Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Založte si svoj blog a zapisujte si čokoľvek o sebe ... môžete ho využiť na zapisovanie tréningov, ale aj vkladanie svojich fotiek, videí, informácií o súťažiach, čohokoľvek čo chcete, aby o vás ostatní vedeli.
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#18492
este jedna ukazka z treningu. Dnesny bol jeden z tych kratkych ktore mam docela rad lebo su hlavne silovo zamerane, ale som po nich vycerpany docela dost :)
takze:

mrtvy tah - 1x12x60kg
1x10x100kg
1x6x120kg
1x4x140kg
1x2x160kg
1x1x170kg
pritahy VC k brade - 1x12x27kg
1x10x32kg
1x8x42kg
3x6x47kg
bicepsovy zdvih VC - 1x12x27kg
1x10x32kg
1x8x37kg
1x6x48kg
+brucho

(pred kazdym cvikom zahrievacia seria!)
Taka pohodicka, ale da zbrat :)

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#18569
tak este posledne fotky z pred dvoch dni (86kg). Dlasie budu asi az v plnom objeme, teda niekedy v decembri mozno.

pozing sa asi nikdy nenaucim poriadne!!
Naposledy upravil/-a whoo v 15 Máj 2015, 21:09, upravené celkom 1 krát.
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#18573
Je to dobre. Skoda ze nohy nemas oholene. Na nohy sa aj viac zameraj. Mas dlhe svaly co je nevyhoda kym na ne poriadne nenaberes opticky vyzeraju mensie ako ty ktory maju stehenne svaly kratke.
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#18574
vlastomenn napísal:Je to dobre. Skoda ze nohy nemas oholene. Na nohy sa aj viac zameraj. Mas dlhe svaly co je nevyhoda kym na ne poriadne nenaberes opticky vyzeraju mensie ako ty ktory maju stehenne svaly kratke.
Jaj keby sa mne chcel otie nohy oholit :a15 s tym by bolo roboty jak na kostole... ale uz sa na to chystam dlho.
Tak hej je tam zly pakovy pomer tak sa tazsie nabera. Ale sila tam je docela dobra uz, tak uvidime ako tento rok dopadne objemovka. Snad sa tam nalepi este viac ako minuly rok.
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#18575
Ke davas pozu brucho tak jednu nohu predsun dopredu a nypni ju ukazes zaroven aj stehno v plnom napnuti poloz ju na spicku. Je to zakladna poza pri porovnavani. Hadam vies ako myslim.
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#18584
viem presne co myslis. Tie pozy mi zatial nejdu tak dobre a je to aj vidiet. Nastastie nejdem sutazit, to by bol problem uz:)
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#18789
update:
tak co sa zmenilo za posledne tyzdne? skoro nic :a15 Ale volaco predsa. Momentalne si skusam atagonisticky trening ktory pojdem pocas oktobra a novembra. Skusam ho uz dva tydne teda je to take testovanie co a ako mi vyhovuje. Napriklad som skusal ako sa mi bude cvicit stiedanie serii, priklad: jedna seria bench, jedna seria pritahy VC v predklone, bench, pritahy, atd. No viac mi vyhovuje prevedenie jeden cvik prsia, drhy cvik chrbat, prsia, chrbat, atd.
priklad dnesni trening noh:
rozcvicka predkopavacky: 2x12x35
drepy: 1x10x60 (celny drep)
1x10x100
1x8x120
1x6x140
3x4x140
zakopavacky: 1x12x25
1x10x35
4x8x45
vypady: 1x8x60 (na kazdu nohu 8)
3x6x70
legpres jednou nohou: 2x12x100
zakopavacky v stoji: 3x10x15 (na kazdu nohu)
predkopavacky: 2x10x35
vypony v sede: 1x30x40
1x15x80
4x10x90

Som cakal, ze mi tento trening nebude vyhovovat vobec, teda hlavne spojenie prsia-chrbat, ale je to pravy opak cvici sa mi to dost dobre (akurat tento trening noh ma zabija, este teraz hodinu po treningu mam nohy v jednom ohni).
Strava v podstate stale rovnaka ako doteraz, akurat som pridal suplementaciu sachrov a klbovku na 2-3 mesiace. Bielkoviny teraz drzim okolo 1,5g/kg +- (podla toho ci mam treningovy den alebo nie), a sacharidy okolo 6,6g/kg v netreningovy den a cca 8,3g/kg v treningovy den.
momentalna vaha sa pohybuje na 87-89kg ako kedy. Do tuku to zatial moc neslo (aj ked volaco urcite ano) no zavodneny som viac ako normalne. Sixpack zatial vidim tak to snad nebude moc zle (minuly rok som ho uz nevidel v zime :a15 ).
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]

It's generally recommended to avoid drinking alcoh[…]