Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Chaluha
#24434
Potrebujem poradiť, ak počas tréningov pracujem na nočné. Skúšal som už rôzne variácie čo sa týka zaradenie tréningu po nočnej, medzi a aj po nočnej. Stále si nie som istý, či to robím správne z hľadiska regenerácie, pretože moja nočná je celkom slušné kardio. Pracujem systémom 2 nočné - 2 noci voľno...

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#25104
Nocne zmeny su dost individualne. Ale pre nikoho niesu dobre. Mne napr. pomohlo ked som zacal cvicit. Viac ma to prebralo. Vzdy po nocnej som prespal cely den. A pritom som bol furt unaveny. Cvicieval som aj pred nocnou aj po nocnej a nevidel som v tom zasadny rozdiel.
Od sadik025
#25350
ja pracujem tiež na nočne smeny,vždy sa snažim pospať si minimalne tych 8 hodin , pred samotným treningom si dam vždy kavu , momentalne si dosť frčim aj na glukoze ,je to vyborne ako rychly zdroj energie,,sam pocitujem že nemam tolko energie,, aj ked trening ihned po nočnej som ešte neabsolvoval,,myslim že je lepšie po praci si odpočinuť , a potom isť cvičiť :) nič sa neda robiť,peniaze treba zarabať
Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

If you're in search of effective medication for er[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]