Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Založte si svoju tému a v krátkosti sa nám predstavte. Ako dlho cvičíte, aké sú vaše miery, maximálky a pod...
Užívateľov profilový obrázok
Od ItalyMan
#15397
Zdravím vás všetkých,

tak v krátkosti, volám sa Milan, mám 17 rokov, pôvodne som zo Slovenska, no už 2 a pol roka žijem v Taliansku (Italie).
Športu sa venujem už od malička, konkrétne bojovým umeniam, karate som robil 7 rokov, postúpil som aj na majstrovstvá Europy, 1 rok som robil aikido, a minulý rok som robil kickbox.
Doma trénujem každý deň, činkamy, brušáky a tak, proste všetko možné čo sa dá robiť doma. No a tu mám pocit že je problém, cvičím strašne chaoticky, nemám žiadny plán ani systém, do posilovne nemôžem ísť lebo na to nemám peniaze :a26, až od budúceho roka začnem, kedže toto leto idem brigádovať :a15

No a prišiel som sem na forum s tým že dúfam že sa tu dozviem ako cvičiť zatial, lebo cvičím každý deň a efekt je fakt mizerný :a19


Vopred ďakujem, idem si čítať fórum :) Ak som dačo zabudol napísať povedzte :)


ItalyMan

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#15398
Ahoj. Vitaj na fore. Ked budes potrebovat radu samozrejme sa treba obratit na forum. Najdes tu vela zaujimavych veci. Hlavne sa tu porozhliadaj a najdes tu aj trening. Moja sestra je vydata v Italii a zije v Brunecku.
Užívateľov profilový obrázok
Od ItalyMan
#15401
vlastomenn napísal:Ahoj. Vitaj na fore. Ked budes potrebovat radu samozrejme sa treba obratit na forum. Najdes tu vela zaujimavych veci. Hlavne sa tu porozhliadaj a najdes tu aj trening. Moja sestra je vydata v Italii a zije v Brunecku.
Ďakujem

Brunecko? To nepoznám, si si istý že sa to tak volá?

Skype tu nepoužívate? Bolo by fajn mať na skype niekoho kto sa venuje bodybuildingu... :a26

Teraz musím zistiť ako správne cvičiť doma, a ako jesť... Všade čítam iné názory, niektorí hovoria že na večeru treba jesť vela, niektorí že len šalát na večeru... Iní že treba jesť vela ráno, iný že málo... Mám v tom všetkom absolutne chaos :a8
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#15428
serus .. listuj forum najdes vela dobrych rad a vela tem kde mozes smerovat svoje otazky :a14
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#15435
ItalyMan napísal:
vlastomenn napísal:Ahoj. Vitaj na fore. Ked budes potrebovat radu samozrejme sa treba obratit na forum. Najdes tu vela zaujimavych veci. Hlavne sa tu porozhliadaj a najdes tu aj trening. Moja sestra je vydata v Italii a zije v Brunecku.
Ďakujem

Brunecko? To nepoznám, si si istý že sa to tak volá?

Skype tu nepoužívate? Bolo by fajn mať na skype niekoho kto sa venuje bodybuildingu... :a26

Teraz musím zistiť ako správne cvičiť doma, a ako jesť... Všade čítam iné názory, niektorí hovoria že na večeru treba jesť vela, niektorí že len šalát na večeru... Iní že treba jesť vela ráno, iný že málo... Mám v tom všetkom absolutne chaos :a8
Vsetko to zavisi od toho co chces dosiahnut, pokial chces nabrat svalovu hmotu, musis sa spravat inak aj v treningu aj v stravovani, pokial chces udrzat len kondicku, zase musis zmenit stravu a trening. Pokial chces zhodit kila alebo spalovat tuk, zase musis mat iny trening a inu stravu.
Užívateľov profilový obrázok
Od ItalyMan
#15436
FitPotreby.sk napísal:
ItalyMan napísal:
vlastomenn napísal:Ahoj. Vitaj na fore. Ked budes potrebovat radu samozrejme sa treba obratit na forum. Najdes tu vela zaujimavych veci. Hlavne sa tu porozhliadaj a najdes tu aj trening. Moja sestra je vydata v Italii a zije v Brunecku.
Ďakujem

Brunecko? To nepoznám, si si istý že sa to tak volá?

Skype tu nepoužívate? Bolo by fajn mať na skype niekoho kto sa venuje bodybuildingu... :a26

Teraz musím zistiť ako správne cvičiť doma, a ako jesť... Všade čítam iné názory, niektorí hovoria že na večeru treba jesť vela, niektorí že len šalát na večeru... Iní že treba jesť vela ráno, iný že málo... Mám v tom všetkom absolutne chaos :a8
Vsetko to zavisi od toho co chces dosiahnut, pokial chces nabrat svalovu hmotu, musis sa spravat inak aj v treningu aj v stravovani, pokial chces udrzat len kondicku, zase musis zmenit stravu a trening. Pokial chces zhodit kila alebo spalovat tuk, zase musis mat iny trening a inu stravu.
Teraz môj cieľ je nabrať svalovú hmotu, keďže som teraz kôli škole aj tak musel skončiť s kickboxom na nejaký čas...

Čiže teraz by som sa chcel venovať naberaniu svalovej hmoty, stravu si moc rád upravím, ak niekto poradí ako, jediný problém je že do posilky nemôžem chodiť keďže na to nemám peniaze... Ale doma mám činky, kúpil som aj lavičku (neviem ako to tu odborne voláte), a teraz odkladám peniaze na veľkú činku a závažia naňu...

Ale napíšem do správnej témy, toto už sem nepatrí ak sa nemýlim.
Užívateľov profilový obrázok
Od hruskamara
#15441
no, neznám tvé poměry, ale pokuď můžeš upravit stravu aby jsi přibíral, tak by bylo dobrý asi nějaký ten doplněk výživy (doporučuji gainer, popř protein - to tě už snad finančně nezruinuje) a chválim že cvičíš doma (lepší jak nic) ale dřív nebo později to stačit nebude a pokuď to budeš myslet trochu vážněji, chodit do fitka budeš muset! doma s párem jednoruček a lavičkou budeš dosti omezen ve výběru cviků :a31
Užívateľov profilový obrázok
Od ItalyMan
#15443
hruskamara napísal:no, neznám tvé poměry, ale pokuď můžeš upravit stravu aby jsi přibíral, tak by bylo dobrý asi nějaký ten doplněk výživy (doporučuji gainer, popř protein - to tě už snad finančně nezruinuje) a chválim že cvičíš doma (lepší jak nic) ale dřív nebo později to stačit nebude a pokuď to budeš myslet trochu vážněji, chodit do fitka budeš muset! doma s párem jednoruček a lavičkou budeš dosti omezen ve výběru cviků :a31
Takže gainer? Jo tie si budem môcť kupovať, to by nemal byť problém...

Do posilovne začnem chodiť v Semptembry, do vtedy to budem musieť nejako zvládnuť doma, a aspoň trochu sa dostať do formy...
Užívateľov profilový obrázok
Od hruskamara
#15444
tak doma cvič celý tělo, aby si zvyklo na pravidelnou zátěž a hlavně se kvalitně stravuj a výsledky na sebe nenechají dlouho čekat :a22
Užívateľov profilový obrázok
Od ItalyMan
#15445
hruskamara napísal:tak doma cvič celý tělo, aby si zvyklo na pravidelnou zátěž a hlavně se kvalitně stravuj a výsledky na sebe nenechají dlouho čekat :a22

No musím najprv presne pochopiť čo u vás znamená zdravá strava... Ja jem, ako to povedať, čo mi príde pod ruku :a26
Raňajky cereálie s mliekom, alebo chlieb s džemom a mlieko, na obed cestoviny, ryža, vajíčka, maso, alebo také dačo... A večeru jedávam len dačo lahké, občas vajíčko na tvrdo, vždy šaláty, zelenina a tak... A počas dňa mrkvu a dáke ovocie :D
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#15451
ItalyMan napísal:
hruskamara napísal:tak doma cvič celý tělo, aby si zvyklo na pravidelnou zátěž a hlavně se kvalitně stravuj a výsledky na sebe nenechají dlouho čekat :a22

No musím najprv presne pochopiť čo u vás znamená zdravá strava... Ja jem, ako to povedať, čo mi príde pod ruku :a26
Raňajky cereálie s mliekom, alebo chlieb s džemom a mlieko, na obed cestoviny, ryža, vajíčka, maso, alebo také dačo... A večeru jedávam len dačo lahké, občas vajíčko na tvrdo, vždy šaláty, zelenina a tak... A počas dňa mrkvu a dáke ovocie :D
Ak das na noc zeleninu tak na tom moc nevybudujes. Treba sa zamerat na maso, ryza, cestoviny, vajicka, tvaroh, syry, mlieko pripadne este gainer alebo protein.

If you're in search of effective medication for er[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]