Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všetko o diétach, spaľovaní tukov a spaľovačoch.
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#12863
Gordonisk napísal:co sa tyka jojo efektu tak po diete pomalicky pridavat sacharidy hej? aby si telo pomaly zvykalo hlavne ryzu tak ? :)
Netreba sa halvne prezrat od chuti vsetko ale ked nebudes drzat urcitu uzdu aj tak sa to vrati naspet.

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Ezio
#13614
Zdravim zacal som vlny od tohto pondelka trochu prisnejsie,Vlnim 200-100-0.posilujem kazdy druhy den a obac davam aerobne cvicenie alebo kruhovy trening a chcem sa opytat ci mam davat raz za 2 tyzdne aj nejaky prejedaci den alebo ako pokracovat
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#13623
Ezio napísal:Zdravim zacal som vlny od tohto pondelka trochu prisnejsie,Vlnim 200-100-0.posilujem kazdy druhy den a obac davam aerobne cvicenie alebo kruhovy trening a chcem sa opytat ci mam davat raz za 2 tyzdne aj nejaky prejedaci den alebo ako pokracovat
Mozes si dat klasicky obed od mamy ale nie bocik.
Užívateľov profilový obrázok
Od Ezio
#13626
Takze kazdy druhy tyzden by som mohol takto jest?a to len obed ci klasicky cely den...alebo sa mam len v ten den nacukrovat :D
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#13628
Ezio napísal:Takze kazdy druhy tyzden by som mohol takto jest?a to len obed ci klasicky cely den...alebo sa mam len v ten den nacukrovat :D
Iba Obed
Užívateľov profilový obrázok
Od Ezio
#13630
no vdaka len somsa chcel opytat lebo co som cital a tak sa pisalo ze tak raz za 2 tyzdne alebo 3 sa ma dat prejedaci dena jest hocico...ked su take nizke sacharidy
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#13631
Ezio napísal:no vdaka len somsa chcel opytat lebo co som cital a tak sa pisalo ze tak raz za 2 tyzdne alebo 3 sa ma dat prejedaci dena jest hocico...ked su take nizke sacharidy
To jedlo si daj poliavku a normalne druhe jedlo tak aby si sa najedol.
Užívateľov profilový obrázok
Od MMMMM
#14821
Ja by som sa chcel spýtať, že ako si mám správne nastaviť vlnu ? Kolko dňová by mala byť a aké množstvá sacharidov ?
Mám 100 kg a chcel by som schudnúť aspoň 10kg, takže to bude pravdepodobne na dlhšie... :a17
Budúci týždeň si chcem dať taký upravovací, že uplne vylúčim cukor - okrem ovocia a mastné jedlá a potom, týždeň nato by som už chcel začať vlniť...
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#14829
MMMMM napísal:Ja by som sa chcel spýtať, že ako si mám správne nastaviť vlnu ? Kolko dňová by mala byť a aké množstvá sacharidov ?
Mám 100 kg a chcel by som schudnúť aspoň 10kg, takže to bude pravdepodobne na dlhšie... :a17
Budúci týždeň si chcem dať taký upravovací, že uplne vylúčim cukor - okrem ovocia a mastné jedlá a potom, týždeň nato by som už chcel začať vlniť...
precitaj si prvu stranu tejto temy! tam mas vsetko napisane do podrobna.
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#14831
MMMMM napísal:Ja by som sa chcel spýtať, že ako si mám správne nastaviť vlnu ? Kolko dňová by mala byť a aké množstvá sacharidov ?
Mám 100 kg a chcel by som schudnúť aspoň 10kg, takže to bude pravdepodobne na dlhšie... :a17
Budúci týždeň si chcem dať taký upravovací, že uplne vylúčim cukor - okrem ovocia a mastné jedlá a potom, týždeň nato by som už chcel začať vlniť...
Hlavne nesmies ist na to drasticky najlepsie je ist dole 0,5kg/tyzden pripadne par dk viac. Definuj nastavenie vlny. Nechapem otazke.
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#14832
whoo napísal:
MMMMM napísal:Ja by som sa chcel spýtať, že ako si mám správne nastaviť vlnu ? Kolko dňová by mala byť a aké množstvá sacharidov ?
Mám 100 kg a chcel by som schudnúť aspoň 10kg, takže to bude pravdepodobne na dlhšie... :a17
Budúci týždeň si chcem dať taký upravovací, že uplne vylúčim cukor - okrem ovocia a mastné jedlá a potom, týždeň nato by som už chcel začať vlniť...
precitaj si prvu stranu tejto temy! tam mas vsetko napisane do podrobna.
Uz som ho na to upozornil ale ci sa na to pozrel neviem asi skor nie.
Užívateľov profilový obrázok
Od hruskamara
#14835
no, vlnit se chystám ke konci kůry, to zase sežeru pytlik rejže na dvě polknutí :a5
občas dávám "nulovej" víkend (3 dny bez sacharidů) a řeknu vám, je to masakr! v pondělí jsem se těšil jak snim suchej rohlík :a15
Užívateľov profilový obrázok
Od MMMMM
#14841
vlastomenn napísal:
MMMMM napísal:Ja by som sa chcel spýtať, že ako si mám správne nastaviť vlnu ? Kolko dňová by mala byť a aké množstvá sacharidov ?
Mám 100 kg a chcel by som schudnúť aspoň 10kg, takže to bude pravdepodobne na dlhšie... :a17
Budúci týždeň si chcem dať taký upravovací, že uplne vylúčim cukor - okrem ovocia a mastné jedlá a potom, týždeň nato by som už chcel začať vlniť...
Hlavne nesmies ist na to drasticky najlepsie je ist dole 0,5kg/tyzden pripadne par dk viac. Definuj nastavenie vlny. Nechapem otazke.
Ja chcem vedieť, že či je lepšie ísť napr. 3-dňovú vlnu alebo viacdňovú vlnu, napr. 100-200-300 alebo 100-200-300-400-450. Ďalej by som chcel vedieť, aké by mali byť rozdiely medzi vlnami, napr. či 100g sacharidov alebo iba nejaký 50g alebo viac ?? čo je lepšie ??
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#14843
MMMMM napísal:
vlastomenn napísal:
MMMMM napísal:Ja by som sa chcel spýtať, že ako si mám správne nastaviť vlnu ? Kolko dňová by mala byť a aké množstvá sacharidov ?
Mám 100 kg a chcel by som schudnúť aspoň 10kg, takže to bude pravdepodobne na dlhšie... :a17
Budúci týždeň si chcem dať taký upravovací, že uplne vylúčim cukor - okrem ovocia a mastné jedlá a potom, týždeň nato by som už chcel začať vlniť...
Hlavne nesmies ist na to drasticky najlepsie je ist dole 0,5kg/tyzden pripadne par dk viac. Definuj nastavenie vlny. Nechapem otazke.
Ja chcem vedieť, že či je lepšie ísť napr. 3-dňovú vlnu alebo viacdňovú vlnu, napr. 100-200-300 alebo 100-200-300-400-450. Ďalej by som chcel vedieť, aké by mali byť rozdiely medzi vlnami, napr. či 100g sacharidov alebo iba nejaký 50g alebo viac ?? čo je lepšie ??
Skus obe varianty co to bude robit cize dajme tomu mesiac taku a dalsi mesiac taku a podla tho sa ucit na sebe co ti vyhovuje a vracat sa k osvedcenemu systemu. Jednoznacne choj po 100kach.
Užívateľov profilový obrázok
Od Conan
#15307
Zdravim vas :) Tak potrebujem zhodit spodok brucha...a neni toho tak vela vazim 71kg vyska 181 cm mozno aj viac :) a chcem sa opytat ci mozem vlnit 3 dnovy cyklus v pomere 400-200-50 :) lebo ja nemam problem do seba natlacit aj 800g sacharidov :D len to by som asi do tuku siel :D vdaka za odpovede :)
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#15309
Conan napísal:Zdravim vas :) Tak potrebujem zhodit spodok brucha...a neni toho tak vela vazim 71kg vyska 181 cm mozno aj viac :) a chcem sa opytat ci mozem vlnit 3 dnovy cyklus v pomere 400-200-50 :) lebo ja nemam problem do seba natlacit aj 800g sacharidov :D len to by som asi do tuku siel :D vdaka za odpovede :)
Ved si ako trieska na co chces vlnit? Len koli spodku brucha? To ma byt sranda?
Užívateľov profilový obrázok
Od Conan
#15311
nie nie nerobil som si srandu tak neviem som to chcel dat trochu dole aspon lebo mi to tam nejak vadi...
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#15314
Conan napísal:nie nie nerobil som si srandu tak neviem som to chcel dat trochu dole aspon lebo mi to tam nejak vadi...
sak dopln vrch a sa to vyrovna :a11
Užívateľov profilový obrázok
Od Duri-MI
#15706
chcem sa spýtať či je vhodný do sacharidových vĺn termogénny spaľovač (oxyelitepro by som chcel skusit)
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#15708
Duri-MI napísal:chcem sa spýtať či je vhodný do sacharidových vĺn termogénny spaľovač (oxyelitepro by som chcel skusit)
spalovac je vhodny do akejkolvek diety, takze ano. Len sa mi zda, ze prave tento je dost predrazeny.
Užívateľov profilový obrázok
Od Duri-MI
#15709
je ťažko dostupný a zároveň nákladný, no známy s nim mal také výsledky (o mnohých ďalších som čítal), že vraj za to stoji...doteraz som bol spokojný len s Lipo6black(minulý rok) a max leanom (pred 6 rokmi), ostatné čo som skúsil na mňa nefungovali

napadla ma ešte dôležitá otázka: neviete o nejakých štatistikách či lepšie fungujú vlny v trojdňových cykloch, alebo týždňových? vraj je to individualne,ale neviem sa rozhodnúť do ktorých sa pustit
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#15711
To je asi individualne. Ja som minuly rok isiel tyzdnove a bol som spokojny. Aj ked tam som mal posledny den az 500g sacharidov a to bol pre mna dost problem tolko do seba napchat. Teraz idem uz iba stvordnove a je to lepsie.
Vyskusaj si teda na sebe ake ti budu najviac vyhovovat a dalsie roky sa potom budes vracat k osvecenej metode.
Užívateľov profilový obrázok
Od Duri-MI
#15713
whoo napísal:To je asi individualne. Ja som minuly rok isiel tyzdnove a bol som spokojny. Aj ked tam som mal posledny den az 500g sacharidov a to bol pre mna dost problem tolko do seba napchat. Teraz idem uz iba stvordnove a je to lepsie.
Vyskusaj si teda na sebe ake ti budu najviac vyhovovat a dalsie roky sa potom budes vracat k osvecenej metode.
100-200-300-400 ?
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]