Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Nenašli ste žiadny priestor, do ktorého zapadá vaša otázka?
Záchrana, tu môžete debatovať o čomkoľvek, čo vám leží na srdci. Skrátka o živote.
Užívateľov profilový obrázok
Od iNv1s
#6715
mello napísal:
iNv1s napísal:ja som zistil ,ze ked nepijem pocas treningu vodu tak sa nepotim skoro vobec

veľmi zlé zistenie
pitie vody resp dodržiavanie pitného režimu je aj počas tréningu veľmi veľmi dôležité
ja pijem cez trening dost vody, len som si zabudol raz vodu a v posilke sa capnut uz neda... tak som to z tohto vydedukoval :a10

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#6716
mello napísal:
iNv1s napísal:ja som zistil ,ze ked nepijem pocas treningu vodu tak sa nepotim skoro vobec
veľmi zlé zistenie
pitie vody resp dodržiavanie pitného režimu je aj počas tréningu veľmi veľmi dôležité
neviem si predstavit , ze by som nepil pocas treningu iba preto , aby som sa nepotil , takze s mellom musim iba suhlasit :a16
Od milankos512
#6724
papagiorgo napísal:
mello napísal:
iNv1s napísal:ja som zistil ,ze ked nepijem pocas treningu vodu tak sa nepotim skoro vobec
veľmi zlé zistenie
pitie vody resp dodržiavanie pitného režimu je aj počas tréningu veľmi veľmi dôležité
neviem si predstavit , ze by som nepil pocas treningu iba preto , aby som sa nepotil , takze s mellom musim iba suhlasit :a16
tak tak veru ako tu už bolo písané ..bolo vela písané o tom aká je voda dôležitá počas tréningu ...testovali ludí ktorí makali ked boli dehydrovaný ..a ludí čo pitný režim dodržiavali ...a zistili že ak človek má dostaok vody v priebehu tréningového dňa tak podá vyžšie výkony ako človek ktorý bol dehydrovaný ..alebo teda pil málo
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#6725
milankos512 napísal:
papagiorgo napísal:
mello napísal:
iNv1s napísal:ja som zistil ,ze ked nepijem pocas treningu vodu tak sa nepotim skoro vobec
veľmi zlé zistenie
pitie vody resp dodržiavanie pitného režimu je aj počas tréningu veľmi veľmi dôležité
neviem si predstavit , ze by som nepil pocas treningu iba preto , aby som sa nepotil , takze s mellom musim iba suhlasit :a16
tak tak veru ako tu už bolo písané ..bolo vela písané o tom aká je voda dôležitá počas tréningu ...testovali ludí ktorí makali ked boli dehydrovaný ..a ludí čo pitný režim dodržiavali ...a zistili že ak človek má dostaok vody v priebehu tréningového dňa tak podá vyžšie výkony ako človek ktorý bol dehydrovaný ..alebo teda pil málo
nepochopil to ani jeden z vas troch :a29
Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]

It's generally recommended to avoid drinking alcoh[…]