Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Cavalier
#19749
Zdravim vsetkych,

Prejdem rovno k problemu takze mam 18rokov, cca 190cm vyska, hmotnost 116kg, cvicim 2roky (4krat do tyzdna), vzdy som bol postavou chudy tazko priberal atd. Teraz za posledny 3/4 rok som pribral 36kg (zacal som poctivo jest, tvrdsie treningy a islo to same...). Akurat mam problem ze to neslo tak celkom do kvality ale dost aj do tukov a priberam stale (pridam aspon priblizne miery ruka - 46cm, hrudnik - 124cm, stehno - 67 cm)... Podla mna je najskor problem v strave asi toho jem privela preto pridam moj jedalnicek - Ranajky - ovsena kasa + banan, Desiata - Tvaroh + banan/sojova tycinka, Obed - najcastejsie maso + ryza/obcas zemiaky, Olovrant - Tvaroh + banan, Vecera - to iste ako obed alebo tuniak s tmavym pecivom, 2. Vecera - Vajcia + Ryza, Pocas dna este cca 2Krat proteinovy napoj a doplnky Bcaa, amino, predtreningovka. Toto cini podla mojich vypoctov okolo 230-260g bielkovin denne a 400sacharidov. Je to privela? mam z niecoho ubrat? alebo prejst rovno na nejaku dietu? Chcel by som zhodit tuky a vyrysovat svaly...

Vopred dakujem za pomoc :)

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#19752
Cavalier napísal:Zdravim vsetkych,

Prejdem rovno k problemu takze mam 18rokov, cca 190cm vyska, hmotnost 116kg, cvicim 2roky (4krat do tyzdna), vzdy som bol postavou chudy tazko priberal atd. Teraz za posledny 3/4 rok som pribral 36kg (zacal som poctivo jest, tvrdsie treningy a islo to same...). Akurat mam problem ze to neslo tak celkom do kvality ale dost aj do tukov a priberam stale (pridam aspon priblizne miery ruka - 46cm, hrudnik - 124cm, stehno - 67 cm)... Podla mna je najskor problem v strave asi toho jem privela preto pridam moj jedalnicek - Ranajky - ovsena kasa + banan, Desiata - Tvaroh + banan/sojova tycinka, Obed - najcastejsie maso + ryza/obcas zemiaky, Olovrant - Tvaroh + banan, Vecera - to iste ako obed alebo tuniak s tmavym pecivom, 2. Vecera - Vajcia + Ryza, Pocas dna este cca 2Krat proteinovy napoj a doplnky Bcaa, amino, predtreningovka. Toto cini podla mojich vypoctov okolo 230-260g bielkovin denne a 400sacharidov. Je to privela? mam z niecoho ubrat? alebo prejst rovno na nejaku dietu? Chcel by som zhodit tuky a vyrysovat svaly...

Vopred dakujem za pomoc :)
Tak samozrejme že uber zo sacharidov keď si myslíš že to ide pod kožu. Večeru dávaj iba bielkovinu tuniaka vo vlastnej šťave alebo proteín vo vode. A si strašne vysoký takže pochybujem že si tučný a že aj budeš! Môj názor o nič sa nestaraj len pravidelne trénuj!
Užívateľov profilový obrázok
Od Cavalier
#19767
Hmm, dakujem za odpoved, no takto tucny niesom ako co sa tyka ze by som mal velke brucho ale tehlicky tam uz niesu zase :D ale cim dalej tym viac je tam toho tuku pod kozou ja osobne si myslim ze kebyze to chcem fakt vysekat tak tych 15kg by zomna islo dole pretoze uz ked sa to vezme tak ze som za 3/4 roka pribral 36kg to niesu svaly rozhodne... a chcel by som trosku nejaku formu nech su tie svaly viac vidno a nech to nejak vyzera.
Užívateľov profilový obrázok
Od Halucin
#19768
ja som mal tiež rovnaký problém vážil som 116kg pri 190cm tak som nahodil dietu a skončil som pri 90kg ale stále som si pripadal tučný dáky :a17 len potom som zistil že to nieje tuk ale koža ovisnutá kedže som zhodil 26kg ta 2 mesiace :a15 teraz mám 98kg a zas som dáky tučný aspon ja to tak vidím
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#19769
spinki222 napísal:ja som mal tiež rovnaký problém vážil som 116kg pri 190cm tak som nahodil dietu a skončil som pri 90kg ale stále som si pripadal tučný dáky :a17 len potom som zistil že to nieje tuk ale koža ovisnutá kedže som zhodil 26kg ta 2 mesiace :a15 teraz mám 98kg a zas som dáky tučný aspon ja to tak vidím
boha co šeci chcete chodit na balet ? :a11
Užívateľov profilový obrázok
Od Tazzman
#19789
ked som koncil zakladku chcel som mat co najmenej kil...dnes som vdacny za kazde kilecko naviac :) aj ked nie vsetko hmota, verim, ze to dam dole...!
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#19793
Tazzman napísal:ked som koncil zakladku chcel som mat co najmenej kil...dnes som vdacny za kazde kilecko naviac :) aj ked nie vsetko hmota, verim, ze to dam dole...!
Na tvoju výšku máš váhu vrabca neviem čo riešiš.
Užívateľov profilový obrázok
Od Rozok
#19795
Cavalier napísal:Hmm, dakujem za odpoved, no takto tucny niesom ako co sa tyka ze by som mal velke brucho ale tehlicky tam uz niesu zase :D ale cim dalej tym viac je tam toho tuku pod kozou ja osobne si myslim ze kebyze to chcem fakt vysekat tak tych 15kg by zomna islo dole pretoze uz ked sa to vezme tak ze som za 3/4 roka pribral 36kg to niesu svaly rozhodne... a chcel by som trosku nejaku formu nech su tie svaly viac vidno a nech to nejak vyzera.
daj si sacharidove vlny a uvidis, to je najlepsia dieta asi nizke riziko prepalenia hmoty a ak mas aj bcaa a glutamin uplne chill... poslednu vlnu najvyssiu sidas na 4-5g/kg ak nei tak znizis
Užívateľov profilový obrázok
Od Tazzman
#19797
Ved ano, ja to nechcem davat dole teraz ale v dalekej buducnosti vies...tak som to myslel ak si zle pochopil...
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#19799
Tazzman napísal:Ved ano, ja to nechcem davat dole teraz ale v dalekej buducnosti vies...tak som to myslel ak si zle pochopil...
Tak načo to rozoberáš teraz? Je to úplne zbytočne! Drž sa prítomnosti a toho čo potrebuje tvoja postava teraz.
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#19820
Cavalier napísal:Zdravim vsetkych,

Prejdem rovno k problemu takze mam 18rokov, cca 190cm vyska, hmotnost 116kg, cvicim 2roky (4krat do tyzdna), vzdy som bol postavou chudy tazko priberal atd. Teraz za posledny 3/4 rok som pribral 36kg (zacal som poctivo jest, tvrdsie treningy a islo to same...). Akurat mam problem ze to neslo tak celkom do kvality ale dost aj do tukov a priberam stale (pridam aspon priblizne miery ruka - 46cm, hrudnik - 124cm, stehno - 67 cm)... Podla mna je najskor problem v strave asi toho jem privela preto pridam moj jedalnicek - Ranajky - ovsena kasa + banan, Desiata - Tvaroh + banan/sojova tycinka, Obed - najcastejsie maso + ryza/obcas zemiaky, Olovrant - Tvaroh + banan, Vecera - to iste ako obed alebo tuniak s tmavym pecivom, 2. Vecera - Vajcia + Ryza, Pocas dna este cca 2Krat proteinovy napoj a doplnky Bcaa, amino, predtreningovka. Toto cini podla mojich vypoctov okolo 230-260g bielkovin denne a 400sacharidov. Je to privela? mam z niecoho ubrat? alebo prejst rovno na nejaku dietu? Chcel by som zhodit tuky a vyrysovat svaly...

Vopred dakujem za pomoc :)
vsetko je podla mna v poriadku, ak mas pocit, ze to nieje ono, tak potom vies aky si somatotyp? mas zmaknute casovanie a prijem jednotlivych zloziek stravy? aj toto su dolezite veci, a potom mas dostatok kardio treningu, ked chces rysovat?

If you're in search of effective medication for er[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]