Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od hanibalking
#9285
Cavte borci...
Moja vaha=vyska ma donutila siahnut po cinkach :P
A tak sa obraciam na vas s prosbou o zhodnotenie trenningoveho planu ktory je nasledovny
http://zaciatocnici.sk/treningove-plany ... atocnikov/
Trocha som googlil a nasiel som toto... co myslite je to vhodne ? Kedze zatial neplanujem navsevovat zariadenu posilnovnu ,mam k dispozicii len jednorucky a svoju vahu :P Prave preto musim nahradit tie cviky ktore su v tomto plane za nejake na ktore mam naradie :D Tak skuste mi poradit co stym :D nejake nahradne riesenie :)
Dalsia vec ,kedze mi ide hlavne o nabratie vahy objednal som si aj



a

,neskor som zistil ze ten kreatin by asi ako pre zaciatocnika nebol vhodny vsak ? Radsej ho odlozim na neskor ? Popripade aky doplnok by bolo vhodne si este dokupit ?
Noooo a este otazka na jedlo ....Co by som mal najcastejsie zrat ? nejake konkretne jedno ? Alebo len vseobecne ryzu,zemiaky ,tvaroch ,vajcia,kuracina ..... Pretoze doteraz som to s jedlom flakal :D stacilo mi zjest ranajky a veceru :D alebo polovicna porcia obed a jedna vecera :D Nikdy som nepocitoval hlad,a ak bol hlad tak bola lenivost :D Cize mojej vahe mozem vdacit hlavne sebe :D Ziadny zrychleny metabolizmus :D:D
Takze dakujem kazdemu kto sa vyjadri :P Hlavne ten trenning mi odsuhlaste aby som mohol zacat cim skor.... Aj ked uz asi tak 2 tyzdne cvicim ale to sa mozno ani cvicenim neda nazvat :D:D

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#9286
no to mas dost tazke ked mas iba jednorucky... na prsia s tym vela neurobis mozno tak pullover a tlaky s JC, ale to sa neda stale opakovat dokola. VC by sa ti hodila aj s polohovatelnou lavicou (aspon). na biceps ti stacia aj tie JC, triceps by si mohol dat na bradlach (teda vlastnou vahou) plus nejaky tricepsovy zdvih v predklone s JC. na chrbat mozes jedine tak hrazku davat ak mas + pritahy JC v predklone. ramena sa daju tiez odcvicit s JC, ale tu zalezi aj kolko mas zavazia pretoze tu ti nebudu staci 10-15 kilove jednorucky.
a nohy... tu ti toho asi vela neporadim. nie je co...
co sa jedla tyka, to najhlavnejsie si uz napisal + tie suplementy co si dal, asi je tam aj gainer kedze chces pribrat (nepozeral som tie linky). kreatin mozes dat v pohode s tym gainerom. ja som ho tiez zral hned ako som zacal cvicit a to aj dvojite davky 6x denne a vidis, stale som tu. a ak nestihas castejsie jest tak si daj protein (aj ked ten by sa ti ani minut nikdy nemal)
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#9503
dbaj hlavne na tu stravu, doplnky by som uplne vynechal, musis byt trpezlivy
najprv sa sleduj, ako sa sprava organizmus, pravidelne sa stravuj, ked nebudes vidiet ani po 3mesiacoch vysledky, musis nieco zmenit
pridaj si maximalne nejaky kvalitny gainer - obsahuje hlavne kopmlexne sacharidy a tiez si nacasuj jeho uzivanie, pretoze podla mna je vhodnejsi hned rano a pred treningom - po treningu skor protein a ostatne doplnky
dolezity je aj kvalitny spanok
trening na zaciatku skrat na takych 45min ale to zalezi aj od toho ako sa po treningu budes citit, budes uplne zniceny alebo budes spravne nakopnuty a budes mat dobru naladu, ked budes v pohode budes aj rast
takze zlahka, sustred sa na zakladne cviky
Užívateľov profilový obrázok
Od Paťo22
#18282
dakujem moc za radu :a40 čiže podla teba, ešte cvičiť s činkami nemusím ?
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#18287
Paťo22 napísal:dakujem moc za radu :a40 čiže podla teba, ešte cvičiť s činkami nemusím ?
No myslim ze je to este skoro postacuje ked budes cvicit zo svojou vahou. Ak sa rozhodnes trenovat z cinkami tak ziadne drepy a mrtve tahy! A hlavne z mierou dalsia vec aj pod dohladom aspon cvicenca ktory ovlada cviky a ma dobre skusenosti.
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#18293
Paťo22 napísal:dakujem moc za radu :a40 čiže podla teba, ešte cvičiť s činkami nemusím ?
vobec s cinkami cvicit nemusis, pokial to naozaj nechces
a nedaj sa ovplyvnit tymi obrazkami fitness postav, pretoze vacsinou su to stastlivci, ktori nemuseli preto nic extra urobit aby im bolo vidiet svaly pod minimalnou vrstvou tuku
genetika je vec, ktoru neoklames, prirodzenost ludskej postavy ani nahodou nespociva v tom ako vyzera ten chlapec na obrazku co si sem dal
vacsina ludi musi vela makat a tvrdo, odopierat si aby sa im podarilo znizit percento podkozneho tuku na minimum
Užívateľov profilový obrázok
Od Miki33
#18439
vlastomenn napísal:
Paťo22 napísal:dakujem moc za radu :a40 čiže podla teba, ešte cvičiť s činkami nemusím ?
No myslim ze je to este skoro postacuje ked budes cvicit zo svojou vahou. Ak sa rozhodnes trenovat z cinkami tak ziadne drepy a mrtve tahy! A hlavne z mierou dalsia vec aj pod dohladom aspon cvicenca ktory ovlada cviky a ma dobre skusenosti.

ziadne drepy a mrtve tahy! .....To si myslel ako :a15 ? co by sa mohlo stat? ... Cvicim od 14tich a za par dni budem mat 17 :a26 MT a drepy som (skoro :a15 ) stale cvicil preto sa pytam :a19 ci som to nahodou nejak neprepalil alebo co .. ps. od pondelka som zacal cvicit korte
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#18445
Miki33 napísal:ziadne drepy a mrtve tahy! .....To si myslel ako :a15 ? co by sa mohlo stat? ... Cvicim od 14tich a za par dni budem mat 17 :a26 MT a drepy som (skoro :a15 ) stale cvicil preto sa pytam :a19 ci som to nahodou nejak neprepalil alebo co .. ps. od pondelka som zacal cvicit korte
To je odkaz pre 14 rocneho: Paťo22 ak si si nevsimol.

If you're in search of effective medication for er[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]