Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

#12365
do 202 libier :

1 - english kevin
2 - lewis "flex" james
3 - raymond jose
4 -
HORVATH JAROSLAV
5 - tavernier shaun joseph
6 - arntz jason



mr.olympia


1 - heath phil
2 - cutler jay
3 - greene kai

4 - martinez vic
5 - wolf dennis
6 - jackson dexter
7 - freeman toney
8 - curry brandon
9 - rockel ronny
10 - yamagishi hidetada

onedlho pribudnu do galerie aj fotky ...

Reklama

Reklama

#12367
202 mala byt Lewisova :a22 ..a miesto neho to vyhral flakaty English ...Jaro krasne 4. miesto ..GRATULUJEME VŠETCI
Mr. O. HEATH super ...akurat dexter jackson mohol mal lepsie umiestnenie ...pred wolfa mohol ist urcite ...hotovo..co som chcel som napisal :a10
#12371
joker28 napísal:202 mala byt Lewisova :a22 ..a miesto neho to vyhral flakaty English ...Jaro krasne 4. miesto ..GRATULUJEME VŠETCI
Mr. O. HEATH super ...akurat dexter jackson mohol mal lepsie umiestnenie ...pred wolfa mohol ist urcite ...hotovo..co som chcel som napisal :a10
ta dvestodvojka trocha prekvapila aj mna. Myslim to, ze vyhral English a nie Lewis, ale to Jarove 4. miesto tesi aj ked mozno mal na tretie miesto. No prve miesta boli vyrovnane a uz to je skor subjektivny nazor rozhodcov ako realita :a21
Open kategoria bola zaujimava, ale dopadlo to podla mna zasluzene pre kazdeho. Dexterove sieste miesto prekvapilo, ale myslim, ze od strvrteho miesta vysie je to uz aj tak jedno kto kde skonci lebo kazdy ma svoje kvality a ked tych "lepsich", ako je dexter, posunu na horsie pozicie aspon ich tym nutia sa zlepsit. Aj ked Dexter uz asi moc lepsi nebude, svoj vrchol dosiahol v 2008 a vie, ze mladym konkurovat nema cenu. U Greenea to pomohlo, minuly rok ho hodili na siedme miesto a dnes tretie.
Jay mi pripadal dnes nejaky nafuknuty a vobec nebol "pekny". urcite mu nepomohol ani ten modry biceps a splasknute rameno (pocitam ze sa nikdy nedozvieme co to bolo...), keby mal vsetko OK mohol aspon trocha vviac konkurovat novemu Mr. O. O Heathovom vytazstve nie je pochyb je to proste Gift a pocitam, ze potiahne teraz dlhuuuu vytaznu snuru.
tot moj skromny nazor a som rad ze som sa prinutil zobudit o 4 a pozerat to. Raz snad aj nazivo :)
#12381
tiez som nazoru, ze 202 mala byt lewisova, mal viditelne lepsiu formu ako english, jaro 4. miesto, super, aj ked viac hore podla mna uz ani nemohol ist, ale aj tak pekne ukoncenie kariery, velky uspech, bikiny fuuuha :a15 no 1. miesto heath urcite zasluzene, cutlera by som vymenil s victorom martinezom, urcite martinez bol lepsie pripraveny ako cutler,ale tak budis, pacil sa mi, a greene 3 miesto tiez zasluzene, som zvedavy na toho mladeho "brandona curry-ho" ako sa bude zlepsovat, ostatny tam tiahnu na 40 a on ma nejakych 25 ak som dobre zbadal, cize vsetko len pred sebou... a co som bol dost zvedavy na roba burneiku a mcgratha franka, ale nedostali sa ani do semifinale... :a21
#12384
iNv1s napísal:tiez som nazoru, ze 202 mala byt lewisova, mal viditelne lepsiu formu ako english, jaro 4. miesto, super, aj ked viac hore podla mna uz ani nemohol ist, ale aj tak pekne ukoncenie kariery, velky uspech, bikiny fuuuha :a15 no 1. miesto heath urcite zasluzene, cutlera by som vymenil s victorom martinezom, urcite martinez bol lepsie pripraveny ako cutler,ale tak budis, pacil sa mi, a greene 3 miesto tiez zasluzene, som zvedavy na toho mladeho "brandona curry-ho" ako sa bude zlepsovat, ostatny tam tiahnu na 40 a on ma nejakych 25 ak som dobre zbadal, cize vsetko len pred sebou... a co som bol dost zvedavy na roba burneiku a mcgratha franka, ale nedostali sa ani do semifinale... :a21
28 ma curry .. :a15 ..cize ma aj tak dost casu na to aby sa zlepsil
Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

If you're in search of effective medication for er[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]