Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Nenašli ste žiadny priestor, do ktorého zapadá vaša otázka?
Záchrana, tu môžete debatovať o čomkoľvek, čo vám leží na srdci. Skrátka o živote.
Od milankos512
#7401
ja tiež nezaostávam v zraneniach :a11 :a11 aj ked sami ešte nepodarilo vybiť si zuby ale už s ami čo to podarilo ..v začiatkoch sa mi na priehlavok pravej nohy zošuchol z lavičky 15kg kotúč :a11 takže som mal krásku "papuču" potom dlho dlho nič ...a potom už došli kadejaké natiahnutia svalov ..cez prsný sval až po vzpriamovač na chrbte čo ja považujem asi za najhoršiu vec aká môže byť ..lebo myslím že mi dá každý za pravdu že stačí ked odmaká kvalitne chrbát a na druhý tretí deň vie kde všade zapája chrbát v bežnom živote ..a kedže som to mal natiahnuté tak to bolelo festovne a nie krátko ..ale celé dva mesiace ...čo bola fakt otrava ...takže tak nejak ..ale už dufam že sa mi to nepodarí :a9 :a9

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od iNv1s
#7404
mne byvali spoluziak pustil u neho doma cinku na hlavu ked som mal asi 11 rokov , nasledky su take ake su :a9
Od milankos512
#7405
iNv1s napísal:mne byvali spoluziak pustil u neho doma cinku na hlavu ked som mal asi 11 rokov , nasledky su take ake su :a9
máš v hlave priehlbinu ? :a11 :a11 :a11 :a11 alebo krivý nos ? :a13
Užívateľov profilový obrázok
Od iNv1s
#7406
milankos512 napísal:
iNv1s napísal:mne byvali spoluziak pustil u neho doma cinku na hlavu ked som mal asi 11 rokov , nasledky su take ake su :a9
máš v hlave priehlbinu ? :a11 :a11 :a11 :a11 alebo krivý nos ? :a13
no padlo mi to na vrch hlavy ale tak neviem o ziadnych jamkach :a15
Od milankos512
#7408
máš v hlave priehlbinu ? :a11 :a11 :a11 :a11 alebo krivý nos ? :a13[/quote]

no padlo mi to na vrch hlavy ale tak neviem o ziadnych jamkach :a15[/quote]
hehe že jamkách :a11 :a11 tak to je fajn že povrchovo to vydržalo hehe ...a hádam žiadne iné následky niesu :a11 alebo mávaš voláke mimovolné tiky ? :a13 :a13 :a13 :a13 niečo ako toto ? :a28
Užívateľov profilový obrázok
Od iNv1s
#7410
milankos512 napísal:hehe že jamkách :a11 :a11 tak to je fajn že povrchovo to vydržalo hehe ...a hádam žiadne iné následky niesu :a11 alebo mávaš voláke mimovolné tiky ? :a13 :a13 :a13 :a13 niečo ako toto ? :a28
nie teraz sa mozem doma vyhovorit, ze mi padla cinka na hlavu preto mi to trva tak dlho kym na nieco pridem :a15
Od milankos512
#7414
iNv1s napísal:
milankos512 napísal:hehe že jamkách :a11 :a11 tak to je fajn že povrchovo to vydržalo hehe ...a hádam žiadne iné následky niesu :a11 alebo mávaš voláke mimovolné tiky ? :a13 :a13 :a13 :a13 niečo ako toto ? :a28
nie teraz sa mozem doma vyhovorit, ze mi padla cinka na hlavu preto mi to trva tak dlho kym na nieco pridem :a15
jáááj tak to už hej potom :a11
Od milankos512
#7419
papagiorgo napísal:vsetko zle je na nieco dobre :a11
no ako sa to vezme :a11 a ty papa ako si na tom so zraneniami ?
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#7421
milankos512 napísal:
papagiorgo napísal:vsetko zle je na nieco dobre :a11
no ako sa to vezme :a11 a ty papa ako si na tom so zraneniami ?
radsej ani nechci vedet :a11 lebo zase vyzradim o sebe nieco co neni vhodne pre deti :a11
Od milankos512
#7426
papagiorgo napísal:
milankos512 napísal:
papagiorgo napísal:vsetko zle je na nieco dobre :a11
no ako sa to vezme :a11 a ty papa ako si na tom so zraneniami ?
radsej ani nechci vedet :a11 lebo zase vyzradim o sebe nieco co neni vhodne pre deti :a11
čo si si vtáka priškripol pod tyčku ? :a11 :a11
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#7427
milankos512 napísal:
papagiorgo napísal:
milankos512 napísal:
papagiorgo napísal:vsetko zle je na nieco dobre :a11
no ako sa to vezme :a11 a ty papa ako si na tom so zraneniami ?
radsej ani nechci vedet :a11 lebo zase vyzradim o sebe nieco co neni vhodne pre deti :a11
čo si si vtáka priškripol pod tyčku ? :a11 :a11
uz len tebe budem vewsat na nos moje intimnosti :a11
Od milankos512
#7458
[/quote]

uz len tebe budem vewsat na nos moje intimnosti :a11[/quote]
ale aké intimnosti ja som sa pýtal na zranenia :a11 :a11 :a11 :a11
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#7459
milankos512 napísal:
uz len tebe budem vewsat na nos moje intimnosti :a11[/quote]
ale aké intimnosti ja som sa pýtal na zranenia :a11 :a11 :a11 :a11[/quote]

davaj pozor na tie citacie , bo to vyzera na chuja :a11 doporucujem ti vzdy pred odoslanim pouzit nahlad , aby si videl ako to bude vyzerat , ked to neni dobre , a nevies upravovat bbcody , jednoducho sa znovu vratim na prispevok a znova ocitujem ... :a21
Od milankos512
#7460
papagiorgo napísal:
milankos512 napísal:
uz len tebe budem vewsat na nos moje intimnosti :a11
ale aké intimnosti ja som sa pýtal na zranenia :a11 :a11 :a11 :a11[/quote]

davaj pozor na tie citacie , bo to vyzera na chuja :a11 doporucujem ti vzdy pred odoslanim pouzit nahlad , aby si videl ako to bude vyzerat , ked to neni dobre , a nevies upravovat bbcody , jednoducho sa znovu vratim na prispevok a znova ocitujem ... :a21[/quote]
no hej hej je to bieda veru kua snažím sa spraviť tak aby som to tu nespamoval ale neviem to :a11
Užívateľov profilový obrázok
Od 0uje3e3
#8381
Prasknutý meniskus a predný skrížený väz (koleno) pri futbale pol roka o barlách :a19
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#10247
nitrix1986 napísal:4operacie kolien dodrbane obe ramena a lokte,kolena z futbalu
nie si este v invalidnom dochodku ? :a24
Od Guli
#10252
ja som mal natrhnuty sval pod pravou lopatkou.
Odlfakol som pred treningom rozcvicku a isiel cvicit MT

3 mesiace som nemohol nic cvicit a nakoniec mi pomohol az chyropraktik - nieco postlacal a po dvoch dnoch som uz cvicil.
Odvtedy uz vzdy 20 minut rozcvicka :a1
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#10253
Guli napísal:ja som mal natrhnuty sval pod pravou lopatkou.
Odlfakol som pred treningom rozcvicku a isiel cvicit MT

3 mesiace som nemohol nic cvicit a nakoniec mi pomohol az chyropraktik - nieco postlacal a po dvoch dnoch som uz cvicil.
Odvtedy uz vzdy 20 minut rozcvicka :a1
vela ludi nedava rozcvicku , a obcas na to doplatia ...

If you're in search of effective medication for er[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]