Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Založte si svoju tému a v krátkosti sa nám predstavte. Ako dlho cvičíte, aké sú vaše miery, maximálky a pod...
Užívateľov profilový obrázok
Od tomassuchy
#15153
Zdravim vás,něco krátce o mě,posiluji už dlouhá léta,mám to jako koníček,dělám i bojový sport ( box ).Celou dobu užívám proteiny a gainery.Zde mě dostal jeden mladý kluk reklamou,nějaký audi nebo co,že se tu prý dají sehnat steroidy,chtěl bych to zkusit a vylepšit ještě více svou postavu,děkuji za nabídky

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#15158
tomassuchy napísal:Zdravim vás,něco krátce o mě,posiluji už dlouhá léta,mám to jako koníček,dělám i bojový sport ( box ).Celou dobu užívám proteiny a gainery.Zde mě dostal jeden mladý kluk reklamou,nějaký audi nebo co,že se tu prý dají sehnat steroidy,chtěl bych to zkusit a vylepšit ještě více svou postavu,děkuji za nabídky
Ahoj. Tesi ma ze si sem prisiel. A mame tu dalsieho Ceskeho brata. :a198
Užívateľov profilový obrázok
Od tomassuchy
#15159
jinak jsem už rok ženatý,mám dvě dcery.Amálka - 4 měsíce a Natálka 1,5 roku.Takže to že budu impotentní,mi už vůbec nevadí,nebráním se tomu brát klidně něco tvrdšího
Užívateľov profilový obrázok
Od hruskamara
#15162
tomassuchy napísal:jinak jsem už rok ženatý,mám dvě dcery.Amálka - 4 měsíce a Natálka 1,5 roku.Takže to že budu impotentní,mi už vůbec nevadí,nebráním se tomu brát klidně něco tvrdšího
koukám že bude vostrej jak břitva, co? :a15
držim palce a modlim se za tebe :a22
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#15168
tomassuchy napísal:jinak jsem už rok ženatý,mám dvě dcery.Amálka - 4 měsíce a Natálka 1,5 roku.Takže to že budu impotentní,mi už vůbec nevadí,nebráním se tomu brát klidně něco tvrdšího
To urcite nebudes cyklus treba zostavit spravne a tak isto aj jeho zaver s nasadenim spravnych latok. Ale toto uz nie rozhovor pre tuto temu.
Užívateľov profilový obrázok
Od tomassuchy
#15210
to je osobní problém,mám souseda a trochu mezi sebou soutěžíme,i když někdy to má se srandou dost málo společného,už jsme se několikrát poprali a on jede v AS už dva roky,tak ho chci ještě předběhnout
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#15213
tomassuchy napísal:to je osobní problém,mám souseda a trochu mezi sebou soutěžíme,i když někdy to má se srandou dost málo společného,už jsme se několikrát poprali a on jede v AS už dva roky,tak ho chci ještě předběhnout
Netreba zabudnut ze su aj ine faktory aby si z AS dosahoval pozadovane vysledky spanok, strava, trening.
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]