Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Založte si svoj blog a zapisujte si čokoľvek o sebe ... môžete ho využiť na zapisovanie tréningov, ale aj vkladanie svojich fotiek, videí, informácií o súťažiach, čohokoľvek čo chcete, aby o vás ostatní vedeli.
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#14441
Tak vcera som bol na nakupe a vsetko potrebne do diety uz je doma, teda az na suplementy tie pridu asi zajtra. Tak ma nanapadlo, ze uz je aj cas rozmyslat nad zmenou treningu. Pravdepodobne to bude split 3+1 uplne klasicky, teda:
1. prsia, triceps + brucho
2. chrbat, biceps + brucho
3. nohy, ramena + lytka

dal by som aj 2+1 aby toho nebolo moc lenze pojdem aerobku kazdy den a chodit do fitka len kvoli aerobke sa mi neoplati kedze fitko nemam zrovna najblisie. Takto dam vzdy po treningu 30-40 minut a jeden den v tyzdny bude volny uplne.
Partie budu pravdepodobne rozdelene tak ako som pisal len uvidim ako pojde prsia+triceps a chrbat+biceps no dal som to takto schvalne aby som mal v kazdy treningovy den vela energie pri prvej, teda velkej partii. Ak by som dal prsia+biceps na druhy den by ma pri chrbate obmedzoval unaveny biceps a triceps by som urcite tiez menej vladal po prsiach v predchadzajucom dni. Tak ako to je mi to bude asi najviac vyhovovat. Lytka pojdu v tretom dni na koniec treningu 2 cviky dohromady 7 serii. Brucho bude tiez pozostavat z dvoch cvikov a teda 7-8 serii tu budem cviciky menit a prehadzovat kazdy trening.
Sam som zvedavy ako to pojde tento rok kedze mam aj clenbuterol doma. Snad lahsie ako minuly rok :)

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Kotlik
#14442
whoo napísal:Tak vcera som bol na nakupe a vsetko potrebne do diety uz je doma, teda az na suplementy tie pridu asi zajtra. Tak ma nanapadlo, ze uz je aj cas rozmyslat nad zmenou treningu. Pravdepodobne to bude split 3+1 uplne klasicky, teda:
1. prsia, triceps + brucho
2. chrbat, biceps + brucho
3. nohy, ramena + lytka

dal by som aj 2+1 aby toho nebolo moc lenze pojdem aerobku kazdy den a chodit do fitka len kvoli aerobke sa mi neoplati kedze fitko nemam zrovna najblisie. Takto dam vzdy po treningu 30-40 minut a jeden den v tyzdny bude volny uplne.
Partie budu pravdepodobne rozdelene tak ako som pisal len uvidim ako pojde prsia+triceps a chrbat+biceps no dal som to takto schvalne aby som mal v kazdy treningovy den vela energie pri prvej, teda velkej partii. Ak by som dal prsia+biceps na druhy den by ma pri chrbate obmedzoval unaveny biceps a triceps by som urcite tiez menej vladal po prsiach v predchadzajucom dni. Tak ako to je mi to bude asi najviac vyhovovat. Lytka pojdu v tretom dni na koniec treningu 2 cviky dohromady 7 serii. Brucho bude tiez pozostavat z dvoch cvikov a teda 7-8 serii tu budem cviciky menit a prehadzovat kazdy trening.
Sam som zvedavy ako to pojde tento rok kedze mam aj clenbuterol doma. Snad lahsie ako minuly rok :)
Môžem sa spýtať, čo máš za suplementy počas tej diéty, len tak informačne, aby som vedel koľko by ma mohla vyjsť diéta ak naberiem aspoň na tých deväťdesiat kíl :D
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#14444
Kotlik napísal:
whoo napísal:Tak vcera som bol na nakupe a vsetko potrebne do diety uz je doma, teda az na suplementy tie pridu asi zajtra. Tak ma nanapadlo, ze uz je aj cas rozmyslat nad zmenou treningu. Pravdepodobne to bude split 3+1 uplne klasicky, teda:
1. prsia, triceps + brucho
2. chrbat, biceps + brucho
3. nohy, ramena + lytka

dal by som aj 2+1 aby toho nebolo moc lenze pojdem aerobku kazdy den a chodit do fitka len kvoli aerobke sa mi neoplati kedze fitko nemam zrovna najblisie. Takto dam vzdy po treningu 30-40 minut a jeden den v tyzdny bude volny uplne.
Partie budu pravdepodobne rozdelene tak ako som pisal len uvidim ako pojde prsia+triceps a chrbat+biceps no dal som to takto schvalne aby som mal v kazdy treningovy den vela energie pri prvej, teda velkej partii. Ak by som dal prsia+biceps na druhy den by ma pri chrbate obmedzoval unaveny biceps a triceps by som urcite tiez menej vladal po prsiach v predchadzajucom dni. Tak ako to je mi to bude asi najviac vyhovovat. Lytka pojdu v tretom dni na koniec treningu 2 cviky dohromady 7 serii. Brucho bude tiez pozostavat z dvoch cvikov a teda 7-8 serii tu budem cviciky menit a prehadzovat kazdy trening.
Sam som zvedavy ako to pojde tento rok kedze mam aj clenbuterol doma. Snad lahsie ako minuly rok :)
Môžem sa spýtať, čo máš za suplementy počas tej diéty, len tak informačne, aby som vedel koľko by ma mohla vyjsť diéta ak naberiem aspoň na tých deväťdesiat kíl :D
len aby bolo jasno suplementacia nieje v diete to najdolezitejsie, je to LEN doplnok stravy. Ale ked sa pytas konkretne mam spalovac tuku, BCAA, 80%-ny protein, glukozu a klbovu vyzivu.
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#14480
Tak, od zajtra sa ide na dietu a dnes som mal narocny den varenia! 3 hodiny pri sporaku a uz mam toho dost... tu je moj "vytvor" zdokumentovany a uz aj "namiskonany" pekne kazda porcia zvlast. Som myslel, ze ani tolko misiek doma nenajdem...
Obrázok

Moju aktualnu formu sem teraz nedam, ale nejake fotky urobim. Po diete pridam fotky pred/po. Momentalna vaha 92,5 cca.
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#14481
whoo napísal:Tak, od zajtra sa ide na dietu a dnes som mal narocny den varenia! 3 hodiny pri sporaku a uz mam toho dost... tu je moj "vytvor" zdokumentovany a uz aj "namiskonany" pekne kazda porcia zvlast. Som myslel, ze ani tolko misiek doma nenajdem...
Obrázok

Moju aktualnu formu sem teraz nedam, ale nejake fotky urobim. Po diete pridam fotky pred/po. Momentalna vaha 92,5 cca.
To mas na dni ci ako si to tu urobil? Nechapem to dako pripadne ti doporadim aby si neurobil dake chyby.
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#14483
je tam 6 misiek kuracich prs s ryzou ( v kazdej 50g ryze a 200g prs, za surova samozrejme) a 4 misky rybrieho file so zemiakmy (200g ryby a cca 50g zemiakov). tie kuracie mam na 3 dni teda dve denne. Ryby su na 4 dni teda jedna miska denne. toto je iba co som varil dnes. Samozrejme si nerobim ranajky na tri dni dopredu a podobne. Len tieto hlavne jedla lebo to sa mi nechce na kazdy den varit zvlast.
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#14490
whoo napísal:je tam 6 misiek kuracich prs s ryzou ( v kazdej 50g ryze a 200g prs, za surova samozrejme) a 4 misky rybrieho file so zemiakmy (200g ryby a cca 50g zemiakov). tie kuracie mam na 3 dni teda dve denne. Ryby su na 4 dni teda jedna miska denne. toto je iba co som varil dnes. Samozrejme si nerobim ranajky na tri dni dopredu a podobne. Len tieto hlavne jedla lebo to sa mi nechce na kazdy den varit zvlast.
Kuracinu a ryby si si mohol robit vzdy cerstve to je otazka 10 minut.
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#14508
vlastomenn napísal:
whoo napísal:je tam 6 misiek kuracich prs s ryzou ( v kazdej 50g ryze a 200g prs, za surova samozrejme) a 4 misky rybrieho file so zemiakmy (200g ryby a cca 50g zemiakov). tie kuracie mam na 3 dni teda dve denne. Ryby su na 4 dni teda jedna miska denne. toto je iba co som varil dnes. Samozrejme si nerobim ranajky na tri dni dopredu a podobne. Len tieto hlavne jedla lebo to sa mi nechce na kazdy den varit zvlast.
Kuracinu a ryby si si mohol robit vzdy cerstve to je otazka 10 minut.
ani nie, ja si nerobim uplne suche tie prsia ani ryby. Vzdy to robim s nejakou omackou, na sampinonoch so seleninou a tak. Ziadne tucne omacky ani zaprazkove len jednoduche, ale trva dlhsie priprava. No aby to nechutilo ako rolky z toaletaku tak ten cas obetujem. preto robim na 3-4 dni dopredu. A tiez nie kazdy den mam cas varit.
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#14698
whoo napísal:
vlastomenn napísal:
whoo napísal:je tam 6 misiek kuracich prs s ryzou ( v kazdej 50g ryze a 200g prs, za surova samozrejme) a 4 misky rybrieho file so zemiakmy (200g ryby a cca 50g zemiakov). tie kuracie mam na 3 dni teda dve denne. Ryby su na 4 dni teda jedna miska denne. toto je iba co som varil dnes. Samozrejme si nerobim ranajky na tri dni dopredu a podobne. Len tieto hlavne jedla lebo to sa mi nechce na kazdy den varit zvlast.
Kuracinu a ryby si si mohol robit vzdy cerstve to je otazka 10 minut.
ani nie, ja si nerobim uplne suche tie prsia ani ryby. Vzdy to robim s nejakou omackou, na sampinonoch so seleninou a tak. Ziadne tucne omacky ani zaprazkove len jednoduche, ale trva dlhsie priprava. No aby to nechutilo ako rolky z toaletaku tak ten cas obetujem. preto robim na 3-4 dni dopredu. A tiez nie kazdy den mam cas varit.
labužník jeden :a25
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#14736
papagiorgo napísal:labužník jeden :a25
heh ani nie, len proste nejdem na ziadnu sutaz a nepotrebujem byt vysekany na kost tak preco nejaku omacku nedat ked neobsahuje skoro ziadne kalorie ;)
Ale jeden problem asi bude, predvcerom som sa vazil a stale rovnako. Odvazim sa este dnes a uvidim, cakal som aspon nejake odvodnenie a pokles vahy po par dnoch, tak uvidim dnes. Ak nic, tak asi uberiem z ryze 25g z porcie. Este by som mohol vysadit potreningovy sacharidovo-proteinovy napoj, ale chcel som tym vyuzivat to "anabolicke okno" a dokonca som v nejakom odbornom clanku cital, ze sacharidak po treningu je velmi dobry aj pri diete pretoze sacharidy v potreningovom case nezastavuju spalovanie tukov nastartovane pri aerobke. No nemam s tym zatial moc skusenosti pri diete.
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#14737
whoo napísal:
papagiorgo napísal:labužník jeden :a25
heh ani nie, len proste nejdem na ziadnu sutaz a nepotrebujem byt vysekany na kost tak preco nejaku omacku nedat ked neobsahuje skoro ziadne kalorie ;)
Ale jeden problem asi bude, predvcerom som sa vazil a stale rovnako. Odvazim sa este dnes a uvidim, cakal som aspon nejake odvodnenie a pokles vahy po par dnoch, tak uvidim dnes. Ak nic, tak asi uberiem z ryze 25g z porcie. Este by som mohol vysadit potreningovy sacharidovo-proteinovy napoj, ale chcel som tym vyuzivat to "anabolicke okno" a dokonca som v nejakom odbornom clanku cital, ze sacharidak po treningu je velmi dobry aj pri diete pretoze sacharidy v potreningovom case nezastavuju spalovanie tukov nastartovane pri aerobke. No nemam s tym zatial moc skusenosti pri diete.
Pokial sa nepripravujes na sutaz nemusis venovat tomuto pozornost. Ak chces ist dole z vahou treba kus ubrat zo sacharidov ale zaroven strazit tuky pretoze ak ich je tam dostatocne mnozstvo tak ubratie sacharidov ti nijak nepomoze. A este jedna klamna vec (traba sa pozerat aj do zrkadla popripade najlepsie ked niekto iny ta obzrie pravidelne po par dnoch pretoze) vaha sa nemusi hybat ale telo sa moze menit!
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#14738
vlastomenn napísal:
whoo napísal:
papagiorgo napísal:labužník jeden :a25
heh ani nie, len proste nejdem na ziadnu sutaz a nepotrebujem byt vysekany na kost tak preco nejaku omacku nedat ked neobsahuje skoro ziadne kalorie ;)
Ale jeden problem asi bude, predvcerom som sa vazil a stale rovnako. Odvazim sa este dnes a uvidim, cakal som aspon nejake odvodnenie a pokles vahy po par dnoch, tak uvidim dnes. Ak nic, tak asi uberiem z ryze 25g z porcie. Este by som mohol vysadit potreningovy sacharidovo-proteinovy napoj, ale chcel som tym vyuzivat to "anabolicke okno" a dokonca som v nejakom odbornom clanku cital, ze sacharidak po treningu je velmi dobry aj pri diete pretoze sacharidy v potreningovom case nezastavuju spalovanie tukov nastartovane pri aerobke. No nemam s tym zatial moc skusenosti pri diete.
Pokial sa nepripravujes na sutaz nemusis venovat tomuto pozornost. Ak chces ist dole z vahou treba kus ubrat zo sacharidov ale zaroven strazit tuky pretoze ak ich je tam dostatocne mnozstvo tak ubratie sacharidov ti nijak nepomoze. A este jedna klamna vec (traba sa pozerat aj do zrkadla popripade najlepsie ked niekto iny ta obzrie pravidelne po par dnoch pretoze) vaha sa nemusi hybat ale telo sa moze menit!
tukov mam minimalne mnozstvo len z hlavnych jedal a trochy olivoveho oleja co pouzivam na upravu. Aj tvaroh ktory jem ma iba 2,5g na 100g. Len tie porcie ryze s kuracim sa mi nezdaju uz od zaciatku lebo je to riadna porcia. Az to nevladzem zjest teraz ked mam uz trocha stiahnuty zaludok... tych 100g ryze ma po uvareni 200 a viac tak skusim ubrat z toho.
ps: v zrkadle sa tiez nevidim byt lepsie na tom...
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#14739
Mozes bzt uz aj nabode ked to nizsie nepojde to znamena ze by si musel ist stilom predsutaznej diety ale to je zbytocne uz aj z hladiska sa trapit a zatazovat organizmus za ucelom nic nedosiahnut. To uz ma dalsie nasledky potom hlad malo energie na treningu a najhorsie z toho je nespavost popri tom este pracovat hotova samovrazda.
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#14749
vlastomenn napísal:Mozes bzt uz aj nabode ked to nizsie nepojde to znamena ze by si musel ist stilom predsutaznej diety ale to je zbytocne uz aj z hladiska sa trapit a zatazovat organizmus za ucelom nic nedosiahnut. To uz ma dalsie nasledky potom hlad malo energie na treningu a najhorsie z toho je nespavost popri tom este pracovat hotova samovrazda.
to dufam az tak zle na tom niesom. Tak teraz som sa vazil po treningu a 91,9 takze cca kilo je dole. Skusim este zmensit porcie tej ryze o 25g a uvidime. Este ktomu zajtra uz idem na 3tbl clenby denne tak snad sa to rozbehne rychlejsie.
Ked uz som pri clenbe tak mam dotaz teraz ked budem brat 3 ako to bude najlepsie davat? jednu rano a dve pred treningom alebo to rozdelit pocas dna trebarz rano, pred obedom a pred treningom?
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#14753
whoo napísal:
vlastomenn napísal:Mozes bzt uz aj nabode ked to nizsie nepojde to znamena ze by si musel ist stilom predsutaznej diety ale to je zbytocne uz aj z hladiska sa trapit a zatazovat organizmus za ucelom nic nedosiahnut. To uz ma dalsie nasledky potom hlad malo energie na treningu a najhorsie z toho je nespavost popri tom este pracovat hotova samovrazda.
to dufam az tak zle na tom niesom. Tak teraz som sa vazil po treningu a 91,9 takze cca kilo je dole. Skusim este zmensit porcie tej ryze o 25g a uvidime. Este ktomu zajtra uz idem na 3tbl clenby denne tak snad sa to rozbehne rychlejsie.
Ked uz som pri clenbe tak mam dotaz teraz ked budem brat 3 ako to bude najlepsie davat? jednu rano a dve pred treningom alebo to rozdelit pocas dna trebarz rano, pred obedom a pred treningom?
Pred aktivitou to slahni 30-40 min
Užívateľov profilový obrázok
Od hruskamara
#14789
whoo napísal:
vlastomenn napísal:Tteraz som sa zasmial ale niesom skodoradostny len to ako si to napisal :a13
Na tie Lytka by som pridal este 3s aj ineho cviku naj.v sede.A dobra rada rob min.15 opakvani aj 25.nemusis tam trieskat vahy proste ich rozbi tymi opakovaniami a v polohe hore vzdy chvilu podrz.Uvidis za cas rozdiel a hlavne pocitis ako dostavaju zabrat.
no ja robim 2 cviky vacsinou, obcas 3 ale po tom "grgnuti" som ledva drzal rovny chrbat :a11 uz aj kamos vo fitku mi spominal ze radsej viac opakovani mam dat. tak nabuduce dam na vase rady a uvidim ;)
já zjistil že na moje lýtka stačí bohatě 4, max 5 sérií po 15ti opakování, stření váhy a rostou jak z vody, a je to jediná svalová partie, která mi hrozně dlouho regeneruje, klidně někdy i 5 - 7 dní, když to přepísknu! :a28
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#14800
hruskamara napísal:
whoo napísal:
vlastomenn napísal:Tteraz som sa zasmial ale niesom skodoradostny len to ako si to napisal :a13
Na tie Lytka by som pridal este 3s aj ineho cviku naj.v sede.A dobra rada rob min.15 opakvani aj 25.nemusis tam trieskat vahy proste ich rozbi tymi opakovaniami a v polohe hore vzdy chvilu podrz.Uvidis za cas rozdiel a hlavne pocitis ako dostavaju zabrat.
no ja robim 2 cviky vacsinou, obcas 3 ale po tom "grgnuti" som ledva drzal rovny chrbat :a11 uz aj kamos vo fitku mi spominal ze radsej viac opakovani mam dat. tak nabuduce dam na vase rady a uvidim ;)
já zjistil že na moje lýtka stačí bohatě 4, max 5 sérií po 15ti opakování, stření váhy a rostou jak z vody, a je to jediná svalová partie, která mi hrozně dlouho regeneruje, klidně někdy i 5 - 7 dní, když to přepísknu! :a28
Ja robim 8-10 serii a to v 4dnovom cykle 2x kedze som nedostal dar pre rast a este ktomu mam tenku kostru a tym je to horsie.
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#14810
hruskamara napísal:
whoo napísal:
vlastomenn napísal:Tteraz som sa zasmial ale niesom skodoradostny len to ako si to napisal :a13
Na tie Lytka by som pridal este 3s aj ineho cviku naj.v sede.A dobra rada rob min.15 opakvani aj 25.nemusis tam trieskat vahy proste ich rozbi tymi opakovaniami a v polohe hore vzdy chvilu podrz.Uvidis za cas rozdiel a hlavne pocitis ako dostavaju zabrat.
no ja robim 2 cviky vacsinou, obcas 3 ale po tom "grgnuti" som ledva drzal rovny chrbat :a11 uz aj kamos vo fitku mi spominal ze radsej viac opakovani mam dat. tak nabuduce dam na vase rady a uvidim ;)
já zjistil že na moje lýtka stačí bohatě 4, max 5 sérií po 15ti opakování, stření váhy a rostou jak z vody, a je to jediná svalová partie, která mi hrozně dlouho regeneruje, klidně někdy i 5 - 7 dní, když to přepísknu! :a28
to bud rad, ja davam 5-6 tazkych serii 8-10 opakovani a potom este 3-4 lahke po 20, ale zatial to funguje. 5-7 dni je tiez moja "norma" pri lytkach a obcas aj pri stehnach...
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#14814
hruskamara napísal:jestli nejsi přetrénovanej
užíváš BCAA na regeneraci?
hej mam, davam 15g pred a 20g po treningu. ked sa citim moc zniceny tak dam este pred spanim 10g.
uz som si zvykol a beriem to tak, ze tazky trening = dlha regeneracia ;)
Užívateľov profilový obrázok
Od hruskamara
#14815
co se týká nohou, aby se zlepšila regenerace, po tvrdym tréninku dávám ještě 20 minut kolo ve střednim tempu a na nízký převod (kdysi dávno jsem to někde četl že to pomáhá), a povim ti, něco na tom opravdu bude :a22
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#14817
hruskamara napísal:co se týká nohou, aby se zlepšila regenerace, po tvrdym tréninku dávám ještě 20 minut kolo ve střednim tempu a na nízký převod (kdysi dávno jsem to někde četl že to pomáhá), a povim ti, něco na tom opravdu bude :a22
presne jak pises. Vsimol som si to az teraz ked davam kardio po treningu. Po nohach idem na bicykel a a svalovica maximalne dva dni co inak som mal aj 5-6 dni. Je to zaujimave urcite to budem zaradovat aj v ostatnych fazach roka :a22
Užívateľov profilový obrázok
Od hruskamara
#14818
já tomu nikdy nevěřil, ale co dávám pravidelně kardio (hubnu), tak jsem zjistil že to tak opravdu je, a každej trénink povinně dávám 20 minut kolo a je to opravdu lepší :a4
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#14820
hruskamara napísal:já tomu nikdy nevěřil, ale co dávám pravidelně kardio (hubnu), tak jsem zjistil že to tak opravdu je, a každej trénink povinně dávám 20 minut kolo a je to opravdu lepší :a4
ja som o tom ani niekde nepocul a len teraz som si to vsimol na vlastnej kozi, ale ked teraz pises, ze to hovoria aj nejake odborne studie tak je to pravda.
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#14822
Mne sa pri podavani BCAA lepsie trenovalo viac energie vacsia vitalita pri treningu. Nebol som nikdy zastanca BCAA ale zas sa knim vratim ked budem off (mimo cyklu).
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 18
Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

If you're in search of effective medication for er[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]