Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od MuSaSi
#21152
čaute poznáte toto bojové umenie že Yee-Tao? ak nie môžte si pozreť toto bojové umenie na tejto stránke a vyjadriť sa k nej čo hovoríte na to :) http://www.yeetao.eu

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Tazzman
#21167
je to fajn ako aj ine bojove sporty co som videl na tych videach na webe...a tiez to musi byt makacka...
ale aky je rozdiel medzi yee-tao a nejakym kickboxom? nedocital som sa
Užívateľov profilový obrázok
Od deliqvent
#21171
Noo, pozrel som videá, prečítal všetko, čo som našiel, ale podľa mňa to nie je nič nové, je to zmes klasických bojových umení sústredená do jedného. Je to klasický Kick Box, s pár prvkami Muay Thai (lakte, kolená) a pár vysokými kopmi z východných bojových športov ako Taekwondoo, alebo Karate. V dnešnej dobe si neviem predstaviť bojové umenie postavené pre podmienky reálneho života a street fightu bez Grapplingu (zápasenia na zemi), nakoľko totálna vačšina pouličných bitiek, s ktorými ste sa mohli stretnúť, alebo mohli vidieť končí na zemi rôznymi ťahanicami, škrtením a pod.
Užívateľov profilový obrázok
Od MuSaSi
#21173
na tréningoch zvykneme sem tam robiť podobné jako mma takže je to z každého bojového umenia je tam niečo :)
Užívateľov profilový obrázok
Od deliqvent
#21182
Noo, ved tym som nechcel zhadzovať tvoj šport, súdil som to podla toho, čo som videl a čital, a tam som sa to nedočital :)

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]

It's generally recommended to avoid drinking alcoh[…]

Hydroxychloroquine is a medication that is commonl[…]

For optimal absorption and effectiveness, it's gen[…]