Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Založte si svoj blog a zapisujte si čokoľvek o sebe ... môžete ho využiť na zapisovanie tréningov, ale aj vkladanie svojich fotiek, videí, informácií o súťažiach, čohokoľvek čo chcete, aby o vás ostatní vedeli.
Užívateľov profilový obrázok
Od VojtaCZ
#9679
Čaute.

Začal jsem cvičit, protože jsem byl podle tabulek BMI přímo vyhublý (BMI 15). Tak jsem začal hodně jíst, začal jsem chodit do fitka, kde se mě ujal známej. První 2 týdny jsem jel fullbody, potom jsem dostal svůj 1. plán, po 3 měsících cvičení jsem dostal nový 2. plán.

První návštěva fitka: 5.1.2011
Cvičím: každý den, kromě soboty a někdy neděle
Váha před: 49Kg
Váha teď: 57Kg
Výška: 178Kg
Věk: v červnu 15

Taky jsem byl dosti slabej, ale to už tak moc není, začal jsem se lepšit. Na legpress ze 40Kg jsem se vyhoupl na 100Kg, tlaky na prsa na šikmé lavici na 15Kg, na ramena na pravoúhlé 12.5Kg, a to jsem začínal s 2.5Kg činkama. Mám z toho dobrý pocit, je na mě i vidět něco.

Bohužel mám mobil mimo provoz, nemám adaptér na microSD paměťovku, jinak bych udělal fotky před a po. Budu se snažit to napravit a ukázat, jak se snažím být normální člověk s normální váhou a pěkným tělem :)

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od iNv1s
#9685
mas 14 rokov, tak to moc neprehanaj stale rasties, silou mocou sa nesnaz valit velke vahy, zameraj sa na techniku
ale za tri mesiace si pekne nabral,
vitam ta
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#9694
Vitaj na fore!
myslim, ze ked sa tu pohrabes, tak tu najdes naozaj vsetko, najma e-knihy su velmi dobre pre zacinajucich.

A na Tvojom mieste by som necvicil kazdy den, staci 3x do tyzdna. Potrebujes hlavne regeneraciu. Svaly nerastu v posilke ale doma pri spanku.
Užívateľov profilový obrázok
Od VojtaCZ
#9807
díky. dávám si na to pozor, bodybuilding mě jednoznačně baví... fitko vlastní člověk, kterého beru jako kamaráda, všem radí a v podstatě ukazuje co a jak... jezdím opatrně, pořádně jím, sacharidy, bílkoviny na podvečer a večer, sacharidy ráno, tělo se mi hodně změnilo, byl jsem na bmi 15, teď se pohybuju kolem 17.5

naučil jsem se hodně techniky a cviků, 2 týdny jsem jel fullbody, potom 3 měsíce lehčí plán, teď mám zase o něco těžší plán

koupím baterky do foťáky, vyndám pamě´tovku z rozbitýho mobilu, zkusím dát fotky před, po, váhy apod... těším se, až uběhne další půl rok mojeho snažení
Užívateľov profilový obrázok
Od VojtaCZ
#9878
Působí mi problém průjem, který mám téměř 3-4x týdně. Nevím čím to je. Doktoři už to řeší od roku 2008, a neví co. Mám jít na nějaký testy jestli to není na laktozu, ale bez sachariďáků apod. by to šlo asi těžko.... achjo, brání mi to ve stravování a přibírání... sním toho strašně moc, ale pak to vyse*u.
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#9882
VojtaCZ napísal:Působí mi problém průjem, který mám téměř 3-4x týdně. Nevím čím to je. Doktoři už to řeší od roku 2008, a neví co. Mám jít na nějaký testy jestli to není na laktozu, ale bez sachariďáků apod. by to šlo asi těžko.... achjo, brání mi to ve stravování a přibírání... sním toho strašně moc, ale pak to vyse*u.
skus vela bananov a horkej cokolady
Užívateľov profilový obrázok
Od iNv1s
#9884
VojtaCZ napísal:Působí mi problém průjem, který mám téměř 3-4x týdně. Nevím čím to je. Doktoři už to řeší od roku 2008, a neví co. Mám jít na nějaký testy jestli to není na laktozu, ale bez sachariďáků apod. by to šlo asi těžko.... achjo, brání mi to ve stravování a přibírání... sním toho strašně moc, ale pak to vyse*u.
Ahoj, tento problem som mal aj ja, co som zjedol z toho ma prehnalo...
mam ist 17. maja na gastroenterologiu na vysetrenie, ale ako to tak vypada uz nejdem, uz vyse mesiaca je to v poriadku :a21

najprv som si myslel, ze to je tiez na laktozu, neskor som sa bal aby to nebola celiakia, pozoruj farbu stolice, sedo-cierna je vtedy, ked telo vylucuje "muku", zacnes chudnut - zakladne priznaky celiakie, mal by si sa zajst k obvodnemu nech ti da odporucenie na gastroenterologa, nech ti daju hadicu do zaludka a pozru ti to - ja som mal problemy DEC,JAN,FEB, a zaciatok MAR a termin mi dali az na 17.maja..., mozes mat aj nejakeho bacila v zaludku, nejaky helikobakter, urcite by som stym isiel urychlene na gastro...
Užívateľov profilový obrázok
Od VojtaCZ
#10550
Celiakii mi vyloučili už minulý rok. Teď mi brali krev na alergologii, a chcou semnou dělat testy, že mi odeberou krev před, pak mi dají něco s laktózou a odeberou, a zjistí jestli se mi to v krvi rozpadlo.
Užívateľov profilový obrázok
Od iNv1s
#10551
VojtaCZ napísal:Celiakii mi vyloučili už minulý rok. Teď mi brali krev na alergologii, a chcou semnou dělat testy, že mi odeberou krev před, pak mi dají něco s laktózou a odeberou, a zjistí jestli se mi to v krvi rozpadlo.
ako som uz hore pisal, najviac ti zistia na tej gastroenterologii, daju ti hadicu do zaludka cez usta, alebo nos...
obvodny lekar ta neposlal na gastro... ?
Užívateľov profilový obrázok
Od VojtaCZ
#13771
Ahoj téměř po roce.

Problém zašel dosti daleko, tak jsem se zase obrátil na toto fórum (připadáte mi dost sympatičtí a dobře pomůžete :a22 ).

Založil jsem nový topic s mím problémem, vše je tam rozepsané co bylo a co je, a co mě nejvíc štve a trápí.
post13770.html#p13770

Díky všem. Tady budu pokračovat, až se situace vyřeší a já zase začnu navštěvovat fitko.

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]

It's generally recommended to avoid drinking alcoh[…]

Hydroxychloroquine is a medication that is commonl[…]

For optimal absorption and effectiveness, it's gen[…]