Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Peko Kako
#9589
Mozno mnohym,mozno len mne sa stava pri cviceni Bench press-u a pri cviceni ramien tlakom za hlavu,ze zacne citim bolest vnutri ramena,,,presnejsie v klbe,,,ked si rameno chytim,citim ze mi vyskakuje.Zameriavam sa hlavne na silove treningy,cize robievam tych 6 opakovani s co najvacsou vahou.MAm 16 rokov a zatial max. na benchi 120,5,,,,co sa tyka doplnkou,momentalne berem iba aminokyseliny a multivitamin.Viem,ze na tomto fore je mnoho ludi,ktori sa posilnovaniu rozumeju viac ako ja,a preto by som sa chcel spytat,preco citim bolest ramenneho klbu pri cviceni a preco mi vyskakuje,,,DAkujem

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#9590
Peko Kako napísal:Mozno mnohym,mozno len mne sa stava pri cviceni Bench press-u a pri cviceni ramien tlakom za hlavu,ze zacne citim bolest vnutri ramena,,,presnejsie v klbe,,,ked si rameno chytim,citim ze mi vyskakuje.
ty si pri tychto cvikoch este dokazes chytit rameno??? co si z Cernobylu?
inak to moze byt slabim vazivom alebo slaba chrupavka klbu. skus nejaku klbovu vyzivu predava sa toho plno. hlavne pozeraj aky to ma obsah glukosaminu, chondroitinu a msm...
Užívateľov profilový obrázok
Od Peko Kako
#9592
noo pri cvikoch si rameno chytit nedokazem,,,ale ked sa rozcvicujem,alebo ked len pokrutim rukou,tak to citim,,,klbovvu vyzivu som uz mal ,presnejsie mal som animal flex a nutrend gellacol liquid
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#9593
Peko Kako napísal:noo pri cvikoch si rameno chytit nedokazem,,,ale ked sa rozcvicujem,alebo ked len pokrutim rukou,tak to citim,,,klbovvu vyzivu som uz mal ,presnejsie mal som animal flex a nutrend gellacol liquid
no pri rozcvicke je to nieco ine, ked otacas rukou tak sa ti klb toci v klbovom lozku a moze sa ti zdat ze vyskakuje aj ked mozno nie...
opytam sa takto: boli ta to? brani ti to robit niektore cviky? pises ze tie cviky robis takze to asi az tak hrozne nie je. mna tiez vselico boli, ale ked sa prenesies cez bolest tak je to ok. a ako raz niekto povedal "no pain, no gain!"
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#9594
tento problem moze byt tak zlozity na diagnostiku, ze ani odborny lekar ti nepomoze
moze to byt trebars chronicky zapal klboveho vaziva, ktory sa prejavuje napr. pri prechladnuti, potom ti moze dat zas na chvilu pokoj a niekedy sa zase objavi
alebo to moze byt nejake starsie zranenie, na ktore si uz davno zabudol, este z detstva
tieto klbove veci su zlozite. a nakoniec to ani nemusi suvisiet priamo z klbom

moze ti pri cviceni pomoct bandaz, spevnenie

s klbovou vyzivou by som asi nepocital, kedze klbova vyziva je len prevencia, je to vlastne akasi vyziva pre klby pre osoby, ktore ich namahaju vo zvysenej miere
klbovu vyzivu chapat ako liek na klby nemozno
Užívateľov profilový obrázok
Od DIDO
#9607
mal som alebo vlastne este stale mam podobny problem aj ked teraz uz je to ako tak ok ...tiez mi vyskakovalo ....u lekara mi povedali ze mam luxaciu ramena... mal som tam prasknute klbne puzdro preto mi to vyskakovalo ...mla som ist na operaciu ale j.... som na to teraz uz je to ako tak v pohode ale jednoznacne chod do lekara
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#9701
Peko Kako napísal:dakujem za rady,,,nooo asi ta posluchnem a pojdem k lekarovi
a ked sa od neho vratis, nezabudni nam napisat prosim, ako si dopadol
Užívateľov profilový obrázok
Od Marculy
#11831
asi zabudol :D ...
mám tež problémy s ramenami... ľavé vyklbene 2krát pravé 7krát... už sa to dostal odo takého štádia že mi ho odkázala vyklbiť aj moja 53kilová holka... mne to vlastne začalo tým, že som chodil na muay thai a párkrát som udrel nesprávnou technikou a boom bolo to tu... assi trikrát mi to naprával doktor, potom už sám... bolesť neskutočná a tie ďalšie dni-dva týždne ani nehovorím... nosil som bandáž, lenže ako mi tak ruky rástli tak kto bude stále kupovať väčšiu ? :D ... ako som tka cvičil zistil som že čím silovejší tréning mám a čím viac svalovej hmoty naberám, tým mám menej problémy s ramenom a teraz si môžem zaklopať, pokiaľ stále cvičím je všetko v pohode... prednedávnom som vyše 2 týždnov abstinoval od posilky a hneď sa stal incident s holkou ;)
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#11833
Marculy napísal: teraz si môžem zaklopať, pokiaľ stále cvičím je všetko v pohode...
v kazdom pripade si treba davat velký pozor , ked uz to bolo raz / a u teba viac ako dost krat / , moze sa to zopakovat hocikedy v buducnosti . raz ked uz je poskodene klbove lozko ci jak sa tomu nadava , moze sa to ozvat hocikedy
Od milankos512
#11835
Marculy napísal:hej hej samozrejme dávam pozor... mám :a34 z cviku pullover, ten radšej nerobim... počul som že pri nom je dosť časte vykĺbenie ramena pri nesprávnej technike
len ho cvič :a21 ..keby nemáš cvičiť nejaký cvik pri ktorom sa môže niečo stať tak sa v posilke len usmievaš na všetky stroje a činky lebo pri každom cviku pri nesprávnej technike sa môže niečo stať ...takže len ho cvič je to skvelý cvik na zväčšenie objemu hrudného koša ...takže ho cvič ..daj si menšiu váhu a ako si spomínal v sekcii o striách tak si spomínal že v tvojej rodine sú nejaký ľudia čo sa kulturistike venovali / venujú ...tak ich zober so sebou a nech ti vysvetlia techniku alebo nech ťa istia ak by sa náhodou niečo stalo ....ale určite by som kvôli obavám zo zranenia cvik nevynechával. :a22
Užívateľov profilový obrázok
Od Marculy
#11837
a mimochodom hrudny kôš je tvorený chrupavkami a kosťami, možnosť rozšírenia hrudného koša týmto cvikom je možná len pokaiľ nemá daný človek uzatvorenú kostru (pokiaľ ešte rastie) ale aj pri tom sa jedná hlavne o fyzickú preddispozíciu ! ... je to dosť mylný mýt o pullovri... to že zväčší objem pŕs, nehádam sa... ale hrudný kôš nie je sval.
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#11838
Marculy napísal:a mimochodom hrudny kôš je tvorený chrupavkami a kosťami, možnosť rozšírenia hrudného koša týmto cvikom je možná len pokaiľ nemá daný človek uzatvorenú kostru (pokiaľ ešte rastie) ale aj pri tom sa jedná hlavne o fyzickú preddispozíciu ! ... je to dosť mylný mýt o pullovri... to že zväčší objem pŕs, nehádam sa... ale hrudný kôš nie je sval.
Pri tvojom veku hravo mozes trenovat pullover. Pulover krasne utvaruje hrudnik a kukni sa na mou preddispoziciu v mojej galerii ci tam bola. Vyklbit ramneno sa da aj pri tricepcovych cvikoch staci nepozornost alebo troska sprosteho pohibu a je to. Najlepsie je ked niekto skuseny nauci osobne neskuseneho ako trenovat ukazat mu to a pravidelne ho urcitu dobu usmernovat dokym si jedinec neosvoji pohyb a techniku prevedenia.Ja som bol taktiez zaucany a nie samouk to je to najhorsie co moze byt.
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]