective medication for er[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]