Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Založte si svoju tému a v krátkosti sa nám predstavte. Ako dlho cvičíte, aké sú vaše miery, maximálky a pod...
Užívateľov profilový obrázok
Od Wushu
#21750
Ahojte,

ani neviem ci som tu spravne :D Rozhodla som sa nieco urobit so svojim telom, schudnut a spevnit ho, lebo to zacina byt katastrofalne :a12 Kedysi som mala svojho trenera, ale flakala som to a stravu som tiez velmi nedodrziavala, no teraz ma zenie tuzba si konecne dokazat, ze mam na to vypracovat sa.

Mam 173 cm a 68 kg (chcem to dat na 57 kg), zacala som uz s jedalnickom a nejaky beh, bedminton, cvicenie doma, nech sa rozhybem, postupne by som chcela prejst na posilku, len mam trosku strach, ze tie cviky nebudem sama dobre vykonavat.
Ak by sa nasiel sparingpartner(ka) v Blave, ktory by mal zaujem so mnou chodit do posilky a sportovat, budem rada : )) resp. niekto kto poradi naco sa na zaciatku sustredit aby som si to nepokaslala nejakymi nespravnymi navykmi.

Zatial ako doplnok stravy mam len protein Hypro 85, treba aj nejake vitaminy a klbove doplnky?

Wushu

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Tazzman
#21751
Vitaj!

Si tu spravne :) Cit sa tu ako doma a nemaj obavy opytat sa na cokolvek...Porozhliadaj sa na fore, mas tu mnoho zaujimaveho citania a neocenitelne rady :)
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#21758
Pokial budes aktivne sportovat urcite je dobre mat vitaminy a mineraly a tiez aj klbovku. To je taky zaklad ako prevencia.
Užívateľov profilový obrázok
Od Wushu
#21764
Ok, vdaka, idem si to studovat a zostavit plan a tesim sa na makačku :D

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]

It's generally recommended to avoid drinking alcoh[…]

Hydroxychloroquine is a medication that is commonl[…]

For optimal absorption and effectiveness, it's gen[…]