Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Nenašli ste žiadny priestor, do ktorého zapadá vaša otázka?
Záchrana, tu môžete debatovať o čomkoľvek, čo vám leží na srdci. Skrátka o živote.
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#481
pochvalte sa vasimi zlozvykmi , ktorých sa neviete zbavit pocas trenigu .

ja som mal vzdy napr. zlozvyk , ze sa mi nikdy nechcu upratovat kotuce a cinky ,furt mam vsetko pod nohami :mrgreen: ale kedze cvicim / cvicil som 8-) / v domacej posilke , tak si to mozem dovolit :D ale raz som sa tak potrol o cinku , ze som nadrbal hlavou do zrkadla :evil: ale to nic , ved iba zopar /10 /stichov na hlave :D :D :D

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Like_Dorian
#482
starápáka napísal:pochvalte sa vasimi zlozvykmi , ktorých sa neviete zbavit pocas trenigu .

ja som mal vzdy napr. zlozvyk , ze sa mi nikdy nechcu upratovat kotuce a cinky ,furt mam vsetko pod nohami :mrgreen: ale kedze cvicim / cvicil som 8-) / v domacej posilke , tak si to mozem dovolit :D ale raz som sa tak potrol o cinku , ze som nadrbal hlavou do zrkadla :evil: ale to nic , ved iba zopar /10 /stichov na hlave :D :D :D
hhh....to musela byt pekna supa.....
Užívateľov profilový obrázok
Od Like_Dorian
#483
ja sa vzdy sparam v nose, nekedy neupratujem a robim si kozmetiku...v uvodzovkach........na velkoplosnych zrkadlach :mrgreen:
Užívateľov profilový obrázok
Od Marcell
#508
Ja vždy dlho pozerám do zrkadla heh a nafukujem sa tam jak taka ropucha a dosť často okukujem baby ktoré cvičia :D Noa veď som chlap ;)
Užívateľov profilový obrázok
Od Vinchenzo
#517
Marcell napísal:Ja vždy dlho pozerám do zrkadla heh a nafukujem sa tam jak taka ropucha a dosť často okukujem baby ktoré cvičia :D Noa veď som chlap ;)
Presne to iste aj ja :D a est ked sme na skolskej posilke a je nas tam malo tak si umime zakricat pekne :lol:
Užívateľov profilový obrázok
Od thunderh4wk
#584
revanie pri tazkych seriach benchpressu a spustanie cinky na zem (s rachotom)... neviem si to odvyknut... :mrgreen:
Užívateľov profilový obrázok
Od trancerider
#585
ja v posilke ani nemam,ale ked sa idem osprchovat,tak vzdy ale pol hodku pozujem pred zrkadlom,to si nikdy neodpustim :D :P
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#586
palmexman napísal:ja v posilke ani nemam,ale ked sa idem osprchovat,tak vzdy ale pol hodku pozujem pred zrkadlom,to si nikdy neodpustim :D :P
a co tam tolko obdivujes ? :mrgreen:
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#588
palmexman napísal:teba si tam predstavujem :mrgreen:
no fuj , ty prasa jedno perverzne :mrgreen: palmex ,mas frajerku ?
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#592
palmexman napísal:ci si taky krasny? :D
samozrejme :roll: aj tebe by som sa urcite pacil :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

mimochodom baby sa ku mne hrnu oknami ,dverami ... :mrgreen:
Užívateľov profilový obrázok
Od trancerider
#595
alebo pre obidvoch? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ktovie ci nemas k tomu niake sklony,ked si mi v tedy uvadzal v galerii tie gay stranky :mrgreen:
inak co toto ma spolocne so zlozvykmi v posilke :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#596
palmexman napísal: inak co toto ma spolocne so zlozvykmi v posilke :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
tak prestan spamovat a zacni pisat k teme!!! , lebo dostanes banan :mrgreen: :P
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#3063
v posilke musi ist iba hudba a nesmie sa rozpravat inak ani necvicim strasne rychlo sa zakecam a tie kotuce natom som podobne ako Boss :a26
Užívateľov profilový obrázok
Od Frankey
#3207
posledné opakovania pri ktorých už nemám silu vireskam ako šialený a pušťam z úst sliny :a7
Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]

PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]