Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Nenašli ste žiadny priestor, do ktorého zapadá vaša otázka?
Záchrana, tu môžete debatovať o čomkoľvek, čo vám leží na srdci. Skrátka o živote.
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#12028
Príde frajer do posilňovne za trénerom a hovorí: "Za tri dni mám rande a
musím na ňu zapôsobiť!. Ktorý prístroj mám použiť??!"
Tréner: "Skús bankomat pri vchode... :-)

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#12649
Stretnú sa 2 susedia, Miro a Paľo.Miro hovorí:

"Počuj,nemal si náhodou aj ženu?"
"Ale áno mal.Ale som ju zabil lebo ma už nebavila.Mám ju zakopanú vzáhrade.hceš sa ísť pozrieť?"pýta sa Paľo Mira a Miro odpovie, že áno.
Keď prídu na Paľovú záhradu,Miro ostane zarazený.
... "Prečo si jej nezakopal aj zadok?"čuduje sa Miro
A Paľo odpovedá:
"No,vieš, dobre sa tam parkuje bicykel."
Užívateľov profilový obrázok
Od Gordonisk
#13099
na sedadle sedi asi 23r. chalan, na zastavke nastupi vymachlena starsia panicka ...
chalan sa postavi a ponukne jej miesto ...
pani sa na neho osopi - ''myslis si, ze si sadnem na to upotene miesto?''
... chalan jej odpoveda - ''tak si sadni ladovemu medvedovi na kkt''
ludia v autobude sa zacnu smiat a pani sa pyta sofera - ''poculi ste co mi ten mlady povedal?''
sofer s kludom anglicana jej odpoveda - '' a co ja teraz mam ako kvoli ladovemu medvedovi otocit autobus na severny pol?''

Ahoj, volám sa Peťa, mám 55 rokov, narodila som sa 5.5.1955, bývam na 5. poschodí v byte číslo 5 a povedala som si, že v tom bude nejaká symbolika. A tak som nastúpila na mestskú s číslom 5, išla som na 5. dostihy v tomto roku a stavila som na koňa s číslom 5.
- A čo, vyhrali ste?
- Nie, skončil piaty k....!!!

Učitel sa pýta Móricka:
-Keby si mal sedem cukríkov a ja by som ťa
o dva poprosil, kolko by ti zostalo?
-Sedem.
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#13104
Gordonisk napísal:na sedadle sedi asi 23r. chalan, na zastavke nastupi vymachlena starsia panicka ...
chalan sa postavi a ponukne jej miesto ...
pani sa na neho osopi - ''myslis si, ze si sadnem na to upotene miesto?''
... chalan jej odpoveda - ''tak si sadni ladovemu medvedovi na kkt''
ludia v autobude sa zacnu smiat a pani sa pyta sofera - ''poculi ste co mi ten mlady povedal?''
sofer s kludom anglicana jej odpoveda - '' a co ja teraz mam ako kvoli ladovemu medvedovi otocit autobus na severny pol?''

Ahoj, volám sa Peťa, mám 55 rokov, narodila som sa 5.5.1955, bývam na 5. poschodí v byte číslo 5 a povedala som si, že v tom bude nejaká symbolika. A tak som nastúpila na mestskú s číslom 5, išla som na 5. dostihy v tomto roku a stavila som na koňa s číslom 5.
- A čo, vyhrali ste?
- Nie, skončil piaty k....!!!

Učitel sa pýta Móricka:
-Keby si mal sedem cukríkov a ja by som ťa
o dva poprosil, kolko by ti zostalo?
-Sedem.
:a11 :a11 :a11 :a24
Užívateľov profilový obrázok
Od peter222
#13112
papagiorgo napísal:Rodina Jebalovych ide na rodinnú dovolenku. A dôjdu teda na recepciu že sa zapíšu. A foter hneď vybalí na recepčného :-
Ja som j.... so svojou ženou, dcérou a synom. A toto je môj syn tiež
j.... so svojimi deťmi a manželkou. A recepčný sa tak díva akože dosť
znechutene a hovorí :- Pozrite mne je jedno kto tu s kým j...., ja váš zapíšem ... ako jednu veľkú skurvenu rodinu.... :a11
toto akoze to je uz ina haluzzzzzzz, parada
Užívateľov profilový obrázok
Od peter222
#13115
Stretnú sa dve kravy a jedna hovorí:
- Múúúú...
A druhá na to:
- Presne to isté som chcela práve povedať!






Je Američan Rus a Slovák..Američan hovorý:mi máme toľko áut že by pokrili všetky cesty..Rus hovorý mi máme toľko lietadiel že by pokrili celé nebo..A Slovák hovorý mi máme toľko Rómou čo by vam to všetko pokradli....
Užívateľov profilový obrázok
Od adriana231
#25376
Žil jednou jeden král a ten měl pěknou dceru. Jednoho dne se jim na zámku ucpala kanalizace, tak zavolali instalatéra. Když přišel, princezna mu nenápadně pošeptala: "Otec ti bude za práci nabízet ledacos. Zlato, stříbro, peníze, slivovici, ale ty nic neber, jen ho požádej o starou rezavou podkovu." Instalatér pár hodin čistil kanály a když byl s prací hotov, nabízel mu otec zlato, šperky, peníze i slivovici, ale instalatér trval na tom, že chce jen rezavou podkovu. Král mu ji, se zjevnou nechutí, dal. Když instalatér odešel, povídá otec král dceři: "To jsme s ním ale pěkně vy*ebali, co?"
Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]

PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]