Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Omega3
#30236
Čaute asi nebudem sám s týmto problemom- GYNEKOMASTIA (AS neberiem). mám s tým problémy od puberty, gynekomastia sa vždy zhorší keď mám dlhšiu pauzu od cvičenia, možno mi klesne tst a gyno sa tým pádom zhorší. Preto som sa rozhodol tento problém riešiť. Je tu niekto kto tento problém riešil u svojho doktora a postúpil zákrok ktorý mu poisťovňa preplatila? Záujma ma hlavne táto možnosť. Ako postupovať aby mi zákrok poisťovňa preplatila. Počul som že je to možné. Poprípade ak niekto podstúpil operáciu a hradil si ju sám zaujímala by ma cena. A koľko dní po operácii ste nastúpili do práce a začali cvičiť. Ďalej by som chcel zmerať hladiny hormónov môžte mi niekto prosím poradiť ake hodnoty si dať zmerať? V tabuľkách ktoré som našiel je toho celkom veľa. Ďakujem za odpovede.

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Roidblizz
#30247
V pojišťovnu nedoufej, minimální šance že ti něco uhradí. Pokud to chceš zkusit kontaktuj svojí pojišťovnu a ta ti určitě sdělí postup.
Nedávno známý na soukromé klinice podstoupil odstranění prsních žláz. Cena 3100€, cvičit vršek začal po cca měsíci a pomalu zvyšoval intenzitu.
Základní hormony co si nech změřit - TST, volný tst,Estrogen, Estradiol, Prolaktin
What is the use of Fildena Tablet?

Fildena Super Active is primarily used to treat […]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

If you're in search of effective medication for er[…]