Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Od bazy
#17003
Budu to cvicit poprve v zivote netusim jak na to. Hledal jsem ale nic nenasel proto prosim o pomoc.

Dekuji :)

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#17006
bazy napísal:Budu to cvicit poprve v zivote netusim jak na to. Hledal jsem ale nic nenasel proto prosim o pomoc.

Dekuji :)
podla mna to sa neda, jedine s volnou cinkou
normalne drzis cinku na pleciach vzadu ako pri drepoch a robis vypady vpred jednou nohou (teda vlastne vykrocis) a vratis sa spat, potom vystriedas nohy
ak myslis toto, tak na multipresse to nejde, pretoze tam je cinka vo vodiacich tyciach
Od bazy
#17007
Prave me se to zdalo trosku divne je to v planku od Vlastomenna takto napsane mozna jsem to zle pochopil.
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#17009
bazy napísal:Prave me se to zdalo trosku divne je to v planku od Vlastomenna takto napsane mozna jsem to zle pochopil.
Tak pockame na vlastomenna, nech nam to vysvetli.
Jedine, ze by myslel tym multipressom - klietku, kde je cinka ulozena volne.
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#17018
Chlapi ste ma teraz nasrali! :a15 Prezradil som perfekty recept na hamstringy a asi si robite somna srandu :a12 Ako som pisal asi to tazko popisem ale skusim to nafotit pripadne na video. Uz som to pisal vyssie ako to precvicit. Dalsia vec tak ako precvicite a rozbijete zadne stehna sa vam ani nesnivalo :a12 Za dalsie su dalsie prevedenia inych cvikov v dalsich svalovych partii kde su chytaky co bezna populacia a ani treneri na papieri (neuznavam!) nema ani ponatia ako zaizolovat a zlepsit napredovanost danej partie :a12 Toto sa pokusim nafotit ci natocit zo zverencom co bude ako novinka na fore "moderátor Vlastomenn ( Vlastimil Lutner ) ako osobný tréner - pokroky jeho zverencov" Momentalne co trenujem zverenca a uzivatela fora osobne pisem priklad - trenoval ze vraj kluky na bradlach zo zmeranim na triceps. To bol prvy den a povedal som mu no ukaz ako trenujes a este som ho upozornil ze ked mu ukazem spravne prevedenie na triceps tak neviem kolko zvladne bez zavazia kedze mi povedal ze aj zo zavazim to zvladol. No takze som ho tam usadil nasteloval aby zatazenie slo do tricepsu nie do pliec! Nie do prs! Nie do trapezov! A a ako tak mozno do tych tiricepsov! Viete co sa udialo? Neurobil ani jedno posrate opakovanie len zo svojov vahou 74kg :a12 :a12 :a12 Vsetko sa dozvedia fanusikovia a uzivatelia www.bodybuilding-forum.sk v tomto serialy co pripravujem ako pikosku nasho fora.
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#17022
No ja si to fakt neviem predstavit. A budem fakt rad, ze sa nieco zase naucim, ked das video.
A ked to bude dobre hned to zaradim do treningu.

a nechceme ta nasrat :a26 :a27
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#17024
FitPotreby.sk napísal:No ja si to fakt neviem predstavit. A budem fakt rad, ze sa nieco zase naucim, ked das video.
A ked to bude dobre hned to zaradim do treningu.

a nechceme ta nasrat :a26 :a27
Garantujem ti urobis po 2 serie pre kazdu nohu a budu na sracky!
Užívateľov profilový obrázok
Od Drobec
#17038
ja uz som skusala vypady na multipresse, raz mi to ukazoval chalanisko co robi u nas vo fitku a nezdalo sa mi to nejake nepredstavitelne :)
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#17044
Drobec napísal:ja uz som skusala vypady na multipresse, raz mi to ukazoval chalanisko co robi u nas vo fitku a nezdalo sa mi to nejake nepredstavitelne :)
Vsetko zalezi aky das postoj. Tam staci rozdiel 10cm ci uz predna noha alebo zadna a nepjde to tam kde ma ist! Za dalsie treba zvolit aj vhodnu vahu. Tento cvik je aj vyborny na oddelenie a hlbku svalstva! Ak budes mat zaujem prid do Martina a prevediem ta treningom aj poradenstvom po akom sa zamyslis!
Užívateľov profilový obrázok
Od Drobec
#17045
vlastomenn napísal:
Drobec napísal:ja uz som skusala vypady na multipresse, raz mi to ukazoval chalanisko co robi u nas vo fitku a nezdalo sa mi to nejake nepredstavitelne :)
Vsetko zalezi aky das postoj. Tam staci rozdiel 10cm ci uz predna noha alebo zadna a nepjde to tam kde ma ist! Za dalsie treba zvolit aj vhodnu vahu. Tento cvik je aj vyborny na oddelenie a hlbku svalstva!
jj chvilu mi trvalo kym som sa do toho dostala vtedy, ale len som to skusala, necvicievam to... teraz idem tvoj trenig. c. 2 pre zaciatocnikov, uz to chcelo zmenu :p

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]

It's generally recommended to avoid drinking alcoh[…]

Hydroxychloroquine is a medication that is commonl[…]

For optimal absorption and effectiveness, it's gen[…]