Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

elitesupps
banner
Všetko o účinkoch anabolík na ľudský organizmus, konkrétne druhy anabolických steroidov.
TOTO FÓRUM MÁ VÝHRADNE INFORMATÍVNY A OSVETOVÝ CHARAKTER! V ŽIADNOM PRÍPADE NIKOHO NENAVÁDZAME NA UŽÍVANIE STEROIDOV.
Pravidlá fóra: Anabolické steroidy sú lieky. Anabolické steroidy, anaboliká, steroidy, neužívajte pokiaľ na to nemáte naozaj dobrý dôvod. Anabolické látky neužívajte pokiaľ vám ich nepredpíše lekár. Ich užívaním bez predpisu ohrozujete svoje zdravie a život. Vždy zvažujte, či je zdravie prednejšie ako pár kíl svalovej hmoty navyše! Ktorú po ich vysadení aj tak stratíte. Zdravie vám ale už nikto nevráti!
Užívateľov profilový obrázok
Od klaci13
Zdravim páni. Čo by ste odporučili do uplne prvej kury ? Mam 27 rokov, cvičim 5 rokov vaha 90 kg. 180 cm. Telesny tuk 9.8% Dakujem

Reklama

Od Koto1
Zdravim Vás hoší,potreboval by som poradiť s kúrou,mám 29 r. A smiešnych 65kg, v minulosti som aktívne trénoval kajak(vodný slalom 13r) ale v puberte sa moje telo zaseklo a prestalo rast,chodím do fitka 3x do týždňa mám obiemovi tréning snažím sa jesť 6 až 7 krát denne plus proteín a gajner ale moje telo sa nemení a typ postavy by som povedal že silná šlacha,pomôžete mi?
Od Baaaarny
Zdravím vás.
Potřeboval bych poradit a prokonzultovat kuru. Mám nějakou představu. Posílám link na rozpis který jsem si udělal a rád bych se od tohoto rozpisu odvíjel. Rád si vyslechnu vaše názory. Tehle rozpis jsem jel asi 3 roky zpatky a byl jsem zpokojený, akorat kura byla kratsi. ted jsem ji znacne protahl a poupravil pct. Mám ale jeste jeden problem. Jsem citlivy na akne na zadech. Proste po tehle kure jsem se vyhazel a byl jsem osipany na zadech jeste pul roku. No a v loni jsem jel jinou kuru kde byl i trenbolon a to vam nikomu nepreju co jsem si pak zazil. Mam uplne zjizvene zada a akne ustupovalo taky priblizne pul roku. Teprve ted jsem bez akne a jizvy mi zacinaji svetlat a prestava to jit tak videt. Rad bych se tomuhle vyhnul. Poradte mi co pridat, popripadne poupravit prosim.. Moc dekuji

Jinak je mi 28let. Cvicim snad cely zivot s nejakyma tema vypadkama
Na prezeranie priložených súborov nemáte dostatočné oprávnenia.
Od Jonatán
Zdravím, chcel by som ísť kúru 10 x Deca 250 mg + 15 x tst enath. 250 mg a do PCT Proviron,Tamoxifen 10mg a Ovigil HCG 5000 . Viem , že Deky je málo ale na skúšku bude stačiť.
Decu chcem dávať 1 x 7 dní 250 mg t.j. 10 týždňov. K tomu tst enat. a ešte pokračovať po vysadení deci dva týždne po 250 mg. Ale neviem si poradiť s PCT z toho čo mám. Nie je to moja prvá kúra ale od poslednej už ubehli roky a už som z toho vypadol :a17 . Ďakujem za pomoc
Od Ramboza
Zdravím borci cvičím 7r naturalnov cestov. výška192 ,115kg dlhšie stagnujem chcel by som poradiť s prvým cyklom.rozmyslal som tst mix primo pomere 1:1,5 a proviron. potreboval by som poradiť ohladom provironu chcem zabrániť automatizáciii kedy ho nasadiť do cyklu.
Od jurooo
Zdravim, chystam sa na svoju prvu 8 tyzdnovu kuru, ktora bude obsahovat 400mg Drostanolone propionate tyzdenne a 250mg TST propionate tyzdenne. Mam 24 rokov a cvicim 8 rokov. Aby som zamedzil atrofii semennikov, tak rozmyslam ze budem pocas kury brat HCG. Je potrebne brat pocas kury aj tamoxifen alebo njaky inhibitor aromatazy? Predpokladam, ze nie kedze davka TST je dost nizka a drostanolone je DHT derivat, cize mal by este znizovat premenu TST na estrogen. Ako by teda malo vyzerat PCT? Co by som mal brat, v akych davkach a kolko dni po poslednej davke kury mam s PCT zacat? A mam teda brat HCG, tamoxifen alebo nieco ine uz pocas kury? Vopred dakujem za kazdu dobru radu.
  • 1
  • 59
  • 60
  • 61
  • 62
  • 63
Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 0 neregistrovaných

nu3tion

Caute, hladal som tu a zatial nikto nepisal o nu3t[…]

Zdrawim, mam taku prosbu hladam nejakeho spolahliv[…]

PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

PCT- prvá kúra

Zdravim, chystam sa na svoju prvu 8 tyzdnovu kuru,[…]

Reklama