Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Založte si svoj blog a zapisujte si čokoľvek o sebe ... môžete ho využiť na zapisovanie tréningov, ale aj vkladanie svojich fotiek, videí, informácií o súťažiach, čohokoľvek čo chcete, aby o vás ostatní vedeli.
Užívateľov profilový obrázok
Od Kotlik
#15763
Pekne!!! Dúfam, že mne sa v diéte bude dariť minimálne rovnako :a15 Cítiš tam nejakú stratu svalovej hmoty alebo sily?

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#15764
Kotlik napísal:Pekne!!! Dúfam, že mne sa v diéte bude dariť minimálne rovnako :a15 Cítiš tam nejakú stratu svalovej hmoty alebo sily?
svaly sa mi podarilo dobre udrzat, nezaznamenal som ziaden ubytok. Sila naopak isla dole na zaciatku diety, ale postupne sa vracala (samozrejme nie na taku uroven ako v objemovke) takze som spokojny.
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#15767
este jedna porovnavacka ako som slubil. vlavo 10.1.2012 cca 94kg, vpravo 29.3.2012 cca 86g]
Naposledy upravil/-a whoo v 15 Máj 2015, 21:12, upravené celkom 1 krát.
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#15773
whoo napísal:este jedna porovnavacka ako som slubil. vlavo 10.1.2012 cca 94kg, vpravo 29.3.2012 cca 86kg:
Perfektne :a12 Tie postoje by bolo dobre sa naucit aj to drzanie ruk nie je dobre tak isto rozpetie chrbata.ale na dobru fotku treba aj fotografa co to ovlada a postelovat ta do spravneho postoja.
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#15774
vlastomenn napísal:
whoo napísal:este jedna porovnavacka ako som slubil. vlavo 10.1.2012 cca 94kg, vpravo 29.3.2012 cca 86kg:
Perfektne :a12 Tie postoje by bolo dobre sa naucit aj to drzanie ruk nie je dobre tak isto rozpetie chrbata.ale na dobru fotku treba aj fotografa co to ovlada a postelovat ta do spravneho postoja.
tak fotografa by bolo dobre mat, ale ako vravim na sutaz nejdem a na porovnanie rozdielov "pred a po" to staci. Nejaky profi fotky mozno ked bude co ukazovat. zatial to nieje ziadna slava aj ked sa stale zlepsujem.
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#15776
whoo napísal:
vlastomenn napísal:
whoo napísal:este jedna porovnavacka ako som slubil. vlavo 10.1.2012 cca 94kg, vpravo 29.3.2012 cca 86kg:
Perfektne :a12 Tie postoje by bolo dobre sa naucit aj to drzanie ruk nie je dobre tak isto rozpetie chrbata.ale na dobru fotku treba aj fotografa co to ovlada a postelovat ta do spravneho postoja.
tak fotografa by bolo dobre mat, ale ako vravim na sutaz nejdem a na porovnanie rozdielov "pred a po" to staci. Nejaky profi fotky mozno ked bude co ukazovat. zatial to nieje ziadna slava aj ked sa stale zlepsujem.
Zlepsujes sa stale to je len dobre.
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#16048
Tak dnes konecne trening po dvojtyzdnovej pauze. Planoval som si takuto pauzu po diete aj na 3-4 tyzdne, ale uz mi to nedalo. Chybali mi tie treningy, ale aspon 2 tyzdne som vydrzal aj kvoli kompletnej regeneracii. Dnes sa citim skvele po treningu aj ked mierne unaveny, ale to bude tym ze sa mi rano cvicit moc nechce. Ale mam poobednu takze mi nic ine nezostavalo.
Trening som si dal full body na rozbeh, mozno by sa dalo povedat aj light korte kedze som isiel len zakladne cviky na velke partie. nejak takto:
Nohy:
drepy: 1x15x60
1x10x90
2x8x110
mrtvy tah: 1x15x60
1x10x90
2x8x110
bench: 1x12x60
1x10x80
1x8x95
1x5x105
1x5x100
+ doplnkovy cvik na ramena upazovanie v stoji: 1x10x12
2x8x16
1x10x16

+ 20 minut bicykel
vaha je momentalne na 84,5kg takze za tie dva tyzdne pauzy isli este 2 kila dole no niesom si az tak isty ci to bol tuk... pomaly nabehnem na nejaky trening, ale este nemam ziaden zostaveny. Planujem do jesene tak 3-4 krat za tyzden, netreba to prehanat. plan bude asi utorok, stvrtok, sobota + nedela ked bude dost energie alebo nebudem mat co robit.
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#16713
Cafte chlapi, po case maly up-date. Od konca diety uz ubehol nejaky ten cas, tusim uz to bude 6-7 tyzdnov a vahu si stale drzim rovnaku (co bol aj moj ciel a som rad). Pravda, v poslednom case som docela flakal aj treningy. Teda ked uz som isiel na trening tak som si odmakal dobre, ale nechodim tak casto teraz. O strave ani nehovorim :a15 Ale kontrolujem si porcie a vzdy po treningu kardio tak formu drzim v pohode. Akurat brucho sa mi troska zalialo, ale skoro to nevidno a je to asi len voda. Jest sa snazim co najcastejsie hovadzie, vajcia, ryza, atd. Ale dam si aj cokolvek ine v rozumnom mnozstve :)
Treningy teraz sa snazim kazdy druhy den, ale niekedy sa neda kedze jak je pekne tak je doma plno roboty. Pozvolna staci trenovat cez leto aby som nevysiel z formy a od septembra planujem zacat objemovku naplno. Od novembra korte pocas ktoreho by som chcel dat nejaku kuru ked sa podari, no to je este daleko. Hlavne prezit nejako leto.
Tento vikend konecne ziadna betonovacka doma ani nic podobne, tak trening dam dnes a asi aj zajtra. tak zatim pani :a20
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#16734
No som zvedavy ci ma prekvapis dalsimi vysledkami.
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#16739
vlastomenn napísal:No som zvedavy ci ma prekvapis dalsimi vysledkami.
to dufam. A hlavne aby som prekvapil aj sam seba. Snad ano kedze stale mam nove informacie a hlavne viac vlastnych skusenosti na ktorych mozem stavat :)
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#16741
whoo napísal:
vlastomenn napísal:No som zvedavy ci ma prekvapis dalsimi vysledkami.
to dufam. A hlavne aby som prekvapil aj sam seba. Snad ano kedze stale mam nove informacie a hlavne viac vlastnych skusenosti na ktorych mozem stavat :)
To co si napisal su velmi dolezite veci a paci sa mi tvoj pristup. Vies co robis v tomto smere a nerobis blbosti piate cez deviate.
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#16985
Tak dnes konecne volny den po troch dnoch treningu a mozem povedat, ze sa konecne dostavam spat do tempa. Trocha som to flakal posledne 3 tyzdne :)
Jedna zmena ohladom doplnkov nastala. Zacal som daval 10g glukozy pred treningom pretoze uz som nevladal niektore cviky. teraz parada, hned isla aj sila hore. A co je najlepsie uz sa mi netoci v hlave po kazdej serii mrtveho tahu alebo drepu. Som nevedel cim to je a teraz uz viem, ze to bolo pravdepodobne nizkou hladinou glykogenu v krvy.
10g nieje vela, ale nechcem este priberat a taketo mnostvo mi akurat staci aby som zvladol prve zakladne cviky poriadne odmakat a po treningu pri aerobke uz opat "slapem" na spalovani tukov.
V jedle som tiez spravil malu zmenu, teda iba vo velkosti porcii, a to v potreningovom jedle si doprajem poriadnu porciu (cca hodina po treningu). Inak stale vela zeleniny a masa. S tou zeleninou sa az divim ako mi chuti. Tolko co som jej zjedol za poslednych 4-5 mesiacov som nezjedol asi ani za cely zivot :)
Užívateľov profilový obrázok
Od Kotlik
#17057
Ja mam tiez podobny problem, tiez sami zvykne tocit hlava. podobne aj ked sa pocas treningu zhlboka nadychnem. skusim dnes dat tu glukozu, uvidim co to spravi
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#17062
Kotlik napísal:Ja mam tiez podobny problem, tiez sami zvykne tocit hlava. podobne aj ked sa pocas treningu zhlboka nadychnem. skusim dnes dat tu glukozu, uvidim co to spravi
Tocenie moze sposobovat aj zmena krvneho tlaku kedze je to zataz. Dalsia vec je aj nespravne dychanie.
Užívateľov profilový obrázok
Od Kotlik
#17063
Dychanie mam myslim spravne,konzultoval som ho dost casto s vela ludmi
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#17069
Ja si na spravne dychanie davam velky pozor. Pri kazdom opakovani sa snazim kontrolovat takze to myslim, ze je ok. Posledne tri treningy odkedy si davam glukozu sa mi to nestalo tak preto to pripisujem glykogenu, ale je tiez moznost, ze sa mylim a pricina je niekde inde. Uvidim este po par treningoch ci sa to vrati alebo nie.
A ako vravis Vlasto, moze to byt aj zmenou tlaku krvy pretoze sa mi to stava len pri tazkych cvikoch ako drep a mrtvola kedy sa mi hlava (teda aj mozog) natlakuje krvou. Uvidim neskor.
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#17081
whoo napísal:Ja si na spravne dychanie davam velky pozor. Pri kazdom opakovani sa snazim kontrolovat takze to myslim, ze je ok. Posledne tri treningy odkedy si davam glukozu sa mi to nestalo tak preto to pripisujem glykogenu, ale je tiez moznost, ze sa mylim a pricina je niekde inde. Uvidim este po par treningoch ci sa to vrati alebo nie.
A ako vravis Vlasto, moze to byt aj zmenou tlaku krvy pretoze sa mi to stava len pri tazkych cvikoch ako drep a mrtvola kedy sa mi hlava (teda aj mozog) natlakuje krvou. Uvidim neskor.
to by skor mohla byt kyslikova nedostatocnost, kyslikovy deficit, nieje v krvi tolko kysliku kolko potrebujes,
alebo ide o nahly pokles krvneho tlaku, preto by sa hlava mala tocit az tesne po docviceni tazkych tlakovych cvikov
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#17710
Update:
Dnes som zacal novy trening po dvoch "oddychovych" mesiacoch klasickeho splitu 2+1. Mozno ho niektory poznate z Freimenovych stranok kde ho naziva "tazko-lahky split". Ked som to cital sa mi celkom zapacil pretoze precvicim cele telo 2-krat za tyzden a este mam k tomu 3 dni volna co pride vhod pri takom treningovom objeme. Plan je trenovat takto cca 6 tyzdnov, teda do konca augusta. Zaciatkom septembra dam opat pauzu 3-4 dni (ako vzdy ked skoncim urcity trening a zacinam novy) a potom sa pustim uz naplno do objemovky.
neskor uvidim ake treningy zaradim do objemu, ale urcite aspon raz dam korte (mozno aj dvakrat ked sa na jar podari).
ps: Este keby sa mi nebodaj podarilo vyhrat aktuálnu súťaž bola by to objemovka naparadu :)
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#17839
nejake aktualky pridavam (este kym sa "nezasvinim" objemovkou :a15 )

Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#17875
diky:) posledne mesiace viac menej drzim vahu rovnako (82-84kg) a nejake zlepsenie tam ani moc nieje. iba ak nohy som trocha "skvalitnil". Rad by som ale zlepsil (zvacsil) hrudnik a chrbat. Hrudnik mam od prirody maly (obvod hrudneho kosa) tak sa musim snazit :)
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#17974
Clovece, velmi dobre, vidim, ze si spravil kus roboty, ides na to velmi dobre. :a22
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#17976
Diky chlapi, pochvala vzdy potesi :) A je dobre vediet, ze idem na to spravne (obcas sa neviem sam ohodnotit a som dost sebakriticky, vtedy je to dost moralny pokles aj v posilke...)
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#18485
onedlho budem ukoncovat aktualny trening tak maly update. Objemovka uz je v plnom prude, cca 10-12 dni. momentalna vaha 85-86 takze 2-3kg uz isli hore. Pekne som svaly teraz "nacukroval" a ponatahovali vody trocha tak uz aj "na jar stratena sila" sa vracia :)
co sa tyka jedla pridal som hlavne na sacharidoch a trocha zvolnil aj tuky, ale nie nejak vyrazne. Bielkoviny v podstate drzim rovnako aj ked teraz idem aj s proteinom 2-3 krat denne (posledne 2 mesiace som isiel celkom v pohode len na strave, bez doplnkov, a udrzal som sa. Takze nelutujem ten maly ladvinovy "detox".
pridal som hlavne porcie priloh k jedlu takze asi 3-4 krat denne hlavne jedlo tj. nejake maso 150-200g + cca 300g ryze, zemiakov. ranajky vajcia s pecivom alebo 100-150g vlociek. Pocas treningu popijam maltu cca 60-70g a po treningu protein s maltou (40g+40g). Tesne pred spanim protein.
zatial vsetko. Este mozno pridam aktualku ked sa podari :)
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]

It's generally recommended to avoid drinking alcoh[…]