Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všetko o účinkoch anabolík na ľudský organizmus, konkrétne druhy anabolických steroidov.
TOTO FÓRUM MÁ VÝHRADNE INFORMATÍVNY A OSVETOVÝ CHARAKTER! V ŽIADNOM PRÍPADE NIKOHO NENAVÁDZAME NA UŽÍVANIE STEROIDOV.
Pravidlá fóra: Anabolické steroidy sú lieky. Anabolické steroidy, anaboliká, steroidy, neužívajte pokiaľ na to nemáte naozaj dobrý dôvod. Anabolické látky neužívajte pokiaľ vám ich nepredpíše lekár. Ich užívaním bez predpisu ohrozujete svoje zdravie a život. Vždy zvažujte, či je zdravie prednejšie ako pár kíl svalovej hmoty navyše! Ktorú po ich vysadení aj tak stratíte. Zdravie vám ale už nikto nevráti!
Užívateľov profilový obrázok
Od Tesna34
#28045
Zdravím všechny,

poprvé budu dávat RH mám v lednici od Lilly Humatrope 72 i.u. Potřeboval bych poradit, čím aplikovat- pero jsem nikde nesehnal..

Inzulinky doma mám, ale těmihle (viz. foto) asi 3 i.u. kreté budu teď aplikovat asi nenaberu, že? Poradíte prosím? ( nehledě na to, ze se mi ten RH zda docela zakalený- už je namíchaný)
Prílohy
image2.JPG
image2.JPG (46.68 KiB) 1102 zobrazení
image1.JPG
image1.JPG (38.15 KiB) 1102 zobrazení

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Cristof
#28066
Príjemný letný večer prajem.
Moja rada znie, skús si zohnať aplikačné pero na podávanie RH. Inzulínky sú Ti v tomto k ničomu, jednak z dôvodu, ktorý píšeš aj Ty sám, ale hlavne preto, že objem 3 IU na inzulínke nie je zhodný s 3 IU na aplikačnom pere, resp. na striekačkách určených pre podávanie RH. Ergo 3 IU inzulínu nie je to isté ako 3 IU humatropu. Nemôžeš podávať 3 IU z inzulínky, pretože tento objem by zodpovedal takmer 3-násobku zamýšlaného objemu podania RH.
Úplne vážne, skús si opatriť aplikačné pero.
TST Cypionat nastaly teploty

Ahoj Všem,prosím o pomoc,po prvn&iac[…]

Prvá kúra

Zdravím všetkých. Mam 36, 90[…]

Tlak v krku po tst

Ahoj, zhruba před 3 dny jsem začal první ků[…]

PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...