Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#9113
Jurkádium napísal:
FitPotreby.sk napísal:
Jurkádium napísal:skúšal nekdo tento gainer? :a23 či :a23
myslis tento http://www.fitpotreby.sk/product/whey-g ... sC2AE-163/ ?
ano ano ten :a21 ...síce som ho videl v inom balení ale to je asi len zmenený image lebo popis je ten istý :a20
su v novych dozach v roku 2010 prebehol redizajn
ja som ho mal v coko prichuti a velmi mi chutil, co sa ucinkov tyka skvela energia do treningu, ale s inymi to neviem porovnat
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#9114
Jurkádium napísal:skúšal nekdo tento gainer? :a23 či :a23
jeden z mojich najoblubenejsich :a11 teda este ked som bol mlady a bohatý :a24 :a24
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#9116
Jurkádium napísal:aha diki za info...ešte by som sa cel spýtať či ti pomohol z nabratím váhy :a23
jednoznacne , inak by nebol taký oblubený :a24 mal som tam vtedy tusim aj nejaký kreatin , ale uz nevim jaký , ked som bol mlady , to uz bolo davno :a24
Užívateľov profilový obrázok
Od Jurkádium
#9118
aha aha...no tak díki......ja mám trz ešte ten cell-tech ktorý zatiaľ šlape pekne...tak dúfam, že toto by k tomu niak prispelo :a21
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#9119
Jurkádium napísal:aha diki za info...ešte by som sa cel spýtať či ti pomohol z nabratím váhy :a23
uprimne nie, skusil som len jednu dozu 2250g, asi by som ho musel brat dlhsie aby sa to nejak prejavilo na vahe, od urciteho okamihu nemozem ist na vahe hore nech robim cokolvek
Užívateľov profilový obrázok
Od Jurkádium
#9120
FitPotreby.sk napísal:Obrázok
presne takto som to videl :)

no tak dúfam, že mne to nečo pomože lebo kamoš to donesol tak to cem skúsiť....tiež 2250g...keď uvidím náky pokrok určite dokúpim ďalšie :a21
Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]

It's generally recommended to avoid drinking alcoh[…]