Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Nenašli ste žiadny priestor, do ktorého zapadá vaša otázka?
Záchrana, tu môžete debatovať o čomkoľvek, čo vám leží na srdci. Skrátka o živote.
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#11499
kamarat dostal pokutu 50 e za to , ze isiel po meste bez tricka .... to je uz normalne v pici ake zakony ta jebnuta vláda nevymyslí . toto uz fakt stoji za to :a25 pomaly 50 stupnov venku a musis sa potit v tricku :a11

Reklama

Reklama

#11502
papagiorgo napísal:kamarat dostal pokutu 50 e za to , ze isiel po meste bez tricka .... to je uz normalne v pici ake zakony ta jebnuta vláda nevymyslí . toto uz fakt stoji za to :a25 pomaly 50 stupnov venku a musis sa potit v tricku :a11
ja myslím že to bolo koli tomu že policajti nezniesli že sa všetci pozerali naňho a nie na nich :a25
#11503
milankos512 napísal:
papagiorgo napísal:kamarat dostal pokutu 50 e za to , ze isiel po meste bez tricka .... to je uz normalne v pici ake zakony ta jebnuta vláda nevymyslí . toto uz fakt stoji za to :a25 pomaly 50 stupnov venku a musis sa potit v tricku :a11
ja myslím že to bolo koli tomu že policajti nezniesli že sa všetci pozerali naňho a nie na nich :a25
vidis to ma nenapadlo :a11
#11506
papagiorgo napísal:
milankos512 napísal:
papagiorgo napísal:kamarat dostal pokutu 50 e za to , ze isiel po meste bez tricka .... to je uz normalne v pici ake zakony ta jebnuta vláda nevymyslí . toto uz fakt stoji za to :a25 pomaly 50 stupnov venku a musis sa potit v tricku :a11
ja myslím že to bolo koli tomu že policajti nezniesli že sa všetci pozerali naňho a nie na nich :a25
vidis to ma nenapadlo :a11
oni sú špekulanti :a11 kadečo vymyslia aby boli v pozornosti ...niekedy si zabudnú samopal na kapote auta ..inokedy nabúrajú do sanitky ..kadečo vyvádzajú potvorky :a13
Užívateľov profilový obrázok
Od Freedom
#11552
papagiorgo napísal:kamarat dostal pokutu 50 e za to , ze isiel po meste bez tricka .... to je uz normalne v pici ake zakony ta jebnuta vláda nevymyslí . toto uz fakt stoji za to :a25 pomaly 50 stupnov venku a musis sa potit v tricku :a11
Ved to ja by som mal tolko exekucie ze strach :a13 to by som neurobil zenam ktore sa radi pozru na pekneho chlapa :a28 a to si pocul ze ked sa budes bozkavat so svojou polovickou na ulici mozes dostat az 60e,nevenoval by som im ani moj pohlad nie este pokutu :a3
#11900
vladis napísal:toto je v zakone ? :D aaaa :D ... ked chodim na korculiach a je teplo ta stale bez trika :D ... no to aby som si zacal setrit sakra :D
je to v zakone , zalezi na akeho chuja zeleneho natrafis ... v najhorsom pripade predas korcule a budes mat na pokutu :a11
Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]

It's generally recommended to avoid drinking alcoh[…]