Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od dzofrey24
#2414
aký je vas nazor na to , či sa pacia zenam svalovci ? ako to vnimate ? vaze zeny,frajerky,susedy :1:1:
ja som s frajerkou 4 roky ,a furt ju vzrusuje ked chodim vyzlecený :2:5: a to nechovorim o tom , ze je totalne v rozpakoch , ked sa aj nechtiac napnem nahodou . neviem preco , ale furt musim aj spavat iba v slipach , dokonca aj v zime :2:5: . cim to moze byt ? :3:4:

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#2416
dzofrey24 napísal: furt musim aj spavat iba v slipach , dokonca aj v zime :2:5: . cim to moze byt ? :3:4:
mozno ju vzrusuje to co mas tam dole , anie to , co mas hore j5u4
Užívateľov profilový obrázok
Od kexo1
#2421
niektorym sa to lubi ked je chlap namakany ja si myslim ze to je mozno tak 30% bab
Užívateľov profilový obrázok
Od mello
#2480
môžu hovoriť čo chcú ale ja som si istý že vždy ich bude viacej priťahovať hrubší ako 45kg chalanisko
Užívateľov profilový obrázok
Od dandy010
#2647
Zeny maju radi muzov so sirsimi ramenami ale mam skusenosti ked mi ina baba povedala ze by som mohol prestat ze je to moc... ono to zalezi od typu zien :)
Užívateľov profilový obrázok
Od iNv1s
#3361
kazdej babe sa luby podla mna nejaky fitnessak, brucho hrudnik a trochu ruky...

nie ze by som bol baba:D ale ans mi to povedal :a16 :a15 :a15 :a15
Užívateľov profilový obrázok
Od iNv1s
#3416
sak teraz som to povedal,sak tie plagaty v posilke tych vyschnutych modelov ,takych som myslel :P
Užívateľov profilový obrázok
Od iNv1s
#3479
mne osobne sa paci ked clovek ma velky objem:D ale nie zasa az taky velky aby mal rit ako manolo
Užívateľov profilový obrázok
Od Frankey
#3557
iNv1s napísal:mne osobne sa paci ked clovek ma velky objem:D ale nie zasa az taky velky aby mal rit ako manolo
ty poznáš manolovu riť ? :a25
Užívateľov profilový obrázok
Od Frankey
#3657
aNs_ napísal:ja si myslim ze pozna ale nejdem predbiehat nech sa prizna sam :a5
mali by sme nájsť Manola !!! :a5
Užívateľov profilový obrázok
Od alkalyn
#3834
kazdej zenskej s apaci cosi ine mne hovoria ze som uz dost namakany...vy by ste povedali ze som suchy...ale su aj take ktorm sa pacia velki ....ale nechapem ked sa im pacia suchucky cukrikovia chlap ma byt chlapom ne babou.....
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#3940
haha nejaky cukricek co ma 60kg ruky ako sparadla ale letia na takych ale to ze vyzera ako baba je vedlajsie :a5
Užívateľov profilový obrázok
Od iNv1s
#3994
a viete kto bol vlastne ten manolo?:D
ten najtucnejsi clovek na svete ,co nemohol ani chodit ale pochudol uz:D
Užívateľov profilový obrázok
Od Mates
#3999
chlapci poznám baby ktorým sa páčia tučný, úplne pivné brucho a tak...
a väčšina báb na mňa nadáva ak v škole zavesím na nástenku fotku napr. Jaya Cutlera alebo tak...
ale vymakanci sa im páčia ale tiež iba taký suchý ako vyhovoríte :a25
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]